Čierna listina. Len nicky, ktoré sú nespoľahlivé. Všetko ostatné bude vymazané

bukos
23. jún 2007

Co třeba upozornit na maminky či nemaminky které nezaplatí dohodnuté či zamluvené zboží z bazárku?

simisi
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
macamac
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
macamac
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
marzim
19. aug 2011

I já přidám další neseriózní jednání maminky - Neregistorvaná. Psala z mailu s.a.m.stret@seznam.cz - Klára Volfová. Objednala si u mě capáčky. Bylo to někdy kolem 25.7.Chtěla je ještě se slevou. Dohodli jsme se, ale paní se neozývala. Poté napsala, jestli bych jí mohla počkat, až po 8.8., že je na dovče. Od té doby se již neozvala. Capáčky jsem předem neposlala, ale na její přání jsem je rezervovala a nenabízela dále. Mohla aspoň napsat, že už zájem nemá. Na tom nic není, ale tohle jednání nemám ráda.

nikolca
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
monykam
20. aug 2011

pridávam pani, ktorá nie je registrovaná Mária Ludasová, Nemeckosvodinská cesta 741/31 Svodín, okres Nové Zámky, poslala som jej 27.7. tovar na dobierku, žiaľ do dnešného dňa tovar neprevzala a takisto neodpovedá na maily.....takže pozor na ňu!!!!!!!!!

monykam
20. aug 2011

a takisto pani Lenka Michalaková zo Svitu, ktorá si objednala botasky na dobierku, o dva dni napísala že sú pekné a ak budem mať ešte nejaký podobný tovar mám jej napísať mail, ja stále čakám čakám že korunky prídu na účet, už som pomaly chcela podozrievať poštu a vypisovať reklamácie, a o nejaký mesiac na to mi prišli botasky naspäť, ako neprevzatý tovar, pani sa už neozýva.....

kamilka22
20. aug 2011

Pripajam dalsie meno, je to neregistrovana kupujuca PETRA HABRDOVA, S. FURDEKA 12, MARTIN, "kupila" si odo mna zimny overal, chcela to na dobierku, nakolko mi stale nechodili peniaze, tak som jej znova po tyzdni napisala, odpisala, ze uz to prislo a ze poobede pre to ide na postu, no a 2 dni dozadu sa mi to vratilo neprevzate. Takze som sa rozhodla, ze na dobierku uz neposielam. Samozrejme, ze na moje dalsie otazky cez mail nereaguje...

akika722
21. aug 2011

neodporučam stankan@inmail.sk zavadza 🙄 a už toho mam fakt dosť ked zo mna robia blbu 🙄
vraj poslala peniaze,potom že jej to nejde že som poslalal zle čislo učtu-pritom som tento tyždeň predala asi 3 veci takže čislo učtu je ok a dnes napisala že dakuje ale ide si objednať väčšie 🙄
akože to mi neprekaža,ved nech si objedna ine,ale prekaža mi to že zo mna robi hlupanu a jazistujem čo mam s kartou že nejdu previesť eura

marzim
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
monykam
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
janninn
23. aug 2011

Katka Rigová neregistrovaná, chcela si prísť obzrieť kočík, poslala som jej viac foto, aké chcela, ale potom odpísala, že švagriná kúpila iný, krajší a lacnejší. Na to som jej odpísala, že som mala pocit, že zháňa kočík pre seba a stačilo napísať, že nemá záujem... Doteraz ma obťažuje, aj keď som ju ako záujemcu už 3x odstránila, vždy mi napíše znova, veľmi nepríjemná pani. A teraz som ju našla tu v čiernej listine, či náhodou aj niekto iný nemá s touto paňou skúsenosti, a má a nie dobré, tak na ňu pozor mamičky.

stanislavao
24. aug 2011

neodporucam "monky83". od 18.8. sme denne riesili kupu golfoveho kocara, uz mi napisala, ze ho berie, poslala mi nejake cislo na mobil, ale adresu nie a ked som jej napisala, ze chcem adresu, tak mi napisala, ze ho nechce. a to chcela poslat kurierom na dobierku.

stanislavao
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
garonka
24. aug 2011

neodporučam užívateľku alenka600, kočík boli pozrieť jej rodičia a po tyždni a pol nemala snahu dať vedieť ako sa rozhodla.

mici11
24. aug 2011

lelek1 nepravdivo opisany tovar, Kabat co mal byt malo noseny a bez vad mal na rukavoch male dierky od vysuchania....

marta.96
25. aug 2011

😠 Pridávam,neregistrovaná( matusa314@gmail.com:Martina Belasova,ulica Struhy1301,Krasno nad Kysucou,02302.) 1.7 si zajednala sukňu na traky ktorú som jej poslala 8.7 kedže naliehala že ona € poslala.Písala som jej 10.8 ked som si pozerala výpis účtu že nič od nej neprišlo ,tak prislubila že pojde do banky. 12.8 mi písala že v banke urobili chybu a že do 3 prac.dní mám € na účte,dnes je už 25.8 a nič. 🙄

damiankad
25. aug 2011

Baby Marta kivonova....nečítala som to meno tu už niekde?? chce odo mna na dobierku drahie topánky, nemáte niekto skúsenosti??

hoota
25. aug 2011

@damiankad ahoj, akurat som si citala tak spatne, co sa tu pise a nasla som na strane 28 takyto prispevok:
rimi26 Ahojte baby ja neodporúčam túto kupujúcu kamoska781@azet.sk - marta kivonova (neregistrovaná/ý) a chcela poslať dobierku na túto adresu: Daniela bartkovjakova oravske vesele 771 02962 namestovo. Dobierku si neprevzala a tvrdila, že si ju pôjde prevziať vraj má toho na pošte viac a vraj to objednala sestra a podobné výhovorky. Stálo ma to 4,50 eur. Utratila som to len tak na poštovnom, lebo niekto si nevie zrátať dve a dve. U mňa s nakupovaním skončila. Nedajte sa tiež nachytať.

damiankad
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
smajlik323
26. aug 2011

sonike2 posielala som dobierkou a kes som jej pisala ci prevzala a ci sa jej paci tak mi napisala co stresujem a viac ako po tyzdni som nemala peniaze

smajlik323
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
dendaz
26. aug 2011

Paní Lída Slunečková "kvetinysluneckova" si u mě už 7.července objednala balík věciček, stále odkládala platbu s výmluvami typu, že až v pátek pojede do města, pak že malé rostou zoubky, že se nikam nedostala, další výmluva že zaúkolovala manžela, nakonec manžel týden vozil peníze v autě, pak že nejpozději zítra budu mít peníze na účtě, dokonce byla i v nemocnici a odepisovala mi její dcera... už to budou 2 měsíce.
Takže paní Lídu jako nakupující NEDOPORUČUJI!!!

laska77
26. aug 2011

MARCELA MLYNARCIKOVAALIAS-fergiem.prisli mi dnes od nej botaskycele predky zalakovane bielym lakom.lebo su bielozlate.pytala post.2,50pricom zaplatila 1,20,a este mi na moju reakciu na pisala,ze tuto kolekciu za menej ako35-40e.nedostanem.viac v mojom albume.

ivuska99999
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
ivuska99999
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
klody1010
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
krasnulka
27. aug 2011

Neodporucam kupujucu: Adriana Dlabiková, Hlohovec- bez jedinej spravy mi dala negativne hodnotenie, vraj na sustiakoch je dierocka a musi ju zasit, aby nebola vidiet. Ihned som reagovala na jej hodnotenie spravou, ze jej ponukam vratenie penazi alebo zlavu z ceny tovaru ale nech mi dierocku vyfoti. To hned okomentovala tým, ze ona mi nemieni nic fotit. Takze kto vie ci tam vobec nejaka dierka bola, inak by nemala problem nafotit ju.

stanislavao
28. aug 2011

vlady@zoznam.sk
velmi neprijemny, arogantny a drzy chlap. vobec sa s nim nezapodievajte.

katkam123
30. aug 2011

Neodporúčam predávajúcu tytus (janka zawiszova). Objednala som si u nej 2.augusta 2011 set - náhrdelník a náušnice. Príjem peňazí mi potvrdila 4.augusta s tým, že set posiela. Doteraz som nič nedostala. Niekoľkokrát som jej písala a po čase sa ozvala a tvrdila, že bola na dovolenke a set mám zajtra doma, no prešiel týždeň, ale nič som nedostala. Je to pekná klamárka a zlodejka, set má stále v ponuke a naďalej ho predáva a ja som prišla o peniaze. 😠 Doteraz som mala naozaj šťastie na zlaté a seriózne predávajúce, ale táto osoba je zlodejka.