Čierna listina. Len nicky, ktoré sú nespoľahlivé. Všetko ostatné bude vymazané

bukos
23. jún 2007

Co třeba upozornit na maminky či nemaminky které nezaplatí dohodnuté či zamluvené zboží z bazárku?

stanislavao
24. nov 2011

erika18.51@azet.sk - Erika Skutkova (neregistrovaná/ý) chcela body, poslala som udaje k platbe a nic. ani peniaze, ani sprava, ani nic.

tamichloe
24. nov 2011

ondrejcervenak@zoznam.sk....chcela vypln do zavinovačky,poslala som č.učtu ona mne adresu..a odvtedy sa neozvala... ☹

cumliatko
24. nov 2011

Neodporúčam MIRASABOLKA alebo vystupuje pod KONFERENTKA či ako to, ide ma rozdrapiť, koľko vecičiek som tu už na MK kúpila a teraz toto.

cumliatko
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
kuriatkokiki
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
benkovamartina
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
andreabug
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
andreabug
25. nov 2011

https://www.modrykonik.sk/bazar/predajca/miriam...
Ja by som neodporúčala registrovanú pani pod nickom miriamznr, u ktorej som si zajednala kolobežku. Keď som jej ju chcela zaplatiť, zistila som, že inzerát je vymazaný. Tak som jej súkromne napísala, čo sa deje. Nakoniec mi po šoku napísala, vraj kolobežku predala záujemkyni, ktorá prišla osobne za ňou. Ináč by sa mi ani neozvala, že ju predala, keby som sa neozvala ja. Dosť ma to zaskočilo. Také neférové z jej strany. Vraj objednáva z Anglicka, vraj bude mať, vraj mi napíše. Už je to asi 1-2 mesiace, ale nič. Takže asi tak. NEODPORÚČAM!!!, aj keď má pozitívne hodnotenia /asi 6/. Ja zo zásady nepíšem negatívne hodnotenia, lebo si viem predstaviť, čo by mne odpísali. Aj keď človek nikdy nevie, možno ma niekto fakt tak nahnevá, že mu negatívne napíšem...

andreabug
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
mata262
25. nov 2011

sasa1986@azet.sk nespolahliva,zajedna tovar ,vypyta udaje k platbu....a klasika potom ani obraz ani zvuk ☹

200709
26. nov 2011

Zeničky pomôžte mi kupovala odomna žena advent fľaše je neregistrovaná a ozvala sa mi ako ivka12677@azet.sk viem že to je Iveta Bočková,ul.Severná 2809/29,Hliny,Zilina.Povedala že zaplatila tovar som poslala a od vtedy sa neozvala balíkm jej určite prišiel ale nikto sa neozval,nereaguje ani na mail ani na bazáre,nič,nepozná ju niekto alebo nemáte skúsenosti?

monika.v
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
monika.v
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
nensyke
26. nov 2011

pozná niekto jennymoravcik@gmail.com, neregistrovaná jana? Objednala na dobierku, skvelá komunikácia, písala som jej že balik som poslala, od vtedy mi neodpisuje, už len čakám kedy mi príde naspet balík.Neviem, čo maju z toho osoby, ktoré nás tak oblbujú.... 🙄

benkovamartina
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
zuzana581
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
emkaa
28. nov 2011

Ja som v dobrej viere, ze niekomu pomozem, chcela darovat nepouzite cumliky na dojcenske flase len za postovne. Ozvala sa mi pani s nickom jahu348, ktora bola este natolko drza, ze tie cumliky "potrebovala surne", tak som jej ich poslala skor, ako mi prisli peniaze za postovne. Potom tvrdila, ze jej cumliky neprisli, vraj peniaze poslala. Mne nic neprislo, a ani mi nejde o tych 50 centov, ale o princip. Odvtedy nereaguje na moje spravy. Dala som jej negativne hodnotenie, ale som strasne sklamana, ze clovek sa vie ulakomit aj na taketo veci. Nech sa jej teda dari 🙄

evica35
28. nov 2011

Tak sa pripájam aj ja. Pán Bikár- neregistrovaný bora80@centrum.sk,dal si poslať sveter na dobierku, vraj ju bez problemov preberie. Vypisujem mu, ale žiadna odpoveď. Dnes sa mi balíček vrátil, stálo ma to ďalšie peniaze. Ani ja neviem čo z toho majú, keď si niečo objednám tak to prevezmem 😠 😖 ☹ 😒

evica35
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
mata262
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
alzbetko24
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
danielaj
29. nov 2011

neodporúčam neregistrovanú nehezka@gmail.com - Martina(neregistrovaná/ý) , prejavila záujem o nahavicový kostým, kostým som jej premerala, ešte som jej odpustila poštovné, potom zostalo 2 dni ticho, keď som jej písala, že ako sa teda rozhodla, tak ma prosila, či by som jej počkala ešte 3 dni do výplaty, odvtedy nič, nereaguje na moje správy, ja som kvôli nej mala inzerát pozastavený 2 týždne, 😠 stačilo napísať, rozmyslela som si to 😠

lawel
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
pavlinaradonova
30. nov 2011

Dobrý den,bohužel jsem také naletěla,paní Daniela Horčicová z Kaplice - neregistrovaná- si ode mně koupila kočárek,vše proběhlo v pohodě,ale domluvily jsme se,že nevím,kolik budu platit za poštu,tak jsem navrhla,že to vyřešíme později,to jsem byla ale hloupá a tři stovky za poštovné už asi neuvidím,paní se nejdříve neozývala,pak psala,že pošle,potom psala,že omylem napsala jiné číslo a peníze se jí vrátily a pošle zpět a teď už zase nereaguje, 😢

demografka
30. nov 2011

pridavam sa aj ja, nerada, ale co uz... predavajuca KAROLINOCKA1 mi predala take neposkodene nohavice, ze som ostala v nemom uzase... dole na nohaviciach spodky spinave a potrhane, proste diery, na podsivke aj na leme... a vraj si nevsimla a za 7€ je to vraj aj tak dobra kupa, ved su z Nextu, ine mamky by mali vraj iny nazor na to... samozrejme, ze peniaze neviem vymamit spat ☹

littledevil
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
nensyke
30. nov 2011

Bože už som zase tu...snopkovie@centrum.sk. Neregistrovaná.....Ja neviem, ale asi pritahujem neregistrované 🙄

katka3012
1. dec 2011

Bohuzial musim sem prispiet aj ja neodporucam pod nickom Cubalucia -Lucia Harvanova,Maamateyova 10,Bratislava 851 04.Mala u mna rezervovane 2 tyzdne detske nohavice,poslala som aj udaje k pladbe,tak ako ma byt,najprv mi napisala,ze bola s dcerkou v nemocnici,to by som este pochopila,ale odvtedy ani obraz ani zvuk ☹

katka3012
1. dec 2011

tak dnes ako som tu napisala pani s nickom cubalucia,tak ju beriem spet.Dnes mi poslala peniazky,takze vsetko sa vyriesilo 😉

janka196
1. dec 2011

zial musim sem aj ja napisat. kupila som od pani @tobias9 podla popisu krasnu bundu. co mi prislo je bunda ktora je na viacerych miestach osuchana a derava pri vrecku tak ze z toho trci vatelin. pani nieje pristupna na vratenie tovaru vraj si to mam predat.