Čierna listina. Len nicky, ktoré sú nespoľahlivé. Všetko ostatné bude vymazané

bukos
23. jún 2007

Co třeba upozornit na maminky či nemaminky které nezaplatí dohodnuté či zamluvené zboží z bazárku?

janninn
25. dec 2011

Pridávam ďalšiu :( - marian.horvath.81@gmail.com - piroska kiššova (neregistrovaná/ý) - celý december ma naťahovala, najskôr si vypýtala rozmery, že super sedia, rezervovala som jej ich, dlho sa neozývala, že zabudla, a 13. decembra napísala- práve som peniaze previedla cez IB, tie samozrejme neprišli a potom už ani obraz ani zvuk :(, december končí a aj moja trpezlivoť. Určite nebudem jediná, ktorú táto nezodpovedná oklamala, ak je to vôbec pravé meno.

marta742
26. dec 2011

ahojte,tiež chcem pridat jednu nefér kupujúcu.najskôr chcela všeličo nakúpita prihodit do balíka,ja som poslala č. účtu vsetko rezervovala a milá PARIS 0 sa neračila ozvat a nijako nereaguje....mrzí ma to lebo ja som mohla pred vianocami predat,teraz to mam doma a jeddnu zlú skusenost za sebou.mala som si jej hodnotenia pozriet skôr ,už jedno podobné mala,toto je druhé.NEZODPOVEDNA!!!!! 😢 😢 😢 😢 😢

anicka077
29. dec 2011

bohuzial som zaplatila mamicke,ktora sa mi ozvala pod mailom michalovicova@szm.sk. zaplatila som jej peniaze a odvtedy sa mi vobec neozvala.neposlala tovar,nieto zeby este reagovala na moj mail ☹

anett9
29. dec 2011

neregistrované : timea bugyiová /timea.bugyiova@g.mail.com/ , zuzana hanusková / sway181@azet.sk/ a ivana zarecká /ivanazar@centrum.sk/ 😒

vlastulka
29. dec 2011

Neodporučam nick: KUBANOCKA, nakoľko si dala rezervovať tovar, vyše mesiaca.. s dôvodom, že než jej príde materská.., potom sa ozvala, poslala adresu, vypýtala si č.ú. a viac sa neozvala a ani nereaguje na moje výzvy..
A ked som jej išla napísať hodnotenie.. tak tam má viacero podobných ako som dala ja... že si nechá rezervovať.. a potom už neprejaví záujem.. Jedná sa mi o to.. keby aspon napísala. dakujem, rozmyslela som si to a pod., ale nie na iné inzeráty reagovať a mne neodpíše..
Tak sa jej prosím vyhnite.. 😉

adri266
30. dec 2011

nick tatkasmoula si nechal u mna mesiac zarezervovane kinder figurky, zakazdym sluboval, ze posle peniaze a posledny tyzden sa mi uz neozval :(. Bola to velka objednavka, zastavila som inzerat kvoli nemu a par dalsich zaujemcov som zrusila :(. Takze neodporucam

mandy552
30. dec 2011

aj ja pridavam nespolahlivu kupujucu kozorozec_30@azet.sk - Eva z Revúcej.
Mesiac som jej drzala odsavacku. Najprv chcela poslat na ucet peniaze, potom ze poslala postou a nikde nic! 😠

janinah
2. jan 2012

ani sa neunúvajte s odpoveďou,ak vám napíše neregistrovaná klaudia karasová,opakovane prejavila záujem o moje veci a potom ani slovko....

anett9
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
vilkinka
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
gemini2
3. jan 2012

Pridavam nespolahlivu a nezodpovednu predavajucu kakatka1 objednala som si odrazadlo 3v1 ale poslala mi len 2v1.diel na hojdanie neposlala, tvrdila, zo ho nema, potom ho nasla, mala ho poslat-dokonca na moje naklady!...neozyva sa.....riesim to s adminom!

pozor na nu, nie vzdy su pozitivna hodnotenia znamkou dobrej predavajucej!!!!

martinka17
4. jan 2012

PODVODNÍČKA: gezová vanesa, číslo účtu v ČSOB: 4014864879/7500
Zobrala peniaze a tovar nikde, už je bloknutá, mala nick na BB smc555 ☹

minuska1
4. jan 2012

@anett9 ta zuzana hanuskova sway181@azet.sk sa zaregistrovala uz aj na mimibazar. http://www.mimibazar.sk/hodnoceni_starsi.php?id... toto je dalsia na mmb http://www.mimibazar.sk/bazar.php?user=146261&i... dalsia, kakatka 1 ma zase na mmb pozitivne hodnotenia 😕

evicka1989
5. jan 2012

Ahoj holky,taky jsem se setkala s nespolehlivou maminkou.Zakoupila jsem u ni na bazarku kalhotky pro malou(jedna se sice jen o 50Kč,ale přece jenom jde o princip),peníze jsem zaslala již v listopadu,paní mi napsala,že dorazily v pořádku a že balíček nemůže odeslat,protože má nemocné děti,jestli nepočkám,napsala jsem,že o.k.Jenže od té doby se mi neozvala,neodpovídá na zprávy nic,prostě se přestala ozývat,ale co mně nejvíc naštvalo,že dneska kalhotky tady v bazaru vystavila znovu!!!Nick je Ivetka87,tak holky pozor na ní!!!

localoca
7. jan 2012

Zas sem napisem,objednala som si jesnu supravu pre dceru,uz davnejsie,velkost 128,no namiesto toho mi prislo velkost 116 co akurat tak mozem vyhodit,lebo dcere uz malé,pisala som pani ze chcela by som vrátit a peniaze spat,pretoze tam bola spatná velkost,ale som nevedela ako mam poslat,tak ona po 2-3tyzdne mi napisala,ze nie je ochotna vratit peniaze,ale popritom ja som ani to nevedela,ako mam poslat,na aku sumu,nic,kedze toto sa mi este nestali nikdy,takze pridavam ju za klamstvo vo velkosti co 2cisla su dost,to je take ako namiesto L-ka dostanete S-ko,je to pani sona37.davajte na nu pozor.

lindda
7. jan 2012

s.jencikova@gmail.com - silvia jencikova (neregistrovaná/ý)
U mna ma pani stop objedna si a nakoniec ani bu ani mu u mna ma Stop 😠 Od 25.12. do dnes nic

aniicka24
8. jan 2012

martinka.nemethova@gmail.com - Martina Nemethova (neregistrovaná/ý) mate s nou skúsenosti??? už dva razy mi písala na inzerát prvý ráz bola dosť drzá a potom sa mi zas ozvala na ten istý inzerát 😠

jaja20
8. jan 2012

Pridavam dalsiu nespolahlivu kupujucu - Dusana Horvathova,Kučany 4,čast Oborin,okr.Michalovce.Je neregistrovana,ale sväto sväte ma ubezpecovala,ze dobierku preberie...dala som sa ukecat a samozrejme nic,balik sa mi po 3 tyzdnoch vratil naspat ☹ : -(

jaja20
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
dalekatosa
9. jan 2012

Veronika Horvathova,Pondelok 191,98013 Hrnciarska Ves neprevzala si balik dobierku surila a nakoniec si ju neprevzala a ked som jej napisala neunuvala sa odpisat a ospravedlnit fuj fuj 8mesacne 2rocne a 4rocne dieta som obliekala aby som mohla ist poslat vestu ktoru velmi rychlo potrebovala na postu do susednej dediny 😖 ☹

baumeistrovamonika
11. jan 2012

uRCITE NEDAVAJTE TOVAR NA DOBIERKU INGRID BIKAROVA JAKLOVCE tovar neprevzala nech okrada koho chce ale nie matku s tromi detmi... hanba.

janawi
11. jan 2012

Chcem upozornit na predavajucu meliska211,ktora sa od 1,decembra minuleho roku nekontaktuje s kupujucimi/pozri jej hodnotenia/,zobrala peniaze a tovar neposiela.Nie som sama ,je nas viacej.Jana 😝

pastelka74
11. jan 2012

dobrý deň,chcem upozorniť na predávajúcu s nickom KLAUDUSKA15022010 😠 😠 ...zobrala tovar a NEZAPLATILA!!! inak celým menom pani Klaudia Karasová,Kostolište...nereaguje na výzvy,prosby a nič podobné..urobila som už maximum aby som sa dopátrala svojich peňazí,ale pani karasová,ak vôbec existuje neodpovedá... ☹ ☹

pastelka74
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
gajdosovam
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
sisaha
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
kvetinqa
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
sisaha
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
karolina2105
12. jan 2012

pridavam neregistrovanu maminku svojtas@gmail.com - Maria Vojtasová ktora ma od 17.decembra natahuje a natahuje a natahuje,a moja trpezlivost uz skoncila,tisic krat napise ze tovar chce,kolko by ju to stalo,cislo uctu a nakoniec ani obraz ani zvuk a zas napise ze ma zaujem,caka ze jej to poslem zadarmo alebo co,myslim ze take by tu nemali mat ziadne pristup,len zneprijemnuju predaj a robia problemy

gajdosovam
Odpoveď bola odstránená
Zobraz