Čierna listina. Len nicky, ktoré sú nespoľahlivé. Všetko ostatné bude vymazané

bukos
23. jún 2007

Co třeba upozornit na maminky či nemaminky které nezaplatí dohodnuté či zamluvené zboží z bazárku?

janinah
11. nov 2013

síce z bazos-u,ale môže sa objaviť aj tu,keďže mala záujem o detskú bundu,len ju akosi pozabudla prebrať na dobierku 😠 Andrea Hrobarová z Hranovnice,takže pozor na takú osobu...mail neprijíma,mobil má blokovaný pre prichádzajúce hovory

soni76
11. nov 2013

@viki75 no dala aom aj ja negativne ale dotycna sa urazila ze ja som donutila dorucovatela aby mi poslal naspet zasielku , potom prejavila ochotu zaplatit na ucet ale uz to neriesim radsej

soni76
12. nov 2013

@iwonna ja som si urobila taku excelovu tabulku presla som tu celu ciernu listinu a koho som nasla ze ma nieco negativne tak som si zapisala meno a bydlisko 🙂 ale vzdy sa najdu novi ktory robia zle

iwonna
12. nov 2013

@soni76 neprepošleš ? 🙂

dagmar25
12. nov 2013

Aj ja pridavam nick najkiss152, predala mi supravu do detskej izby za 60€, neuviedla ziadne poskodenia, ale v katastrofalnom stave, peniaze vratit nechce ani ked jej ponukam preplatenie vsetkeho postovneho a zasielku jej chcem poslat na dobierku, viac info tu https://www.modrykonik.sk/forum/volne-diskusie/skusenosti-s-predavajucimi-na-modrom-konikovi/

soni76
12. nov 2013

@iwonna preposlem 🙂 poslite mi mailovu adresu do spravy

gallina
12. nov 2013

@soni76 sem s tou tabuľkou... 😀

soni76
12. nov 2013

@gallina poslite mi mailovu adresu do spravy

zuzin78
13. nov 2013

neoporucam pozor na nu. martinamatejkomimo....prisla som o peniazem ktore ma na ucte a tvrdi ze nie. nereaguje ani na ip, ani na spravy od admini a ani na ziadosti z banky o vratenie mojich penazi. takze pozor na nu. bola aj vylucena z jednej skupiny ....podvodnicka... 😠 😠 😠 😠 😠 😠

jajka68
13. nov 2013

@soni76 mozes mi ju prosim poslat? poslem ti do IP mail, dakujem

wilsonka
14. nov 2013

marta mihalovičová tajovského 8 dvory nad žitavou 941 31 PSYCHOPATKA!!!! OTRAVUJE A PROVOKUJE MA AJ NAPRIEK TOMU ZE JU MALI ZMAZAT DAVNO!!!PREDAVA DERAVE VECI NEODPORUCAM VOBEC SA SNOU NEBAVTE NAPSUGAR245 NICK

ziazanka2006
14. nov 2013

@zara248 mamičku neodporučam!! Čižmy mi pršli roztrhnute a zamudlane a najvädčší gooool bol ked mi napisala že som soplaňa!! NEODPORUČAM!!!@zara248

zuzin78
15. nov 2013

holky trebalo by urobit nejaku tabulku s nickami, menami a prizviskami, a aj mestom...nech sa uz nepopalime...... velmi vela podvodniciek je tu 😠 😠 😠 😠 😠

terinv
15. nov 2013

Varuji před uživatelkou soles. 31.10.jsem zaplatila 370,- z účtu...ptala jsem se jestli dorazila platba,nereagovala,psala jsem jestli už odesílá balíček...6.11. napsala,že nemohla najít mou adresu a druhý den balíček odešle...11.11.jsem jí napsala že to trvá dlouho,14.11. taky...nereaguje... 😠

caipirina
15. nov 2013

neodporucam "ivanusssenka" na 2 tyzden rezrvuje a potom bez mihnutia oka napise aby som to posunula a pritom to chcela na 100% , uz nerezervujem nikomu hrozne skusenosti cim dalej tym viac tu na MK, same podvodnicky a klamarky!, ine zase nepreberaju dobierky ...atd....

martina1703
15. nov 2013

neodporucam predavajucu s nickom.....jana5369.....Peniaze som uhradila na ucet,pisala ze jej dosli,ze posiela balik a do dnes neprisiel 😠 😠 😠 .Nereaguje na moje spravy.

salko
15. nov 2013

@monulienka1 a ako ze preco sa na mna vela ludi stazuje prosim dvovod

ninuska202
16. nov 2013

Predavajuca s nicom barbie9394 po zaplateni tovar naposlala a nereaguje na moje vyzvy - POZOR!!!

monulienka1
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
salko
17. nov 2013

neviete dvovody tak neposudzujte pekny vecer prajem

mysicka242
17. nov 2013

na ciernu listinu pridavam predavajucu @petinkam Komunikovala velmi milo, bola ochotna pockat 2 dni s platbou, peniazky som odoslala, no balicek neprisiel, ani neodpoveda na spravy...

cherry1981
17. nov 2013

@mysicka242 Ja co pozeram jej hodnotenie, tak si neni prva ktorej nic neposlala, a pravdepodobne nie posledna 😒

mysicka242
17. nov 2013

@cherry1981 ked som kupovala tak mala len to jedno pzitivne ...

michele6
18. nov 2013

aj ja pridavam predavajucu vanesska2007,zaplatila som jej za vetrovku,minuly tyzden 7,5 eur,cez ib,nekomunikuje,neodpovedala mi na spravy,potom som jej napisala ,že nech mi posle peniaze nazad,odpisala,že poslala v piatok po robote,tak cakam,nemam ani vetrovku ani peniaze,no co je zaražajuce,ona ju inzeruje dalej,NEODPORUCAM!!!!!!! 😒 😒 ☹

tasamaja25
20. nov 2013

Ahojte mile mamicky, upozornujem na nakupujucu bubusik88 rezervovala u mna kocik s tym ze ho na 100% zoberie, a mala poslat zalohu 10Eur, jasne ze nic neposlala, a nakoniec ho ani neberie. Nebol by to problem, lebo mala som ine zaujemkyne, len ze ona ma presvedcila ze ho zoberie urcite, tak som tie zaujemkyne stratila. Dajte si pozor aby ste nedopadli ako ja. ☹

tasamaja25
20. nov 2013

@soni76 Mozem aj ja poprosit tu tabulku, 🙂

soni76
20. nov 2013

@tasamaja25 poslite mi do spravy mailovu adresu

luci_ellie
21. nov 2013

Baby ako tu prosim vas v tomto mnozstve nespolahlivych hladate? Nie je tu lupa kde by som zadala nick a zistila ci nie je nespolahliva?! Dik. 😒

katikas
21. nov 2013

@soni76 prosim budte tak dobra,aj mne preposlite do spravy tabulku s menami na ciernej listine,dakujem moc 🙂

soni76
22. nov 2013

@katikas poslite mi do spravy mailovu adresu