Čierna listina. Len nicky, ktoré sú nespoľahlivé. Všetko ostatné bude vymazané

bukos
23. jún 2007

Co třeba upozornit na maminky či nemaminky které nezaplatí dohodnuté či zamluvené zboží z bazárku?

pajinka23
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
nibiru
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
moncicatko19
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
julianka777
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
stanislavao
20. sep 2011

marinko1988 - maria gazdikova
tato mi neposlala peniaze, tovar som jej poslala, lebo mi napislala, ze peniaze poslala a mala som cestu na postu, tak som odoslala aj jej balik. tovar dostala, podakovala, ale ja svoje peniaze nemam. a trva to cele uz od 30.8.2011. vzdy mi napise, ze uz poslala, laebo ze zajtra posle, ale ani do dnesneho dna nemam nic.
nic jej neposielajte. toto je ona "marinko1988 - maria gazdikova"

stanislavao
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
fopardi
20. sep 2011

vidím že pani pod nickom monky83 je asi uchylna na kočiare aj so mnou dohadovlaa a nakoniec že zajtra sa ozve že sa ešte poradi s mužom na druhy den som jej večer písala že ako sa rzhodli tak že si našli iny 🙂))
ako nespoliehala som sa nato že ho vezme ale asi jej to robi radosť 🙂))

katarinajurikova
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
fopardi
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
katarinajurikova
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
fopardi
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
adka1311
20. sep 2011

pridavam neregistrovanu pani - vystupuje pod mailom 'michaelamizova@azet.sk' tvari sa ako vazny zaujemca, ale ked pride na lamanie chleba uz sa neozyva...Ja som takto kvoli nej prisla o kupujucich na choditko - lebo som jej zbytocne drzala miesto v domneni, ze ma naozaj zaujem a nema len cas chodit na mail...no, naivna som :(

janicka006
21. sep 2011

Rozhodně nedoporučuji neregistrovanou uživatelku lblazena@centrum.cz - LENKA
Měla zájem o naší bundičku,cituji "Dobry den moc dekuji za odpoved urcite si bundicku vezmu"...poslala jsem podklady pro platbu a o paní jsem slyšela až včera tzn,po cca měsíci,kdy na můj dotaz,zda si bundičku vezme(měla jsem toho hodně,takže mi bundička úplně vypadla z hlavy)odepsala"nene nemusite se bat zadnou platbu jsme neposlala jelikoz jsme byla nemocna s ledvinami tak jsme na to pak uplne zapomela a pricemz abbicka vedela ze bundicku potrebujem tak koupila v tesku ve sleve tudiz bundicku mame"
Takže bundu jsem si přes měsíc zbytečně blokovala!!!!

nice202
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
nice202
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
janicka006
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
nice202
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
alenaban
21. sep 2011

kmetova.januska@azet.sk - necha si rezervovat kabatik do dalsieho rodicaku, skoro mesiac a potom sa neozve...

haslerka31
21. sep 2011

tato slecna si rezervovala supravu 15.9.Mala zaplatit vcera a dnes vecer mi napisala,ze cena za supravu je vysoka a jej nevychadzaju peniaze,ci by som jej nedala zlavu.vieruska666@azet.sk

pumablack
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
sisaha
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
kala33
22. sep 2011

simonkovaKB@gmail.com - Katarína Benčová, nespoľahlivá ososba skoro 10dní jej držím tovar,ktorý si zajenala a mala zaplatiť, aj som písala prečo nezaplatila ozvala sa že zaplatí a zas čakám 5dní.

hewletta
23. sep 2011

Neodporúčam shaula21,ani jej druhý nick summer777 .Tak aby som začala na poriadku, kúpila som si tielko značky Gaudi od shaula21, kde mi dotyčná mamička tvrdila, že tričko je nenosené. Tak som jej zaplatila 16,2 eura. Tielko mi dnes prišlo a ostala som v šoku, tielko bolo nosené, nebolo biele,ale zadubené a stuchnuté.To by som ešte prežila.Ale našla som tam aj prežraté dierky a fľak,žmolky na prešívaní.Napísala som jej,že ako mohla dať, že tielko je nenosené,nové keď vyzerá ako vyzerá.Slušne som ju poprosila, že by som rada mala späť svoje peniaze a ja jej na vlastné náklady vratim tielko.Milá predávajúca ma obvinila,že vraj tie dierky som tam narobila ja(čo teda nechápem)a ona ho už nepredá za takú sumu.Spýtala som sa jej nech sa nehnevá, ale, že to asi nemyslí vážne?Prikladám sem foto predávajúcej a moje čo som dnes spravila a posúďte sami prosím či mi už šibe https://www.modrykonik.sk/fotoblog/hewletta/alb...

stanislavao
23. sep 2011

alalis@azet.sk - ALENA

nikdy viac.

pipka
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
monykam
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
janus32
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
gajdosovam
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
zanape
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
hewletta
Odpoveď bola odstránená
Zobraz