Čierna listina. Len nicky, ktoré sú nespoľahlivé. Všetko ostatné bude vymazané

bukos
23. jún 2007

Co třeba upozornit na maminky či nemaminky které nezaplatí dohodnuté či zamluvené zboží z bazárku?

kikulienka19
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
dreamer4
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
kikina84
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
simisi
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
kikina84
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
sisal161
5. jún 2013

POZOR!!! DALSIA NEZODPOVEDNA CO ZAVADZA!!!

tana.dem@centrum.sk - Tatiana Demčáková (neregistrovaná/ý) - 12. mája o 11:48
Tatiana Demčáková SNP 14/12 Gelnica 05601 mobil:0907535068

sisal161
5. jún 2013

POZOR DALSIA NEZODPOVEDNA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

anjelik419@azet.sk - Ivana Palubová

zuzana5511
6. jún 2013

pozooor....neprebrala dobierky a nielen moju @cesekova

sisal161
6. jún 2013

POZOR!!!!!!!!!! DALSIA C O ZAVDZA!!!!!!!!!

maminka2810@azet.sk - mirka (neregistrovaná/ý) - 28. mája o 17:02

adresu miroslava orešanová,horný vadičov 651/9,02345 okr.kysucke nove mesto

romcabrigiska
7. jún 2013

upozornujem na predavajucu Silvia381 nakolko pyta peniaze na ucet ale tovar nezasiela ....

nerinko
7. jún 2013

Upozorňujem na neserioznu predavajucu klara.axa@gmail.com objednala som u nej plyšaka mobika malej ešte 20.05.zaplatila a dodnes ho nemam komunikacia uboha prišla som o peniaze a hlavne oklamala malu ktora sa nan tak velmi tešila.

bebemaly
8. jún 2013

veľký pozor na mamicka70, aliaz monikadugasova, druhý nick si vytvorila za tým účelom, aby som jej predala vec, ktorú som jej pre jej zlé hodnotenia odmietla rezervovať , nadôvažok mi napísala ešte aj zlé hodnotenie 😠 keď zistila, že nejem seno..

monulienka1
9. jún 2013

nespolahliva predavajuca @andorko- peter lichvar, zahradnicka 233, velky slavkov 059 91-klamarka..komunikacia strasnaaaaaaaaaaaa,este aj ukrivdenu hra,. o jej spolahlivosti svedcia jej hodnotenia,a este sa stratia baliky co posle,akoze posle 😠 nahlasena adminovi ☹ 😠

simisi
9. jún 2013

@monulienka1 toto meno tu uz bolo spominane,dokonca myslim ze bol zablokovany pristup,ale nick bol @peter323

michelleuk
10. jún 2013

neodporcuam @linda15121 po objendavke 5 veci a dodoani 4 z nich ma neinformovala o tom ze jej 1 vec s toho nepirsla /ako normalni clovek/ namiesto toho sa mi jej priatel vyhrazal cez telefon ,,tyzden po vrateni platby mi napise negativne hodnotenie ze som jej nevratila platbu aj napriek tomu ze som jej ju vracala s tej istej banky takze ju mala ihne NEODPORUCAM

monulienka1
10. jún 2013

@simisi to ma ani nenapadlo,hlavne ze sa citi podvedena ,dakujem za tip

kvetinka5555
10. jún 2013

@matik1 dobrý deň prajem ja s pani erikou ockajakovou mám vynikajúce skúsenosti , natoľko daný tovar som jej odoslǎa a vždy si ho prevzala taktiež je serióznaa. Nerozumiem ako je možné ze. Ju tu takto hodnotite! Je to od vás veľmi nekorektne 😠

piamia
10. jún 2013

@monykam tak dost ja neodporučam vas sa ukludnite

piamia
10. jún 2013

@monykam tak dost ja neodporučam vas sa ukludnite adajte mi už pokoj

matik1
10. jún 2013

@kvetinka5555 ja bohužiaľ takéto skúsenosti nemám. Mám komunikáciu s touto paňou, kde odkladala rezerváciu. Takže viem veľmi dobre, prečo som to napísala... a nebola som sama.

monykam
10. jún 2013

@piamia nejako neskoro ste sa zobudila 🙂

zuzike3811
10. jún 2013

Neodporúčam zlatkacmucik@azet.sk - zlatica konyova (neregistrovaná/ý), mala záujem o tovar (25.5) písala že pošle peniaze tak som teda čakala a keď som jej dnes napísala že mám aj iných záujemcov či už poslala platbu, tak mi odpísala nech tovar pošlem ďalej.. odkladala rezerváciu zbytočne, poslala aj adresu asi dúfala že balík pošlem i tak skôr.. zlatica konyova vaclavskeho 364.20 medzilaborce 06801. takže za mňa nie 😔

modrasok
11. jún 2013

@monykam

Dnes prišla odpoved na môj inzerát s touto adresou. Nepošlem. Vďaka za upozornenie, nechápem čo títo ľudia z toho majú.

monykam
11. jún 2013

@modrasok ved práve ani ja, a to som vtedy mohla predať inej maminke ktorá mala o to záujem....neviem o čo týmto ženám ide, alebo či im to robí dobre nechápem , ale dosť smutné, ked toto robia maminky ktoré vedia ako je to s poštovným a tak....smutné ale aj to sú moje skúsensoti s modrým koníkom, bohužiaľ ☹

rora
11. jún 2013

NEODPORUCAM maria90556@post.sk - maria (neregistrovaná/ý), vyberie si tovar ktory mate na podarovanie, s tym, ze peniaze za postovne posle, este si drzo vypyta dalsie veci "dajte mi k tomu este nieco" !!!! ako keby nestacilo ze si vybrala peknu vec ktora mi len zavadzia a nechce sa mi cakat kym ju predam tak preto som ju dala na podarovanie, a nakoniec ani bu ani mu. 🙄

meggietn
11. jún 2013

larisaemily- je to špekulantka, dá vám adresu a nepošle €!!!! už len skúša, kto jej pošle balíček ešte pred nabehnutím €.

bbbarunka
11. jún 2013

NEODPORUCAM banasf. objednala som si od nich tovar za takmer 36 eur, mali mi ich dodat do 3 tyzdnov. po 7 tyzdnoch od zaplatenia sme sa dohodli na vrateni penazi, po takmer 2 tyzdnoch ich stale nemam na ucte! kedze je to eshop, riesim to so slovenskou obchodnou inspekciou a ak to nepomoze, pojdem na policiu:/ drzte palce

kaatarina
11. jún 2013

nezaplateny tovar od vejjuska-neregistrovany.menom martina slovakova z p.biskupic.urobila mi skodu,bolav som hlupa,ze som jej naletela.tovar bol v pomerne vacsej hodnote.prosim vas,ak vas je viac,napiste mi.mohli by sme spolocne nieco vymysliet.som uz zufala,vobec nereaguje na maili.dakujem

peter323
11. jún 2013

@simisi prepac ale preco som tu spomenuty ked na modry konik nechodim...len sem tam nakuknem na modru strechu.... :(

simisi
11. jún 2013

@peter323 prepac,asi tam tie trojky v tvojom nicku boli inak ulozene,omylom,ospravedlnujem sa