Čierna listina. Len nicky, ktoré sú nespoľahlivé. Všetko ostatné bude vymazané

bukos
23. jún 2007

Co třeba upozornit na maminky či nemaminky které nezaplatí dohodnuté či zamluvené zboží z bazárku?

danjelca
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
kvojtanikova
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
danjelca
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
31majka12
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
m.zuzanka
29. apr 2012

neodporúčam: luckapraca@zoznam.sk - Lucia Danihelová (neregistrovaná/ý) - tel. číslo0905 963 662 z BA, mala objednaný tovar, tvrdila že do hodiny si ku nám pre hojdačku osobne príde, celé poobedie som na ňu čakala, dokonca som kvôli nej zrušila rodinnú návštevu a ona sa ani neozvala, telefón pre istotu vypla. 😠

959touareg
30. apr 2012

pred par dnami som ako nespolahlivu oznacila pani s nickom @renat21. dnes sa vec vyriesila, po 2.tyzdnoch mi peniaze poslala a balik uz je na ceste k nej.

marcellka32
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
bodka13
1. máj 2012

@marcellka32 otázku polož v tejto téme https://www.modrykonik.sk/forum/volne-diskusie/skusenosti-s-predavajucimi-na-modrom-konikovi/ 😉 - tu sa píšu iba nicky nespoľahlivých ,aby to bolo prehľadné 😉 🙂

janulabj
2. máj 2012

pišem aj tu,
aj mame akykolvek kontakt či skusenost s petulienka12 prosim Vám napište mi.
zhanam baby čo jej za balik platili vopred ako ja.
dakujem

vladka261
2. máj 2012

Oznacujem za nespolahlivu editazavrsanova@gmail.com, ktota prejavila zaujem o kocik, dohodli sme sa na urcity datum. Neprisla a ani nedala vediet, hoci som jej nechala na mna telefonny kontakt a este po tyzdni nereagovania na moje spravy, bola drza, ze ked sa neozvala mala som sa dovtipit, ze nepride...Nic sa nestalo, len sme kvoli dotycnej osobe zabili cely den doma...

novan
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
zani2877
3. máj 2012

Pridávam ďalšiu pani @blondynkab . Objednala, pýtala sa či som to poslala 😠 , poslala som jej aj číslo zásielky, sľúbila, že určite si po to pôjde a nič 😠 😠 😠 😠 . Už mám toho dosť!!! 😠 😠 😠

miliz
3. máj 2012

Maminky pozor na maminku z menom Anna rigova s nickom
liliana34 predava poskodene veci a ked chcete peniaze naspet tak Vam povie ze ste to vy spravili ☹ ☹ ☹

miliz
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
nicky655
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
gubcikova
6. máj 2012

máte skúsenosti s neregistrovanou skacenka87@azet.sk

minnie30
7. máj 2012

ivanka0910

babybloo
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
annie13
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
katinka201
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
katinka201
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
amartina24
8. máj 2012

neodporucam mamicku dominikaa111, zajednala si veci, pytala cislo uctu, po niekolkych mojich spravach,ze ci uz posla peniaze, tak nakoniec napisala ze uz nema zaujem 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠

sharka17
8. máj 2012

pozor na Rompet07 prešli dva mesiace. Poslala som jej na účet peniaze za súpravu, ktorú som doposiaľ nedostala. Stále klame a zavádza. Jej meno je Romana Petrova a je z nového mesta nad váhom.

sharka17
10. máj 2012

@sharka17 balík som konečne obdržala. Síce sme sa museli ešte s jednou mamičkou dotyčnej pani povyhrážať s trestným oznámením. Ale nakoniec sa to chválabohu vyriešilo

mbavlsikova
10. máj 2012

KRAKOVSKA(Lenka Aksterova),marianna1983@centrum.sk - Marianna Tothova,rehabka1985@centrum.sk - petra radvakova,crystalskye

alzbetko24
11. máj 2012

NEODPORUČAM neregistrovana s.jencikova@gmail.com - silvia jencikova (neregistrovaná/ý) ,tovar ma doma už od 19,aprila a do dnešneho dna nebola schopna poslať peniaze zaň,stale nejake vyhovorky a peniaze už chodia pomaly mesiac!!!! Viem,že je to moja vina,nemala som jej posielať veci kym som nemala peniaze,ale chcem vas varovať aby ste jej nenaleteli 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠

katkas1
11. máj 2012

annamaria18

kvetinka9784
11. máj 2012

@janulabj petulienka12 s touto pani mam aj ja problem, poslala korunky a balik doteraz nedorazil ☹

janulabj
11. máj 2012

@kvetinka9784 som na tom podobne....

kejtinka
11. máj 2012

ja neviem, ale nebolo by lepšie v týchto situáciách proste dať si posielať balíky na dobierku??? Peniaze vopred poslať niekomu, koho som v živote nevidela, nepoznám a neni registrovaný v OR je ako vyhodiť ich z okna. Tie, mamičky, ktoré naozaj majú záujem niečo kúpiť v bazári (nie som im osobne vôbec naklonená) a chcú tú vec prevziať, tak môžu predsa zaplatiť pri dobierke. Bez zaplatenia im predsa balík nikto nedá. Horšie je to s tými, čo posielajú na svoje náklady a balík si nikto neprevezme. Nuž, ale to je riziko toho všetkého. To by si mali mamičky uvedomiť, že vždy je riziko kupovať použité veci (hlavne oblečenie) a do toho s tým treba ísť (ak už sa tak rozhodnú. 😒