Čierna listina. Len nicky, ktoré sú nespoľahlivé. Všetko ostatné bude vymazané

bukos
23. jún 2007

Co třeba upozornit na maminky či nemaminky které nezaplatí dohodnuté či zamluvené zboží z bazárku?

depeche7
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
beatkab25
10. feb 2013

Veľký pozor na LÍVIA DUPLINSKÁ, KARPATSKÁ 8, 08001 PREŠOV, píše z mailu 77ema77@azet.sk, vypýtala si údaje k platbe, ale samozrejme nić neprišlo, adresu však napísať nezabudla, preto ju dávam sem, veľký pozor.

anna2912
11. feb 2013

@monyi neodporúčam, prejaví o vec záujem, vypýtala si č.ú, potom napíše, že peniaze hneď vloží na účet ešte v ten istý deň, napísala adresu monika haluskova,gen .stefanika 14,060 01 kežmarok. Balíček som jej prichystala a čakala na platbu, no keďže platba nedošla, tak som pani kontaktovala a ona napísala, že to už neberie. Pani si asi myslela, že jej balíček odošlem bez zaplatenia.

majkafajcikova
11. feb 2013

ahojte mamicky chcela by som upozornit na jednu mamicku (smoklik22) dajte si na nu pozor neposlala mi tovar a slubila ze vrati aspon peniaze a nic a to uz bolo 14.12.2012.Mala tam aj fotku a tu si uz aj vymazala nema uz ani jeden inzerat.

viktoria12
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
bodka13
12. feb 2013

@viktoria12 nepatrí sem ....s darovanými vecami si môže robiť čo chce,patria jej 😉 ...neporušila žiadne pravidlá obchodovania

viktoria12
12. feb 2013

@bodka13 už som pisala adminovi nech zrusi moj prisvevok

lucia2105
12. feb 2013

Ahojte.pridavam aj ja na ciernu listinu mamicku pod nickom YVANNE.poslala som jej balik v hodnote 10€ a do dnesneho dna nereaguje na spravy aj ked je aktivna.stalo sa mi prvy krat, ze som balicek poslala skor, ako som v banke skontrolovala platbu.bolo to v obdobi, ked sme mali rodinne problemy.az ked nereagovala na spravu, ci balicek dosiel v poriadku, v tedy som si to uvedomila.pislal som jej ip a nereaguje.

ingama
14. feb 2013

neregistrovana pani KAMI s adresou kayla_jane@azet.sk objednala si tovar, napisala ze posiela peniaze a poslala adresu kam jej mam poslat balik (Lenka Tomanova, Vlcie hrdlo 589/63, BA). ked som sa ozvala, ze peniaze stale nedorazilai uz nereagovala ani na mail.

19lilien
14. feb 2013

Neodporúčam renike65@azet.sk - renata havlikova (neregistrovaná/ý), nezodpovedná, neprevzala dobierku, aj keď ju súrne potrebovala, odpísala až po viacerých správach odo mňa a napísala, že nech sa nehnevám, že z rodinných dôvodov. Poučila som sa a už neregistrovaným nič na dobierku neposielam.

domcad
14. feb 2013

maminku ako kupujucu neodporučam mala zaujem o tovar a po tyzdni čo mala rezervovany tak navrhla o 3 e menej a potom že nema zaujem zuzkachlebova@gmail.sk

eurecka
14. feb 2013

Neodporúčam. Ivana Vyrostkova, IP 95.103.63.241, ivana.vyrostkova@centrum.sk. Napíše, že má záujem a potom sa na žiaden mail neozve. Bolo to síce na inom bazáre ale môžete nadabiť na ňu aj tu.

eurecka
14. feb 2013

Mamičky POZOR na túto osobu. Nick: tomastomasko Adresa: rastislav tancos 283 malcice okres michalovce 07206 Vid aj jej hodnotenie. Nič neposielajte!!!

eurecka
14. feb 2013

NEODPORúčAM !!! 😠 😠 😠 mata26011981 martina palinsak ladozska 11 kosice 04012 Neprevzatý rezervovaný tovar 14.12. Mala som jej počkať do 10.1. Peniažky neprišli. Následne napísala 2x, že peniažky posielela a nič. Ked som sa ozvala po nejakom čase, že nechodia bolo mi odpísane: dobry vecer ked asi uz neodpisujem tak si ich neprosim nemam peniazky teraz stala sa smutna vec dakujem pekne ospravldnujem sa.

eurecka
14. feb 2013

Neodporúčam. Katarina Bajzikova, IP 213.151.250.21, potvorka023@azet.sk 😠 Napíše, že má záujem a potom sa na žiaden mail neozve. Bolo to síce na inom bazáre ale môžete nadabiť na ňu aj tu.

pastelka74
15. feb 2013

Neodporúčam megova.elena@gmail.com nechá si zarezervovať jedálens.stoličku,zisťujem poštovné ako taký debil,meriam a nakoniec pani ani obra,ani zvuk..... 😠 😠 😠 😠

pastelka74
15. feb 2013

neodporúčam vôbec b-arbor-aazet@.sk................naslubuje hory-doly a potom ani nekomunikuje.... 😝 😝 😝 😝 😠

bea1971
15. feb 2013

Neodporucam hnusne neserioznu predavajucu na proshope pod nickom alalis ,isla som od nej kupit s vaznym zaujmom novu penazenku aj som napisala,ze ju vezmem tak mi napisala potom uz udaje k platbe a za dve hodiny si najdem odkaz ,ze neplatte, uz je predana, tak to je ale riadny podvod a maximalne zavadzanie, takze alalis , NEODPORUCAM 😠 😝 😲

bea1971
15. feb 2013

@bea1971 takze beriem spat predavajucu alalis z ciernej listiny,nakolko sa ospravedlnila a vyriesili sme to k obojstrannej spokojnosti 😉

svetlusska
15. feb 2013

ja neodporucam: lenkafurindova. napisala mi ze ma zaujem o nejake veci a spytala sa ci posielam na dobierku, ked som odpisala ze nie tak napisala ok a vybrala si dalsie veci...poslala som jej cislo uctu a pozastavila inzeraty...pani sa vsak 9 dni neozvala a to som jej aj pisala ze ci ma este zaujem alebo nie...ma aj pozitivne hodnotenia zial moja skusenost je negativna...keby aspon dala vediet ze nema zaujem...

nanulik
17. feb 2013

mimina7@gmail.com - MZ (neregistrovaná/ý) dva týždne som jej držala tovar. písala že určite berie. a potom ani obraz ani zvuk 😠

marka54321
17. feb 2013

Ja neodporúčam predávajúcu pod nickom SUELINS.Pýtala som sa jej ohľadom výmeny,najprv slušne že nechce vymeniť,potom či si chcem kúpiť a na moju odpoveď "nie"mi pridala hodnotenie:zlá komukácia!!!No ma ide vystrieť z nej,nič som od nej nekúpila,nebola som drzá,len som jej normálne odpísala a ona toto.Môžem niekde žiadať vymazanie jej neférového hodnotenia?teraz ma ignoruje a na moju žiadosť o vymazanie nereaguje.

ronja
17. feb 2013

neodporúčam kupujúcu sandrasuli13@hotmail.com .......................... prosila ma o zaslanie šiat na dobierku, pýtala si x krát ich rozmery a nakoniec zásielku neprevzala s tým ,že čo ak by jej predsa len neboli dobré .................takže poštovné dobierky naspäť ku mne som samozrejme uhradila ja

mimamima1
18. feb 2013

Neodporučam žiadnom pripade buki55@centrum.sk dookola piše každy den to iste a nic nezoberie už mi povolili nervy a vynadala som jej.Nemusite jej ani odpisovať zbytočne premarneny čas 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠

mimikri
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
marka54321
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
mimikri
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
marka54321
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
manuela32
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
beatkab25
19. feb 2013

Neodporúčam: johnny0611@azet.sk - jan Barcik (neregistrovaná/ý) - Jan Barcik.ul.1.Maja 898/104 Puchov 02001. Chcel kupit plavky, hned mi to bolo podozrive (damske plavky pre chlapa?). Poslala som c. uctu, no samozrejme, ani obraz ani zvuk.