Čierna listina. Len nicky, ktoré sú nespoľahlivé. Všetko ostatné bude vymazané

bukos
23. jún 2007

Co třeba upozornit na maminky či nemaminky které nezaplatí dohodnuté či zamluvené zboží z bazárku?

cristi
10. nov 2014

@veronika2103 vy ste sa nedohodli na postovnom?

veronika2103
10. nov 2014

Nie ona mi hneď napisala konečnú sumu 21€.

cristi
11. nov 2014

@veronika2103 no neviem,vam bolo jedno ako balik za taku sumu predavajuca posle? Nebolo vam ani trosku podozrive, ze pyta taku nizku sumu za postovne?Vy sama predavate tovar,tak hadam viete kolko stoji postovne.
Tu zlyhala komunikacia na oboch stranach....skoda,potom by nemuselo prist k tejto neprijemnej situacii.
Predavajuca vas mala oboznamit ako posiela zasielku, a vy ste si mala vyziadat poslat balik doporucene ,ak ste chceli mat doklad o zaslani balika.

julkal
11. nov 2014

@patricionella @kacicka30
zienky, aj mne pisala Lucka-87@azet.sk
Ahoj...Skusis mi poslat tieto plavocky aj oblecene,rada by som si ich pozrela na postave akoby som ich skusala osobne ci ich na seba natiahnem aj ja a ako sedia,na akej boli nosene s predu boku a zo zadu...Pozriem a uvidim...Dakujem 🙂

patricionella
11. nov 2014

najlepšie vôbec nereagovať na takéto ponuky...jedny detské plavky som radšej hodila do koša...predávala som za 0,50 centov...za to mi to nestálo...ozývali sa mi na ne iba takýto...čo iba fotky chceli...predávam skoro zadarmo a oni chcú ešte aj fotky? Dosť podozrivé...

mmisel1
11. nov 2014

marcella24 marcella24 marcella24 marcella24 marcella24 marcella24 marcella24 marcella24 marcella24 marcella24 marcella24 marcella24 marcella24 marcella24 marcella24 marcella24 marcella24 marcella24 marcella24 marcella24 marcella24 marcella24 marcella24 marcella24 marcella24 marcella24 marcella24 marcella24 marcella24 marcella24 marcella24 marcella24 marcella24 marcella24 marcella24 marcella24 marcella24 marcella24 marcella24 marcella24 marcella24 marcella24 marcella24 marcella24 marcella24 marcella24 marcella24 marcella24 marcella24 marcella24 marcella24 marcella24 marcella24 marcella24 marcella24 marcella24 marcella24 marcella24 marcella24 marcella24 marcella24 marcella24 marcella24 marcella24 marcella24 marcella24 marcella24 marcella24 marcella24 marcella24

mmisel1
11. nov 2014

NEODPORUCAM. OTRAS.
MARCELA LIPTÁKOVÁ, Spišská Nová Ves. @marcella24

kacicka30
12. nov 2014

@julkal ma vkus.....)debilko,,,,mozno ka....sila

zuzanahc
12. nov 2014

milé mamičky, dajte si pozor na predávajúcu @veronika2103 z Holiča. Na mne sa obohatila o €60, peniaze som jej poslala a tovar nedodala. Že vráti peniaze slubuje už TRETÍ mesiac!!!! a stále nič je smutné ako sa niektoré mamičky dokážu obohatit. ☹

ladybird2
13. nov 2014

Neodporúčam Michealu Skubinčanovú-zo Ziliny,okradla už viaceré maminy,ktoré sa mi ozvali tu na MK aj bazoši,či mimibazáre,naobjednáva si a nepreberá ani dobierky,mna konkrétne okradla o sumu 23,65€ zaplatila som za kabelku 1tr.doporucene do dnes nemám ani peniaze ani tovar ani žiadna komunikácia...tovar iným zasiela v zlom stave,takže rozhodne si dajte na nu pozor,na MMB ma zablokované učty predáva aj na bazosi a tu pod nickom mishelka6411 😝

kvietocok2
14. nov 2014

Kocky je tu niekde aj zoznam nickov ? Chcem si overit jeden , nech nemusim cele prezerat...170 strán je velaa

denisamko34
14. nov 2014

Mile mamicky ja som zatial nemala problemy v bazariku zo ziadnou mamickou az teraz som si od jednej maminy chcela kupit svietiace tenisky ale kedze boli zevraj len na objednavku tak mi ich dotycna mala objednat.Po skoro mesiaci mi napisala ze tenisky prisli ale uplne ine ako som chcela.Tak sme sa dohodli na vrateni penazi.Po skoro 3mesiacoch nemam ani tovar ani vratene peniaze a uz mesiac nereaguje dotycna na moje spravy.Je to nick: nikita25 z Namestova.Neviem co mam robit.

07111968
14. nov 2014

07111968
Tak , aj ja mam už negativnu skusenost s predavajucou beba 67 teda moja dcera : kupila si zimne čižmy za 30e ..podla vyjadrenia v inzerate :" ako nove , nosene jednu sezonu ,aj to malo ......a to ake prišli čižmy :( otras ...teda pokial ich dcera nerozopla ,ešte by som sa nerozčulovala ,ale vzadu parajuce sa stredove šitie, vnutri roztrhana kožušina ,blee :(((( ...ved posudte same.....a podotykam od včera nekomunikuje ...jednu spravu napisala a to si ešte dovolila mne vysvetlovat ," že asi neviem ako sa chova koža " ...kedže dcera jej pisala aj na flaky od soli ....no neviem ,ešte som jej pisala teraz spravu ....tak uvidim či vobec zareaguje...je mi z toho zle ...lebo dcera si ich zaplatila sama z brigady a nema nič:(

07111968
14. nov 2014

ešte pridavam foto

adri266
15. nov 2014

@denisamko34 napis tu https://www.modrykonik.sk/forum/volne-diskusie/mam-problem-s-obchodom-v-bazari-ako-to-mam-riesit/ Opis svoj problem a oznac v prispevku baby z uvodneho prispevku

cansu25
18. nov 2014

Daniela Ebringerova Hospodarska 21 Trnava 917 01 nepreberá zásielky, neodporúčam !!

eurecka
18. nov 2014

Jarmila Jassova jarmila.jassova@post.sk (neregist.)
Katarina Lazárová katarinakostova@gmail.com (neregist.)
Najskôr záujem a pak " ani obraz ani zvuk". ☹ ☹

eurecka
18. nov 2014

misiaksl
Rezervácia, potom 3 týždne ignorácia na moje 3 správy ktoré boli misiaksl čítané. ☹

stella231
19. nov 2014

Radovan Štunda
Užhorodská 27
071 01 Michalovce 1 - neprebrata dobierka. hlavne že slubuju slubuju ano preberiem !!!! v živote mu nič neposielate, same vyhovaračky, som odcestovany, a bla bla. !!!! Trapne !!! Hnus , hanba !!! 😠

zuzanahc
21. nov 2014

@veronika2103 hahaha je až smiešne, že vy sa tu idete sťažovať na neakú mamičku predavajúcu. Vy robíte to isté, zoberiete peniaze od dôverčivej mamičky a tovar nikdy nedodáte. a potom nasledujú samé výhovorky a zatajovania. Ja by som už rada mala naspať svojich 60€ ktoré som vám poslala už pred 3 mesiacmi a nemám ani tovar ani peniaze. môžete sa hanbiť!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

simuska0203
21. nov 2014

Ahojte mamičky. Tak aj ja mám prvú negatívnu skúsenosť s jednou mamičkou 31ma. Pani mala záujem o tričko , ktoré mala moja krstná dcéra 1 krát na sebe. Poprosila ma o zľavu 8 euro aj s poštovným. Súhlasila som. Potom ma poprosila aby som tričko poslala 1 triedou , lebo ho súrne potrebuje na akciu. Vyhovela som. Keď jej tovar prišiel napísala mi že veľkosť nesedí, že tričko je vyblednuté. Po dlhých a nepríjemných správach som súhlasila s vrátením peňazí , pani je neodbytná bude sa s vami hádať , kým jej nedáte za pravdu. Dohodli sme sa že mi tričko pošle 1 triedou tak ako ja jej. Tričko prišlo je fľakaté, výsačka vyblednutá. Keď som jej napísala , že takéto tričko som jej ja neposlala pani na mňa vybehla a dokonca mala takú drzosť a reagovala aj na môj ďalší inzerát ... kde mi napísala či som spadla z jahody a načo predávam nenosené veci.. a že je to škaredé... Nezabudla mi tiež pridať aj negatívne hodnotenie..u mňa je však prvé, doposiaľ každá jedna maminka bola spokojná A u nej je to negatívne hodnotenie už štvrté. Dávajte si na ňu pozor.

simuska0203
21. nov 2014

Pridávam fotky....Prvá a posledná fotka moje tričko , tie ostatné fotky fľakaté tričko , ktoré mi poslala pani.

monikazi
23. nov 2014

neodporucam Michaela Skubinčanová, Závodská cesta 60, 010 01, Žilina. vystupuje pod nickom : alamandre.
urcite jej neposielat ziaden tovar a peniaze. je to podvodnicka, spekulantka a zlodejka. 😠 😖 ☹

kaitlin
24. nov 2014

Ahojte MAMINY🙂 zial aj mne sa stal tento problem konkretne teda mojej sestre ktora na kupovala na koniku- deku znacky babyphat nakolko predavajuca bola z pezinka dala si balik poslat ku mne obycajne do BA balik mi vsak doteraz nedorazil:( nakolko sestra komunikaciu s predavjucu vymazala nevieme ako to riesit jedine co mame je cislo uctu predavajucej osoby myslite ze v banke nam zistia majitela? dakujem a prosim vas o rady.....

lamianka
24. nov 2014

Poznate niekto uzivatelku s menom "vdeo" ? Nema ziadne hodnotenie, fotku, mesto je uvedene v inzerate Kosice.

achesa
24. nov 2014

Neodporúčam jurtinusovam@gmail.com - Monika Lutterova neregistrovaná. Objednala si odomňa hand made knižku, ešte chcela aj urobiť titulnú stranu s menom jej dcéry (asi) keď som jej poslala návrh, ako bude vyzerať, nadšene odpísala, že super. Knihu som ušila, sľúbila uhradiť peniaze a odvtedy sú už 2 týždne a madam sa neozvala. 😠 😠 😠

stanislavao
25. nov 2014

neodporucam
engikae - Ivana
nezaplatila za objednany tovar a este ona mne dala negatko.

stanislavao
25. nov 2014

engikae - Ivana
caka asi tovar zdarma. neposlala peniaze, nehlasila sa. tovar mala rezervovany a zbytocne.

eurecka
28. nov 2014

Zuzana Kaceniarova z.kaceniarova@vnet.sk (neregist.)
-seriozny záujem...darček pod stromček a následne hlucho... ☹ ☹
Katarina Lazárová katarinakostova@gmail.com (neregist.)
-záujem a potom hlucho... 😒 😒
adiika
-"vezmem"...a následne nereaguje. ☹ ☹ ☹

lyki974
28. nov 2014

@bamboa
@tadotami
@macamac
@witxes
Dňa 15.11.2014 som zaplatila za tovar, o čom som predávajúcej poslala aj doklad. A odvtedy sa odmlčala a nereaguje na moje správy. Ako mám postupovať?