Čierna listina. Len nicky, ktoré sú nespoľahlivé. Všetko ostatné bude vymazané

bukos
23. jún 2007

Co třeba upozornit na maminky či nemaminky které nezaplatí dohodnuté či zamluvené zboží z bazárku?

luci_ellie
15. nov 2012

Neposielajte na adresu : Renata Lavenova, Rudnayho 91, Plesivec - neprebera dobierky a ani nereaguje na emaily. Pisala z mailu : renca384@azet.sk

miuschka
16. nov 2012

Pridavam dalsiu: Marta Stetkova, Klin. Slubuje, ale dobierky neprebera, na vyzvy reaguje dalsimi slubmi. Neposielajte jej nic.

erikaflenderov
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
janulla142
16. nov 2012

@inffinity ja nemozem na pani-Kucerova Renata.. napisat nic zle,kedze obchod prebehol bezproblemov...mala som aj obavy kedze tu boli na nu negatka ale ja som bola s nou spokojna...

martinka17
17. nov 2012

jlazurova4@gmail.com, Jana Lazurová Košice, objednala si tovar, najprv dobierku, navrhla som osobný odber, súhlasila, držala som jej to, viacej sa neozvala. Tak radšej opatrne.

kimi2
19. nov 2012

akurat sa mi vratila dobierka : Eva češekova Podolie kopanice 895 okr:Nove mesto nad vahom 91622 EšTE RAZ NEODPORUCAM -DAVAJTE SI POZOR !!!!!!!!!!

jarkamamina
19. nov 2012

2205 -tento nik,nespolahliva pani,naletela som na vymenu,bohužial pani nereaguje ,neodpoveda,tovar na vymenu mi neprišiel!!!

martinka17
19. nov 2012

@jarkamamina možno ešte pošle, mne tovar prišiel 2 týždne po doručené toho môj.
Ja som poslala skoro nové veci, dostala som handry, ktoré som vyhodila, nekomunikovala, takže sa pridávam k nespokojným s 2205 😠

alienka73
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
bibina25
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
alienka73
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
janka196
20. nov 2012

NEODPORUCAM @19ninka27. uz som ju raz na ciernu listinu dala ale zmazala som ju pod prislubom vyriesenia veci. samozrejme som sa dockala len novych klamstiev takze pozor s touto osobou urcite neobchodujte. sprate, zafajcene veci predava ako 2x oblecene

haramiova
21. nov 2012

Neodporučam Julia Blascakova, Vrbov, nick 77julka777, od 8.11.ma naťahovala kvoli platbe za vec ktora stala 2 eura. Najprv že chce na dobierku, potom že pošle peniaze na učet. Naťahovala ma kvoli 2 euram doteraz a aj tak ich neuhradila. Hlavne že adresu mi hned dala. Možno čakala že jej to pošlem bez zaplatenia....

gulko
21. nov 2012

pozor na neregistrovanu leazigova@centrum.cz s adresou: snp7 05601 gelnica > objendala si na dobierku avsak si ju neprevzala, takze som musela platit dvojite postovne a nic z toho ☹

19ninka27
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
helenka520
21. nov 2012

uživatelka tochto niku @babulka100, neuviedla presny popis a zamlčala poškodenie botasok predavala ich za 8 eur a pri tom podražky boli ščuchane na pätach až do dier čo zamlčala pri uvedení popisu predaja, tieto botasky stáli 9,80 z prvou triednou poštovnym a poslala mi ich o tyždeň neskor tu su fotky 😠 😒 ☹ nereaguje na spravy a ignoruje ich ... 😖

janka196
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
19ninka27
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
janka196
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
lucka8791
21. nov 2012

POZOR!!!!!!!!!!!!!!!!POZOR!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!POZOR!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! BABY POZOR NA MACINKA 92 KLAME ,SIDI, ROBI SA CHUDERA ZIADA O POMOC, PREDAVA AKOZE ZNACKOVE VECI KTORE SU CINA, SNAZI SA AJ O VYMENU KLAME ZE MI POSLALA BALIK NIC MI NEPOSLALA DOSLA SOM O 25 EURO POZOR NA NU !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

lucka8791
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
lucka8791
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
lucka8791
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
lucka8791
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
ivetka67
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
blesura
22. nov 2012

@miuschka naletela som jej aj ja :( az teraz som zacala patrat po nejakej ciernej listine, zial neskoro ☹ Marta Stetkova urcite nie je spolahliva kupujuca!!!

mamilia
23. nov 2012

Pozor na predavajucu s nickom @nikolka4 !! poslala mikinku s pokazenym zipsom..a tricko s flakom na rukaviku ... 😖 😖 najprv tvrdila ze posle peniaze ..potom ze poslala uz ... po par dnoch ked neprichadzala sms ..pisem jej ze co.???? ona ze to kukne ... a uz sa neozvala neodpoveda na spravy ...!!!! peniaze nikde nefunkcna mikina... 😠 😠 😠 😠 pozor..!!

simisi
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
mamilia
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
matik1
Odpoveď bola odstránená
Zobraz