Čierna listina. Len nicky, ktoré sú nespoľahlivé. Všetko ostatné bude vymazané

bukos
23. jún 2007

Co třeba upozornit na maminky či nemaminky které nezaplatí dohodnuté či zamluvené zboží z bazárku?

anaaninova
16. apr 2014

Neprebratá Dobierka a ešte aj klamala, že si balíček prevzala! zámerne ma oklamala a dala mi neplatné tel.číslo,vedela už pri objednávke, že si tovar neprevezme,urobila to zámerne! taká drzosť!
Ingrid Peltrámová
ul.9 mája č.332
Jelšava
04916

anaaninova
16. apr 2014

klamárka a podvodníčka
zámerne vás oklame ak vás presvedčí ,aby ste jej tovar poslali na dobierku ☹
neregistrovaná ingridka24@azet.sk

monikavassova
16. apr 2014

@19lilien čo ste sem písali o katka58@post.sk

monikavassova
16. apr 2014

@19lilien katka58@post.sk prebrala balík, som na ňu hrdá, nakoľko som ju prosila už 10 dní

soni76
17. apr 2014

neodporucam neprebrata dobierka
Luboš Molnár
Bíňa 196
943 56 Bíňa

anik025
17. apr 2014

Bohuzial aj ja musim pridat negativnu skusenost s pani @miroslavap , uvadzala ze ponuka nove topanocky avsak poslala mi vsak vidite na foto

miroslavap
17. apr 2014

@anik025 Určite!!! Chcete povedať, že moje dieťa nosilo topánky s originál cenovkou zo SLOVOBUV-i a tak som ich predala? Takisto si ja môžem myslieť, že ste ich dali svojmu dieťaťu a ono ich takto zničilo a chcete ma takto očierniť. Mám 111 kladných hodnotení a nikto sa na mňa v živote nesťažoval ani na tovar, ktorý som mu predala.

anik025
17. apr 2014

no jasne , dnes mi prisli topanky, klamete ze sa nehanbite, laskavo mi vrate peniaze, topanky poslem spet !

anik025
17. apr 2014

@miroslavap v inzerate jasne uvadzate ze su nove, pritom ste mi poslala obnosene ba dokonca 1 je uplne vyblednuta, a ako ich mohlo nosit moje dieta ked mi iba dnes prisli? zamyslite sa nad sebou, a laskavo neklamte!

miroslavap
17. apr 2014

@anik025 Dieťa dokáže topánky zničiť aj za 5 minút, máte tvrdenie proti tvrdeniu .....

miroslavap
17. apr 2014

@anik025 ja som vám posielala nové topánky, tak ma tu neočierňujte !!!

anik025
17. apr 2014

@miroslavap keby ste mi poslala taketo topanky tak sa to tu s vami neriesim, ale bohuzial ste ma oklamali, moje dieta ich nemalo ani obute ! Laskavo mi vrate peniaze, ja nechapem preco klamete!

miroslavap
17. apr 2014

Nech sa páči, pošlite mi topánky a keď mi dojdú, tak vám pošlem peniaze 8 eur späť. Zo sedlákmi, ktorý nemajú správanie a klamú sa nebudem baviť a tiež vás idem pridať na čiernu listinu ako klamárku.

anik025
17. apr 2014

@miroslavap ze sedlakmy, som sa bobavila ha 🙂 toto urazanie len svedci o tom vsom ubohom charaktere!

miroslavap
17. apr 2014

@anik025 sedlakmi sa píše s I, nie s Y ako ste vy napísali. 😀 😀 😀 😀

fidka79
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
fidka79
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
veruska1603
18. apr 2014

erika.sadelova@gmail.com davajte si prosim velky pozor,ja som si od nej obj kabelku michael kors a prisla mi v krabici stara cierna kabelka neidetifikovatelnej znacky na dobierku,podala som na nu trestne oznamenia,ak sa tak vobec volala ,pisala ze zije v zahranici a tu je len na tyzden,vdaka v nej budem mat ozaj krasne sviatky,tym ze som prisla o 70 eur zbytocne,dufam ze si ich dotycna alebo dotycny uzije......

italy2
18. apr 2014

zdravím ,poradte mi prosím ako postupovat.Ja som omylom zadala posl.č.ú.zle záujemcovi,samozrejme peniažky putovali inam a pani pýta odo mna peniaze alebo tovar.Sama mám skúsenost,že už mi takto prišli peniaze na účet,ktoré mi boli omylom zaslané.Banka mi ich do hodiny zobrala,že to bol omyl.OK. Ale ta pani sa mi len vyhráža zlým hodnotením.Uznala som chybu,ale neviem ohlásit banku-nie som odosielatel.Čo mi poradíte??vdaka

mery.maja
18. apr 2014

bejka2@centrum.sk - Beáta Vyskočilová túto pani neodporucam.....napisala ze ma zaujem o tovar ako ho chce,premerala som ze jasne berie nech poslem podklady k platbe ,poslala som nasledne prisla odpoved ze peniaze preposle po sviatkoch.....o hodinu neskor sprava ze rusim svoju objednavku ani dovod ani nic taketo jednanie je uplne trapne a nechapem naco toto niektore robia......ja osobne si pytam cislo uctu az vtedy ked viem ze tovar urcite vezmem....si tu obcas pripadam ako v cirkuse 🤐 🙄

soni76
18. apr 2014

@italy2 no podla mna ta pani ktora vam peniaze poslala za to nemoze ze ste jej dali zle cislo uctu, ona, zaplatila, tak musi dostat svoj tovar, pripadne naspet peniaze, lebo je to vas omyl, ostatne si musite vy riesit s bankou, aj vy by ste chceli svoj tovar keby ste niekomu poslali zan peniaze

soni76
18. apr 2014

@mery.maja nemyslim ze za to patri na ciernu listinu, jednoducho si to rozmyslela a co, na ciernu listinu podla mna patria ti, ktory niekoho umyselne poskodili ci uz neprebratou dobierkou alebo nejakym podvodnym konanim

suee1
19. apr 2014

zienky, predavam casto cez MK ale arogancia ma maximalne vytoci a preto si chcem nieco overit, ak niekto prejavi zaujem o napr. gumaciky ! zrejme by ste posielali balikom, nie?? alebo da sa to aj listovou zasielkou?? Ja sa riadim cennikom slov. posty http://cennik.posta.sk kde vaha je do 2 kg 2,80eur 2.tr. ??? Aj keby vazili 400 g cena sa urcuje len podla vahy do 2 kg?? Vsak?? Dobre som uviedla kupujucej sumu?? Chcela som jej dat zlavu, teda postovne za polovicu, suma tovaru bola 4 eura. Dobre som uviedla cenu postovneho?? Lebo pani chcela gumaciky za 4 eura aj s postovnym a ja som nesuhlasila a preto som jej ponukla postovne za polovicu, ale vytocila sa na mna, ze asi nepredavam casto na MK casto a ze za co som jej nauctovala sumu 2, 80 ked gumaciky ona ma tiez doma a vazia max. 400gr. Nechcem nikoho oj... a preto vas chcem poprosit o radu podla coho uctujete postovne, kedze sa teraz citim ako debil!

janinah
19. apr 2014

@suee1 určite by som to poslala ako dopor.list.záielku v krabici,zabaľ a odváž,do 500g to bude pošt. 1,45 a do 1000g to bude 2,05,ja posielam ako balík až veci nad 1 kg ...posielam aj obyčajne,ale kupujúcemu vždy napíšem,že na jeho zodpovednosť a to vyjde ešte menej....

janinah
19. apr 2014

@italy2 samozrejme panej vrátiť peniaze,je to vaša chyba....

janinah
19. apr 2014

@anik025 súhlasím s vami,ani keby ich vaše dieťa malo obuté,tak nedokáže meniť farby,zrejme sú také rozlične odtiene od výroby....

suee1
19. apr 2014

@janinah dakujem za odpoved 🙂 budem vediet do buducnosti spravne uctovat postovne 🙂 keby mi ta pani takto napisala ako vy , tak urcite sa na nu nenahnevam, ale podakujem za vysvetlenie a dohodli by sme sa 😎 ale je ofucana a urazena , ze som si dovolila pytat taku sumu, takze nasa komunikacia skoncila 🙂 . . . este taz vdaka za info 🙂 pomohla ste mi

bibinka379
19. apr 2014

peta1002 zavadza a pise nepravdivy popis,kupovala som si od nej plysaka v popise ma napisane ze je v perfektnom stave a velky,no bol zasity medzi nohami a vysku uviedla 29 no mal slabich 23cm,no a totalne cely zmolkovy

bibinka379
19. apr 2014

No a to je ten plysak v perfektnom stave