Čierna listina. Len nicky, ktoré sú nespoľahlivé. Všetko ostatné bude vymazané

bukos
23. jún 2007

Co třeba upozornit na maminky či nemaminky které nezaplatí dohodnuté či zamluvené zboží z bazárku?

donduska
26. sep 2013

@nataly3211 chcela by som potvrdit neserioznost tejto mamicky - Beaty Kozarovej, tak ako pise @nataly3211... Ja som s mamickou mala tuto jar tiez problem, kupovala som od nej bundicku, samozrejme ze dvakrat mi poslala ine miery, tak nakoniec sme sa dohodli, ze ju zoberiem, ale ked nam nesadne, tak jej ju vratim a ona mi vrati peniaze... Peniazky som jej uhradila, bundicka mi prisla, samozrejme ze miery boli uplne ine ako pisala, takze nam vobec nesadla, hned v ten den som jej ju poslala spat doporucene, takze na portali slovenskej posty som si vedela pozriet, ze o jeden den si zasielku aj prebrala a peniaze mi neposlala do dnesneho dna... darmo pisem na mail, neodpoveda... Je to hnusna mamicka, ktora sa nestiti takto okradat ine mamicky a kedze islo o detsky tovar, tak vlastne obrala o peniaze moju dceru, lebo za to, co mi nevratila som jej mohla kupit nieco ine... Tak nech sa aj zadrhne za nase peniaze a ostatne mamicky si na nu prosim dajte pozor!!!

nataly3211
26. sep 2013

@donduska to mas asi marne.ja som jej teiz vypisovala kazdy den,ignorovala,nic neozivala sa.Aj adminovi som pysala,ale nemalo to zmysel.Mne je z takychto zien zle.Nechapem to ako,asi nemaju svedomie.Ved je to tu na to aby si mamicky pomahali a nie sa okradali 😒 😒 😒

marcelatt
27. sep 2013

neviem ako to sem napisat..ale nespolahlivy nik je DOMINIKAMA ... odkedy som jej poslala peniaze, nereaguje, zmazala ostatne inzeraty a ani na oficialnu ziadost nereaguje :o(

irine
27. sep 2013

@dadika1114 ahojte, mám veľmi podobnú skúsenosť s predávajúcou - pani Michaelou - "miskah19"...predala mi značne obnosené nohavice, vyblednutá farba (na foto nebolo vidieť) a podľa môjho názoru a skúseností za tých 5 rokov tu si dovolím tvrdiť, že cena 7eur nezodpovedá. Keď jej píšem, že ich chcem vrátiť, nereaguje, ...až keď som jej teraz udelila negatívne hodnotenie sa za minútu ozvala, že má choré dieťa a nebude sa dohadovať...že som vedela, že kupujem starú vec! Bola som jej piata nakupujúca, registrovala sa tu tento mesiac.

merica123
28. sep 2013

Ešte dodám k pani Nadi Sarisskej ani si s ňou nič nezačínajte balík bol odoslaný 7 septembra,čo som jej napísala že odoslaný nakoniec 11 septembra chcela odmerať ako????????keď bol odoslaný slušne som jej odpísala,že to neni možné a výsledok uráža,útočí na moju osobu,že som padnutá na hlavu neochotná,takže fakt z vlastnej skúsenosti ignorujte ju

alicek36
28. sep 2013

Milé mamičky dúfam že tento príspevok nezmažú tak čítajte a hlavne nenakupujte!!!!

POZOR!!!!!! POZOR!!!!!!!! CHCEM UPOZORNIŤ NA PODVODNÚ STRÁNKU NA FACEBOOKU Barbi sport -predáva napodobeniny nie originály, posiela poškodený tovar,iné veľkosti,inú farbu, topánky jednu väčšiu druhú menšiu, rozlepené topánky,fiktívna adresa POBOX,keď chcete reklamovať tak vás zablokuje,na svojej stránke má len pár kladných hodnotení od nejakých nastrčených ľudí!!!!!!!!!!! POZRI SI STRÁNKU ANTI BARBI SPORT ktorá je o nás ktorých oklamala a nevieme sa dovolať pravdy možno predáva aj na MK tak pozor !!!

https://www.facebook.com/pages/Barbi-Sport/1448...

alicek36
28. sep 2013

https://www.facebook.com/pages/Barbi-Sport/1795... jej oficiálna stránka na podvod

caoli
29. sep 2013

@alicek36 ale veď je to na prvý pohľad vidieť, že sú to fejky !!! keby to niekto nevedel z fotky posúdiť, tak už len z toho, že je tam uvedená "kabelka Louis Vuitton" a cena 40 e, je jasné, že je to podvod... chýba tam slovíčko "napodobenina" alebo "ako Louis..." alebo niečo také. Ja sa čudujem, že ešte niekto na toto vôbec naletí... v dobe internetu, keď si každý za 10 sekúnd vie pozrieť ako vyzerá a čo stojí originál. Kto toto kupuje, tak s plným vedomím, že sa necháva podvádzať !
Iná vec sú tie ďalšie veci s poškodeným tovarom, to je svinstvo najhrubšieho zrna, uznávam. Ale je to varovanie - NEKUPUJTE FAKE, nikde a nikdy, nepodporíte tak podvodníkov !!!

alicek36
29. sep 2013

.
@caoli Ako mne bolo jasné že kupujem fejk no nečakala som že my pošle rozlepené topánky to bolo prvý krát a naposledy.Zapáčili sa my tak som si ich kúpila.
Na fotke vyzerali ináč topánky ako čo my poslala, mňa oklamala o 30eur no sú tam žienky ktoré obrala o riadne peniaze, no z jej oficiálnej stránky sa nenedozviete že klame lebo maže negatívne komentare a dá si Vás zablokovať takže kupujete v domienke že to bude o.k no a stránku oklamaných kupujúcich som našla až potom ako nestihla vymazať jeden koment od nespokojnej kupujúcej a vložila tam odkaz na stránku podvedených, bol to šok.

caoli
29. sep 2013

@alicek36 no je mi z toho smutno, ale v takýchto prípadoch mám vždy takú vnútornú schizofréniu - na jednej strane mi je ľudsky ľúto podvedených žienok, peniažkov nikto nemá nazvyš a horko ťažko ušetrené eurká zhrabne nejaká hnusná chamraď. Na druhej strane taký zlý škriatok vo mne našepkáva, že tak im treba. Som totiž veľkým odporcom faku, pretože keď si odmyslím to, že je hanba nosiť fake, oveľa dôležitejšie je to, že podstata produkcie a predaja faku je sama osebe podvodom a tým pádom každý, kto si ho zaobstará, tento celosvetový podvod podporuje. Kým sa v tomto smere nebude robiť masívna osveta a represia, podvodníci budú ďalej vyciciavať ľudí.

alicek36
29. sep 2013

Ja som si nekupovala topánky aby som sa nejak ukazovala že mám neviem čo, jednoducho sa my páčili ešte som si povedala že z nich odstrihnem keď prídu ten nápis, tak sa aj stalo, plávajúcu podlahu vo vnútri odlepím kúpim si vložky do topánok a hotovo.Ja som si ich chcela dopasovať k oblečeniu čo nosím.Čo už.
No skutočne nikdy som si nekúpila takto topánky, kupujem si kvalitnú obuv z obchodu a som si povedala tieto si kúpim no a stalo sa , ponaučenie a varovanie pre ostatných.Nehanbím sa za to , týmto príspevkom chcem pomôcť ostatným aby predišli takejto kúpe !!! a neboli oklamaný.Dala som to sem hlavne kôli tomu že tu je veľa žien a z jej stránky sa to nedozvedia že klame tak nech si to prečítajú.

alicek36
29. sep 2013

no a aby toho nebolo dosť aj tu na MK ma oklamala mamička jej NICK noza2013 som už druhá oklamaná, zakúpila som si od nej 17.9. stolný futbal( pre 5 ročného syna ktorý je neskutočne sklamaný a každý deň čaká na balíček)odvtedy ani peniaze ani balík, neodpovedá na správy ,máme jej adresu

Lucia Benkovská, Čulenova 4, 917 01 Trnava , kontaktujem admina, ja už nechápem ako môže byť niekto taká svi.. keby ste videli mamičky ako každý deň čaká môj syn poštárku , musím ísť do obchodu a pozháňať mu to niekde takto mu ublížila joj Bože

ma_ta1975
30. sep 2013

@alicek36 dakujem za upozornenie...ja som si objednala v piatok tie uteplene botasky samozrejme viem že za tu cenu je to fake ale na obrázku su pekné...ešte dobre že som neposlala peniaze na učet ale žiadala som dobierku...až ked som si prečítala reklamácie som skoro odpadla že iná farba,iná velkosť spiatočná adresa P.O.BOX nemáš to de reklamovať a ked pošleš nemáš ani peniaze ani tovar!!!hned včera som zrušila objednávku... ani vo sne ma nenapadlo že ona maže negatívne hodnotenia a ked vidím kolký maju zaujem a daju sa nachytať je to hrozné!!!dakujem že som neprišla o 27eur!!!

mami2
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
mami2
30. sep 2013

Citaj vyzsie plati to na @simuska357

alicek36
30. sep 2013

@ma_ta1975 nemáš začo preto som to sem prilepila aby sa žienky dozvedeli o tejto podvodnej stránke

alicek36
30. sep 2013

@mami2 fúúúúúúúúú otras ja nechápem že sa môže niekto takto správať, mne to nejde do hlavy že tu na MK takto klamú mamičky, ja som tiež teraz poslala tričko naspäť jednej že vraj minim.nosené v inzeráte a prišlo my smradľavé,vyťahané,zažmolkované,pofarbené tričko, no des pošli jej naspäť a keď ti nevráti peniažky napíš adminovi

mami2
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
maria123
2. okt 2013

negativna skusenost s

paszmiska@gmail.com - Michaela Pásztorová (neregistrovaná/ý

jarhal
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
salko
3. okt 2013

@matik1 draha pani dakujem vam ze ste ma uviedli na ciernej listine je mi s toho smutno ak mozte tak vas prosim zruste to dakujem pekny den vam prajem

matik1
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
salko
4. okt 2013

ano na meno erika ockajakova hrustin dakujem vam za vymazanie s ciernej listiny

matik1
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
vjaja
4. okt 2013

ktorú z vás podviedla predávajúca s nikom samot287, dodávala plienky, košíky a doplnky stokke ???

salko
4. okt 2013

@matik1 mala som na to dvovodí preco mi to stale nevychadzalo ale ak sa vam neda to stiahnut tak nevadi pekny vecer vam prajem

matik1
5. okt 2013

@salko stačilo napísať, že rušíte rezerváciu. A nie ma naťahovať ako "mačku", neustále si predlžovať rezeváciu a potom ste sa prestala ozývať. Toto mi nepríde ako férové jednanie.

cajova_lienka
5. okt 2013

Mamicka @drobcekt mi poslal novu nenosenu bundu v super stave ☹

valika_val
5. okt 2013

ahojte, chcem upozornit na predavajucu
@vierka8
Viera Šindlerová
Zvolenská ul. 8
949 11 Nitra

dlhuje mi 8€ za tovar, ktory som kupila na zaklade zaradenia do chybnej velkostnej kategorie.
chybu si neuznala, tak som kontaktovala admina. ten napisal, ze vierka8 mi ma vratit 8€ (detska vetrovka + postovne) a ja jej mam vetrovku odoslat naspat na vlastne naklady. suhlasila som.
vierka8 najprv suhlasila tiez (v IP pre admina), ale potom zacala vymyslat, ze ona mi peniaze neposle a ze jej mam najprv poslat vetrovku na dobierku a potom zaplati postarke 7€ (bez postovneho)... na zaklade jej spravania k nej nemam doveru a vetrovku jej skor, nez mi vrati peniaze, neodoslem, lebo sa bojim, ze ostanem aj bez vetrovky, aj bez penazi.

adminovi som napisala, ze mi odmieta vratit peniaze, tak jej pozastavil bazar.
peniaze mi samozrejme stale nedosli, tak predpokladam, ze pani ma uz vytvoreny novy nick.

premyslala som nad novym pravidlom obchodovania cez bazar, ze ak by sa predavajuca s kupujucou dohodli na obchode, mala by kazda predavajuca povinne zverejnit meno a priezvisko, nech sa da lahko vyhladat, ci to nie je len podvodnicka, co si meni nicky ako na beziacom pase.

zigy
5. okt 2013

@jarhal napis mariosmykal on riesi podvody na bazare.