Čierna listina. Len nicky, ktoré sú nespoľahlivé. Všetko ostatné bude vymazané

bukos
23. jún 2007

Co třeba upozornit na maminky či nemaminky které nezaplatí dohodnuté či zamluvené zboží z bazárku?

ewana73
10. okt 2011

takze pridavam dalsiu neserioznu zara137 , poslala mi flakate triko,po dotahovani sa mi napisala,ze jej ho mam vratit,ze ju 1,50 predsa nezabije ,tak som jej ho vratila spät a teraz tvrdi,ze jej nic neprislo,ze si mam hladat problem na poste .peniaze mi samozrejme nevratila.

pipka
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
ewana73
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
tina78
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
janus32
11. okt 2011

Mila pani-Emilia Bikarova-Jaklovce-chcela rezervovat,natahovala ma a nakoniec aj tak nic nekupila-neseriozna ☹

firstbaby
11. okt 2011

Chcem sa opytat ci mate niekto skusenosti s predavajucou pod nickom "exclusive".Skoro mesiac mi posiela tovar a nic. Dakujem 😉

karolina2105
11. okt 2011

Zial po negativnej skusenosti pridavam aj ja - leandra13@azet.sk - Lucia Vencelova (neregistrovaná/ý) natahuje ma kvoli jednemu overalu najprv.miery,potom na dobierku,ked odmietnem ok poslite cislo uctu,a uz tyzden ani obraz ani zvuk,co som akosi aj ocakavala...

smajlik323
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
magic08
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
smajlik323
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
magic08
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
trnka77
11. okt 2011

dancing@azet.sk - Miroslava Páchniková neodporúčam.......rezervovala si hračku na 3 týždne a nakoniec sa ani neozve,nenapíše...neodporúčam 😠 😠 😠

bartokami
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
henuska2
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
piacere
12. okt 2011

sobicatko6 .... neodporúčam....

janula.h
12. okt 2011

nemám rada typy pošlite mi č.ú prevediem peniaze, pošlem, peniaze som previedla -> čakám vyše týždňa nakoniec napíše že neposlala že sa pomýlila @eliska1986 😠 po prečítaní jej hodnotení som našťastie nerezervovala ,ale načo to preboha robí????

sasanasa
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
smreko3
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
zamilovana
12. okt 2011

pridavam lul1, prišla mi bunda s nefunkčným zipsom, dohodli sme sa na vratenie 2 eur z ceny, ked sa mal dohodnúť spôsob platby, vymazala diskusiu s tým, že bunda je v poriadku.

sasanasa
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
zoska
12. okt 2011

diskusiu som si vsimla teraz, takze pridavam skusenost starsieho data... asi 3 mesiace dozadu sa mi ozvala minusska
napisala ze peniaze mi preposlala na ucet, po 3 dnoch som ju kontaktovala ze peniaze stale neprisli...ona sa neozvala cakala som este tyzden a tenisky som predala dalsej zaujemkyni a minusska ani obraz ani zvuk, cize peniaze neodoslala nikdy, nechapem naco bolo dobre pisat ze ich vobec poslala 😠

gulko
12. okt 2011

@trnka77 pripajam sa tiez: dancing@azet.sk - Miroslava Páchniková (neregistrovana), tiez NEODPORUCAM, tvrdi, ze peniaze posle, potom vyhovorky, po mesiaci nic. Inak je tu na modrom koniku zaregistrovana pod nickom dancing28 a jej hodnotenia....

katmi
12. okt 2011

pridavam neregistrovanu gabulkaa@centrum.sk - GABRIELA CVANCIGEROVA . 21.9. mi pisala, ze si odo mna berie supravku,ze pride po nu osobne,napisala som jej,kde byvame, odvtedy sa neozvala. 8.10. sa ozvala znova - beriem supravu, skadial ste. Odpisala som jej - uz ste mi pisala,neozvala ste sa viac. Odvtedy sa znova neozvala. Ako ked si uz nepamatam kde komu co vypisujem,tak si aspon zapisem, nech nevyzeram ako uplny debil 🙄

bartokami
13. okt 2011

@bartokami chcem sa opytat,dava sa nejake hodnotenie??,

pukacka1201
13. okt 2011

maminka20 - dostala peniaze hned na ucet za tovar, ktory neposlala. Aj ked napisala, ze peniaze dosli a tovar poslala, ale po vyse tyzdni nic. ked som sa na to pytala, tak reagovala, ze manzel asi nevie poslat balik (asi ho chcel poslat mailom). tak sme sa dohodli na vrateni penazi. dodnes mi ich nevratila na ucet a uz ani nereaguje na IP. a dozvedela som sa od inej maminy, ze za jej tovar nezaplatila vobec.

pukacka1201
13. okt 2011

jesing - bolo to uz trosku davnejsie, ale predsa...
objednala som detom pancusky, ku ktorym zabudla? napisat, ze su potrhane, zasivane a derave. tovar spat zobrat nechcela, hodnotenie som dostala, ze som neskutocne arogantna.
!postovne uctuje dopor 1,20 a posiela obyc za 0,60! nuz, aj tak sa asi da zarabat. rozdiel mi mala (pre mna aspon ako satisfakciu za jej "fair play obchodovanie") vratit, ale ako to uz byva... nikdy platba nedorazila

tobilia
13. okt 2011

@pukacka1201 - taktiež sa pripájam a mám SťAžNOSť na maminu20, za to, že si dlhodobo rezervuje tovar, a nakoniec si ho nekúpi. Ďalej ešte z minulosti, si objednala plno vecí a do dnes mi za ne nevyplatila peniaze. Sľúbila, že ich bude splácať ale zatiaľ som nedostala ani cent. Takéto mamičky na bazáre nemajú čo robiť!!! ☹

martus80
13. okt 2011

maminka13342120@azet.sk, LUCIA CUPAKOVA, MAKOV. neprebera baliky na dobierku

bartokami
13. okt 2011

@bartokami s pani jankou- gven22 sme si vyjasnili,preco sa neozyvala,,tak stahujem ju z ciernej listiny---

leopolda
13. okt 2011

I já přidávám negativní zkušennost s paní -hedunka-přála si poslat na dobírku,já dobrák jsem se ujišťovala,zda danou věc chce,určitě ano.Jak to dopadlo,balík se vrátil po 14dnech.Moje blbost.