Čierna listina. Len nicky, ktoré sú nespoľahlivé. Všetko ostatné bude vymazané

bukos
23. jún 2007

Co třeba upozornit na maminky či nemaminky které nezaplatí dohodnuté či zamluvené zboží z bazárku?

mataamato1994
28. jún 2014

Ďalej upozorňujem na tzv. predávajúceho menom Ondrej Radič,
Klenovčok 24, 98055 Klenovec. Tento človek je obyčajný klamár. Nikdy nesúhlaste s kúpou, netobôž ešte s výmenou. Vy poctivo zabalíte balík, pridáte mu ešte darček k objednávke a on Vám ako dôkaz, že balík odoslal pošle ručne vypísaný podací lístok, podotýkam z oboch strán. To znamená, že ja som mu poslala tablet Samsung Galaxy Tab 2 10.1 a on mne nič. A o týždeň môj tablet už smelo predával na bazoši. Tento človek je jednoducho vychcaný podvodník, obral ma o 160 eur.

zuzimia
28. jún 2014

@mataamato1994
Ved uz podla mena je to jasna kategoria 😝

sandracs
30. jún 2014

@mataamato1994 podaj naňho trestné oznámenie.

mataamato1994
30. jún 2014

@zuzimia Aj mne to prišlo na um, ale až neskôr. Keď som si ho overila. Na Bazoši mal písané, že je z Bratislavy, na Pokeci má že býva v Banskej Bystrici a mne dal adresu kdesi do Klenovca...

mataamato1994
30. jún 2014

@sandracs Dala, ale nepochodila som. Na Slovensku je to tak. Sviniam to vždy prejde...

mafia102
2. júl 2014

Pozor na kupujucu EVA GRECOVA alebo PAVLINA GRECOVA, Galanta, chcu poslat len na dobierku, uz som si ich tu ale nasla, ze nejake dobierky neprebrali, takze samozrejme som neposlala, a odvtedy mi pani vkuse pise a vyhraza sa mi, ze na mna posle kontrolu, ze sa jej nezbavim, ze poda trestne oznamenie, ze som podvodnicka.....atd. Takze urcite jej nic neposielajte, ani nekomunikujte, lebo je fakt strasne otravna a uz sa jej nezbavite...

rmihokova
3. júl 2014

dajte si pozor na neregistrovanú Moniku Reznákovú (alebo Režňákovú?), mail: reznakova.mona@gmail.com, adresa Fedinova 12, BA - hneď si vypýta číslo účtu, že ide platiť a nič, pár dní prejde, na pripomenutie, či už platila sa hneď ozve, ospravedlní sa že nestihla, ale vraj hneď na druhý deň ráno to zaplatí, a zase nič, a tak stále dookola. Omylom som jej poslala balíček aj keď neuhradila, pretože sa mi priplietol medzi ostatné zásielky, tak som jej napísala, a ona že dobre, že to hneď ide zaplatiť. Tak prešli už dva týždne, ona má tovar a ja nič, a už sa ani neráči odpísať. Moja chyba, viem, neregistrovaným neposielať vopred ani keby čo bolo 😠

sandracs
3. júl 2014

@mataamato1994 prečo si nepochodila? Ak to nieje na trestný čin, tak by sa to malo riešiť v priestupkovom konaní a peniaze bude musieť vrátiť.

mataamato1994
3. júl 2014

@sandracs Ten človek má ľudí na ministerstve aj na polícii, komu zachránia riť, vieš len jemu. Má tam rodinu, tak prečo by ho nezatajili...mám na taký prístup nervy, vždy doplatia len dôverčivý ľudia ako som ja

marinoe
4. júl 2014

pozor na predávajúcu ddurian!!!!!!!!!!!!!!!!kúpila som od nej šaty...že vraj top stav...prišli...ďakovala som jej...no potom ich poriadne rozprestriem a dllllllllllllllllllhe očko po skoro celej dĺžke šiat...napísala som jej a VYMAZALA MA!!!!!!!!!!! nereagovala!!!!!!!!!

papocha
6. júl 2014

pozor na predavajucu s nickom ralka... Po vzajomnej dohode o vrateni penazi, ma tahala za nos, ze uz ich poslala a nic:(.Prisla som o peniaze.

jazuzi
7. júl 2014

Dobrý deň, mám zlú skúsenosť s užívateľkou pod nickom marcelkadivicanova - dohodli sme si výmenu, moje rifle prebrala 16. mája (!!!) a doteraz mi topánky na výmenu neposlala ☹ , stále len ospravedlnenia a výhovorky...resp. už tri týždne na mňa nereaguje vôbec 😠 😠 😠 . Neposielajte teda dievčatá na adresu s týmto menom nič (aj keby inzerovala pod iným nickom) a ak chcete, potvrdím vám aj presnú adresu, že je to ona...

krtecek39
7. júl 2014

Chcela by som upozorniť,aby ste neposielali dobierku neregistrovanej:Zuzana Harvanova Farska 19 Helpa 97668 ,žiada poslať na dobierku a argumentuje týmto:*na ucet neodosielam som z dediny a mesto od nas je 50 km*dobierku nepreberie a viac nereaguje.NEODPORÚČAM!!!!!

koreniatko
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
mafia102
9. júl 2014

Ahojte, pridam nespolahlivu kupujucu Veronika Dudasikova, Martin- neprebrata dobierka, skoda ze si tu jej meno nevyhladala skor, kedze uz ju tu raz niekto zverejnil, z neprebera dobierky.

ivett1
9. júl 2014

@mataamato1994 tak napíš na inšpekciu MV SR, že chceš preveriť postup policajtov v tvojom prípade, tí sa potešia😉 ...ak si naozaj podala trestné oznámenie ...
PS: 160€ je už pekná suma ...

adri266
9. júl 2014

@koreniatko a riesila si to cez admina?

hviezdamk
9. júl 2014

EWELINNA (ewelinna) - toto su kupene topanky podla popisu ze bez osuchania, bez poskodenia, bez vad. no super, vyzeraju ako rozdielne... na jednej zlate trblietky na korku, na druhej ani jedna.tie diery co su to su v podrazke, nechapem ako toto mohla takto osuchat, kade a ako to chodila, ale kazdopadne to mala do popisu uviest, ked uz nie, pytala som sa este v spravach na stav - nie su osuchane? odrete, ze nie a toto mi posle. odmieta ich zobrat, vie preco, uz by ich nepredala. peniaze mi nechce vratit. zmazala inzerat, dovi dopo. co je toto za pristup ludsky? nemam slov... pisala som adminovi, ona sa mi uz vyhraza, a ze som tie diery urobila ja. tak toto uz je vrchol...

hviezdamk
9. júl 2014

pridavam fotky topanok v "super stave, bez poskodenia" - posudte sami... a teraz mi pise negativne hodnotenia... napisala mi na moj inzerat aby ma mohla negativne hodnotit... zla a zakerna osoba...

lubica69
9. júl 2014

Pridávam opäť starú známu Radku Winkletovú z Košíc nick radulqa
Už tu bola spomínaná Nepreberá dobierky a tie jej stupidné výhovorky raz,že bola v nemocnici potom za to môže pošta dokonca aj MK lebo jej nezobrazovalo správy a nakoniec ja lebo som jej napísala 2 správy pod inzerát a 2 IP 😀 😀 😀 Fuj fuj fuj

koreniatko
9. júl 2014

@adri266 áno písala som to adminovi len zatiaľ mi neprišla odpoved

koreniatko
9. júl 2014

@hviezdamk vidíte rovnaký bezcharakterný prístup ako u mna. To može len človek bez inteligencie napísať, že vy ako kupujúca si niečo kúpite, potom si to sama dobrovolne poškodíte a potom to chcete vrátit-- to nedáva logiku, ale to zdravý rozum nemože zo seba vyprodukovať, len chorá myseľ

hviezdamk
9. júl 2014

@koreniatko presne tak, citala som vas problem, to je tiez des ako u mna. nechapem ako niekto moze takto klamat. ale vidite... su ludia a ludia :-/

koreniatko
9. júl 2014

@hviezdamk verím v to, že raz sa jej to všetko vráti, ja by som nechcela žiť s takým svedomím, že okrádam obyčajných ľudí, že jej nie je ľúto to, že detičkám berie radosť. Ta tabuľa mala byť darček pre malého k narodeninám, ale táto úbohá pani sa postarala, že to tak nebude

hviezdamk
9. júl 2014

@koreniatko ani ja by som tak nechcela zit. som myslela ze bazar je pomoc jak pre predavajucu, tak pre kupujucu, no vidim ze niekto si tu doslova zaraba. bozie mlyny melu pomaly ale isto...
admin co nato?

koreniatko
9. júl 2014

zatial mi neodpovedal, nemáte skúsenost ako dlho trvá pokial odpovie?, písala som mi dnes ráno

hviezdamk
10. júl 2014

@koreniatko no dlho. ani mne este neodpisali. hlavne ze som platiaci inzerent. a pravidelne mi nieco zablokuju, s tym su rychli :/ tak hadam nam obom pomozu a dotycne budu musiet peniaze vratit...

mada111
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
hviezdamk
10. júl 2014

@mada111 ja ale nechapem preco admin okamzite nepozastavi predaj tymto "uzasnym" predavajucim. ved to takto moze klamat a okradat kazdy... ked sa nic neriesi...

drahusienka
10. júl 2014

pozor na janu brunclikovu zo zm neprebera dobierky neodporučam!!!!