Čierna listina. Len nicky, ktoré sú nespoľahlivé. Všetko ostatné bude vymazané

bukos
23. jún 2007

Co třeba upozornit na maminky či nemaminky které nezaplatí dohodnuté či zamluvené zboží z bazárku?

sv
11. júl 2014

pridavam negativnu skusenost "jejunka", neprebrala dobierku, a vobec neodpoveda, uplne ignoruje! Uz stiahla aj vsetky svoje inzeraty, ale ucte ma stale aktivny. Vsimla som si, ze predtym fungovala ako "ankadvorska" - co je uz teraz neaktivny ucet. Jej adresa je:
Petra Magátová Halabrínová
Februárová 945/20A
Partizánske 95801

V ziadnom pripade neodporucam. Veci mi sedia uz 2 tyzdne na poste, a medzitym som stratila uz 3 zaujemcov o veci, ktore si mala ona kupit :(:(:(

jewelia
14. júl 2014

Ahojte maminy,
som tu docela nová a už mi jedna slečna docela dosť znechutila nakupovanie tu. Už sú to 2 mesiace,co som si od predajkyne Girl 19963 objednala a zaplatila nohavice. Po asi dvoch týždňoch som začala pátrať,prečo stále nič nechodí. Zistila som,že som nenapísala adresu,čo som hneď napravila. Vtedy ešte komunikovala a sľúbila,že hneď posiela. Odvtedy ani písmeno a ani tovar nemám. Bohužiaľ,hodnotenie som pridať nemohla,lebo som s ňou komunikovala cez mail. Našla som medzi hodnoteniami inú maminu,ktorú takto isto natiahla. Spojila sa s ňou a tiež do dnes nič. Písala som následne adminovi,ten sa odvolal na fórum.
Možno mi bude vedieť niekto poradiť,možno nie. Ale každopádne chcem varovať ostatné maminy. Ja už som sa so svojimi peniazmi aj tovarom rozlúčila.

ariadna22
14. júl 2014

@nika185 to je pedofil?
raz odomňa niekto chcel cez modrého koníkamoju fotku v topánkach.
chcel vidieť nohy a pritom si robiť dobre?
ved to je sila,
foto som neposlala

nika185
14. júl 2014

@ariadna22 to neviem, či je pedofil, ale padnutý na hlavu je na 100%

phalaenopsys
15. júl 2014

neodporucam ako zakaznicku @weronka20 objednala si u mna tovar,ja som jej ho poslala a absolutne mi zan nezaplatila...uz je tomu vyse mesiaca a ja stale nemam za tovar peniaze!...neodpisuje ani na spravy tu ani na fb. jej meno Veronika Chodelková z Bytče...absolutne nespolahliva a klame !!!

lilinka131313
16. júl 2014

na meno : Denisa Cukanova
bydlisko: Biskupice 83
mesto : Bánovce nad Bebravou 957 01
- nepreberá dobierky....

radacak
18. júl 2014

Ahojte chem sa poradit ako postupovat.skoro pred 2 tyzdnami som poslala balik na dobierku jeden zenskej tu na mk.dusovala sa ze preberie ze nemohla leb nemá kde nechat malu.bez vahania som sla na postu poslat ani ma nenapadlo pochibovat.napisala mi ze preberie v utorok.ale dnes je uz piatok a ja som si pozrela na nete sledovanie zasielok a ta zasielka je este stále na poste.na správy nereaguje..nechem prist o peniaze ak sa mi vrati balik tak 3 eura postovne + sa este plati ked preberiete balik nie??co mam robit?dkujem

pexinka
18. júl 2014

@radacak osobne si myslím že s tým už neurobíš nič, ak si to nepreberie, tak sa ti balík vráti a ty za to ešte zaplatíš, odporučila by som ti nabudúce pýtať si vopred peniaze za poštovné, ak niekto má o niečo seriozny záujem, tak mu nerobí problém poslať ti ich na účet alebo poštovou poukážkou, ja to robím už len tak po zlých skúsenostiach s neprebraním dobierky

radacak
18. júl 2014

@pexinka som blba ja viwm ach ....a človek tak čaká na tie peniaze...ale ak nepreberie označim ju aby všetci videli aká je nezodpovedaná.má aj dosť likov na svojom nicku tak nech sa hambi.q este mne píše ci si myslím že má chce oklamať.neviem kto koho klame .

pexinka
18. júl 2014

@radacak tak ešte má čas prebrať si to,ale toto sa proste nerobí, ak ti to nepreberie tak ju normálne označ nech všetci vedia že je nezodpovedná

radacak
18. júl 2014

@pexinka no má ale klame dusovala sa ze v utorok preberie.a vie zw potrebuje tie peniaze.akoby to naschvál urobila.vsak jasnw ak sa balík vráti pooznacujem ju tu aj na ploche qby sa hambila

kacicka30
18. júl 2014

@patricionella
@patricionella ahoj mne akurat dnes pisal ohladnelegin,,a tiez toto ze odfotit na sebe s predu zadu a s boku,,chce pre priatelku)

kacicka30
18. júl 2014

@nika185
@patricionella a tu si nezmenil meno...tak asi skusa no urcite nebudem skusat,,nemam cas ani chut mu to fotit,,,,,a ked vlozi tak poslem)

patricionella
18. júl 2014

@kacicka30 takým netreba ani odpovedať...slová mojej kamošky policajtky...jednoducho nereagovať na niečo, čo je divné, alebo sa nám na tom niečo nezdá...

kacicka30
18. júl 2014

@patricionella ved pisal ze dobre nemusite sa fotit pozreme este druhe a uvidime,,,,a ja ze no urcite ani ine sa vam nepodvolia)))))ale tak ked vlozi vies tak co

nika185
18. júl 2014

@kacicka30 presne, keď niečo chce, tak nech pošle korunky na účet a žiadne fotenie, tá jeho má inú postavu, tak načo fotky, ani v obchode si nepýta predsa predavačku, nech si to oblečie-aspoň dúfam, netreba sa s ním baviť pokiaľ nemá taký záujem, že pošle peniaze na účet a berie, baby len žiadne fotky deti ani seba.

renatulka66
21. júl 2014

@koreniatko Mne sa stalo teraz niečo podobné, ale z vaničkou na kočiar. 😢

renatulka66
21. júl 2014

@hviezdamk
@koreniatko
Čaute baby, ako ste dopadli s adminom? Má vôbec význam mu písať? Lebo ja to už vzdávam ☹

renatulka66
21. júl 2014

@koreniatko
@hviezdamk
Čaute baby, toto je moja zlá skúsenosť: Ahojte baby, prosím Vás o radu. Kúpila som Vaničku na kočiar Quinny. Pýtala som sa či je nejak poškodená alebo vyblednutá nakoľko to nebolo pre mňa, ale pre kámošku. Tu je odpoveď: dobry den, tak ako je na foto. nic by tomu nemalo byt ani vyblednuta ani ziadne dierky. chcem sa opitat ak ju idete brat ci bude mat chlapca a ci dievcatko? Prvá odpoveď bola takáto: Dobrý deň, nehnevajte sa ale niesom si vedomá že by tam bolo niečo poškodené ,este som ju dôkladne prezerala keď sa utierala, to by som vám určite napísala že má daaku chybu. Určite by som v takých to veciach neklamala emoticon ,nestalo by mi to zato.

kacicka30
21. júl 2014

@nika185 vsak uz ani nepisal doteraz,,a ze jednej zeplavky pre malu ved to je chore))

kacicka30
21. júl 2014

@renatulka66 tak asi velmo zle pozerala,,, 🙂 to je mega diera,,a ajkeby to sa cestou tolko nenatrhne)) 😲

nika185
21. júl 2014

@kacicka30 ahoj,mne raz napísal na iný inzerát a kvalitne som mu vynadala 😠 , tak dobre, že sa ti už neozval, to je nejaký chorý človek, ktorý sa buď týmto moc ukája, alebo je to úchyl

kacicka30
21. júl 2014

@nika185 no skusala som ze kto je to,,, 🙂 je vsade hadam na pokecoch,.,ale ci je to on,,taky mlady chalan,,ale ved jedno nepise nevlozol tak dovi dopo)

renatulka66
21. júl 2014

@kacicka30 ja viem, ale ta pani si to nechce priznat, a tvrdi, ze som to ja nejak poskodila a spekulujem. Aj ked neviem ako. Kamoska ma vazny zaujem a na kolko ja mam zeleno ruzovu tak moju nechce kedze bude mat chlapceka. A najnovsie mi pani povedala, ze ja mam taku istu a chcem len vymenit za tu jej. Navrhla som nech mi da aspon polovicu penazi a dame to opravit, ale nie.

kacicka30
21. júl 2014

@renatulka66 tak akoze ona povie ze nema poskodenie tebe pride taka diera,,tak estepovie nie???podla mna napis jej ze ides pisat adminovy teda riesit,,a hotovo 😝

renatulka66
21. júl 2014

Ona stale tvrdi, ze som ju ja poskodila. Ale ani sme ju nepouzili. Jak som ju rozbalila a nasla toto, hned som jej pisala.To ju nezaujima, ze si mozem pisat komu chcem....

roamers
22. júl 2014

Pani Livia Danielova, nezaplatila za tovar a teda az spatne som si ju vyguglila a precitala hodnotenia, takze penazi sa uz ja nedockam, prosim dajte si pozor na nick @livia241 a jej adresa je Erik zaslav ul.unionka72,zvolen 96001

Okrem hodnoteni na modrom koniku som nasla i ine napr .PríspevokZaslal: St február 27, 2013 10:43 am Predmet: NEPREBRALA DOBIERKU Odpovedať s citátom
LIVIA DANIELOVA,UNIONKA 8801/72,ZVOLEN -
Tato osoba ma 3 tyzdne natahovala,ze sa jej neda ist na postu,lebo je vraj tehotna a chora a ma muza v Nemecku,a ked som jej napisala,ze sa zastavim u nej doma,ked pojdeme s manzelom na nakup do Metra,ze ci ma neklame,tak mi zacal vypisovat vulgarizmy jej frajer s prisernymi gramatickymi chybami a vyhrazal sa mi,ze na mna postve vsetkych Ciganov.To teda vysvetluje aj tie nekonecne klamstva...malokto okrem nich sa dokaze tak vyhovarat...Len nechapem spravanie takychto " ludi ",co si objednaju tovar,a potom ho nepreberu,ved to je uplne dementne!

littledevil
22. júl 2014

Neodporucam @ejsistejsi. S maminou som robila vymenu - nie prvykrat a vzdy to bolo v poriadku, len tentokrat ja som tovar poslala ( za 8e + 1,45e postovne ) a mamina mi mala vyrobit knizku. 8.6. pisala, ze balicek poslala, po niekolkych mojich spravach napisala, ze neboli 2 tyzdne doma. Kedze ani 30.6. som balicek doma nemala napisala som mamine, nech mi posle za moje veci peniaze. Nato napisala, ze sa jej balicek vratil. Tak som napisala, nech mi ho teda posle. Nic mi doteraz neprislo, 18.7. napisala, ze posle peniaze a samozrejme nic neposlala. Je to pani Eva Hudackova, Vrbov. ☹

bykatka
23. júl 2014

Ahojte, aj ja pridávam jednu pani Petra Kardosova Bajka 18 93551 Levice, dodacia pošta Tekovský hrádok, je neregistrovaná, chce dobierku a potom ju nepreberie, a ked som jej napísala, že je to u nich na pošte, tak mi odpísala, že na pošte bola a nič tam nieje, tak som na poštu volala a povedali mi, že sa s ňou nevedia spojiť, že vôbec ju nevedia zastihnúť ☹

bykatka
23. júl 2014

tá pani má mail petra572@azet.sk