Čierna listina. Len nicky, ktoré sú nespoľahlivé. Všetko ostatné bude vymazané

bukos
23. jún 2007

Co třeba upozornit na maminky či nemaminky které nezaplatí dohodnuté či zamluvené zboží z bazárku?

mamusa1611
13. apr 2011

@sunny1981 taky jsem si od ní chtěla objednat...ale nějak z toho vždy sešlo...
Pokud už ale nemá žádný inzerát,ani hodnocení, bude nejspíš bloklá...

berenika39
14. apr 2011

@sunny1981 misapu je bloklá. zkus kontaktovat adminy, at ti dají kontakt, že máte rozjetý obchod. 🙂
Komunikovaly jste jen přes ip? Mail nemáš?

amandamath
14. apr 2011

Rada by som upozornila na nespolahlivu predavajucu heidy1. Poslala som jej peniaze na ucet 5.4. a odvtedy ziadna odpoved, pritom bola prihlasena aj vcera 13.4. Tovar ma stale v ponuke v inzerate zo vcerajska, cize zjavne ho nepovazuje za predany.

janninn
14. apr 2011

Žiaľ :(, pridávam ďaľšiu nespoľahlivú- neregistrovaná : tynusa88@azet.sk - mesiac vám bude sľubovať, že dobierku prevezme, určite jej to pošlite, a zrazu napíše, prepáte už nemám záujem, tejto maminke radšej nič neposielajte.

janninn
14. apr 2011

Ešte pridávam meno k mailu : tynusa88@azet.sk - ingrid horvatova.

domulienka
15. apr 2011

Upozornujem na neregistrovanu Martinu T. ,Prusy.Neprebrata dobierka,po tyzdni mi odpovedala na moju spravu ,ze ona nic nedostala,ziaden listok,mala ist na postu odvtedy hlucha a dnes sa mi balik vratil...neodporucam.....
Predavam tri roky,doverujem aj neregistrovanym,zatial ziadne negativum az na tuto osobu

terina25
18. apr 2011

chcem upozorniť na kupujúcu - benu.chcela odo mňa hračky.najprv napísala,že si pre nich príde osobne,tak som jej napísala adresu(teraz to ľutujem),potom sa neozvala.tak zase písala,že nech sa stretneme v meste a nakoniec,že nech jej to pošlem domov.tovar som držala vyše mesiaca.teraz,keď som jej napísala zlé hodnotenie,tak sa mi vyhráža cez internú poštu,že nech to vymažem,lebo zle dopadnem.najhoršie na tom je,že má moju adresu 😠 a ešte mi vypisuje do hodnotenia,že som si vraj od nej kúpila šaty a nezaplatila jej.čo ale nie je pravda,lebo ja cez bazár nenakupujem.takže dávajte si na ňu pozor.už len to ,že býva v Michaľanoch o niečom svedčí...asi viete o čom 😉

irine
19. apr 2011

ahojte, pridávam len skúsenosť, možno mi niekto poradí: v bazáriku bol inzerát zuzana72 predávala body, HM veľkosť písala 92, ale keď body 3ks prišli, boli veľ. 80 a 86...ako to riešiť? veď ona podľa mňa porušila pravidlá, keď uviedla zlé číslo...môjmu dieťaku sú samozrejme malé, keďže chceme číslo 92...toľko moja skúsenosť

bzuco
19. apr 2011

@irine kontaktuj predajcu a povedz, o čo ide
možno sa len pomýlila...ale určite by som trvala na vrátení tovaru a následne €

child
20. apr 2011

Pekný deň VEĽKÉ bacha na katulik222 či už kupuje alebo predáva...... mala písané že je z Košíc ( čo si samozrejme ešte zistím ) účet na ktorý som jej poslala peniaze ( ktoré nevrátila ani nedodala tovar ) bol v Slovenskej sporiteľni...
takže si podobné účty radšej preverte ..... a zároveň píšte tie čo ste sa touto podarenou osobou nechali dobehnúť , lebo chcem podať trestné oznámenie .... ( aby si nemyslela že kradnúť je beztrestnéééé )

dievca
20. apr 2011

@child ...tak ja som sa tiez nechala dobehnut,akurat citam vas prispevok na katulik222,objednala som si od nej jedalensku stolicku pred 2 tyzdnami,kedze som sa vratila z kupelov vcera,tak mi mala poslat kurierom ju dnes,avsak cakam,cakam a nic,tusila som ze je to podfuk,lebo som jej pisala do IP pred tyzdnom,ci dostala eura na ucet,avsak sa uz neozvala.Dnes som ju vyzvala zas,no bohuzial neodpoveda.Za tie roky co si objednavam tu,na MMB,BABY-Bazare,som sa s tymto nestretla.Skoda len,ze som si dopredu nezistila hodnotenie od adminov,precitala som to uz neskoro.Takze dalsia dobehnuta. ☹

salma22
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
anna5232
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
irine
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
anna5232
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
smejko12
21. apr 2011

upozorňujem na kupujúcu "kmetofka", objednala si tovar, žiadal zaslať na dobierku s tým, že ma ubezpečovala, že tovar prevezme a to som jej tovar rezervovala mesiac! Samozrejme ho neprevzala!!!

macamac
21. apr 2011

@janninn fúúúha-teraz som si prečítala-tak tá istá osoba neprevzala dobierku ani mne-ide mi späť 😒 2x som volala k nim na poštu-dnes naposledy a bolo mi povedané,že dobierku si prevziať nechce ☹ takže tiež-neodporúčam!!!! a to som sa dala prehovoriť na dobierku-lebo akonáhle sa mi kedysi jedna vrátila-bohužiaľ,neviem už meno,len to,že to bolo z Čadce-som si dala do podmienok,že na dobierku neposielam...no a dala som sa prehovoriť-a takto to dopadlo...takže fakt už dobierka NIE!!!!

martinka17
22. apr 2011

chcela by som upozorniť na predávajúcu zuzkolah. Kúpila som si opasok a podprd, podľa nej nenosené. Prišli mi hrdzavý opasok (pre info ho mám medzi inzerátmi) a spratá podrpda. Neboli drahé, ale nemám rada, ak niekto klame a podvádza. Keď som sa chcela dohodnúť, ignorovala ma a bránila sa, že ona už toľko krát bola oklamaná, tak s tým mám rátať aj ja. Preto som jej napísala patričné hodnotenie. Od vtedy ma terorizuje, vypisuje mi negatívne a navyše klamlivé hodnotenia, ktoré mi administrátorka maže. Samozrejme, okamžite mi pani Zuazana pridá nové a tak to ide už 3 dni,. Okrem toho mi vypisuje uražlivé a hanlivé IP. Inzeráty a profil si zmazala...ale možno sa ešte k predaju vráti.

littledevil
22. apr 2011

Neprevzata dobierka. Peter Ciganik, Zilina. 😠

jankohrasko
23. apr 2011

bibianaa.o@gmail.com - Bibiana Oleksaková (neregistrovaná/ý)

mirush01
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
mirush01
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
masinka
24. apr 2011

paulie6666@post.sk - Pavol Latecka (neregistrovaná/ý)
chcel kupit plysaka Diddla v hodonote 35 eur na dobierku, ked som mu napisala ze nie, lebo mam zle skusenosti, tak mal vyhrady ze je to odo mna necestne a ze ho ja oklamem ked mi posle peniaze dopredu.... aj ked ja mam 30 pozitivnych referencii a on tu nie je ani len zaregistrovany... OK, tak som mu navrhla nech mi posle dopredu peniaze na postovne tam a naspat (5 EUR) a zbytok zaplati dobierkou. odrazu sa po troch dnoch dohadovania zobudil ze Diddl nie je novy - v inzerate to je napisane, je tam aj podrobne nafotene ako ma ozmolkane spodky noziciek... a novy stal 2500 Sk.... a potom odrazu dalej nekomunikoval.... takze keby som sa na tu dobierku hned nechala nahovorit, s tymto pristupom ze si inzerat pozrie cely az po objednavke, by sa mi akurat dobierka vratila 😝

monuska342
28. apr 2011

takze pridavam nove meno petruska2006 moji znami sa trepali 100 km kvoli tovaru na ktorom sme sa dohodli a nakoniec odisli naprazdno uplne neseriozne jednanie 😠

ani_sama_neviem
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
monuska342
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
beruska.zuzanka
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
monuska342
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
beruska.zuzanka
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
monuska342
Odpoveď bola odstránená
Zobraz