Čierna listina. Len nicky, ktoré sú nespoľahlivé. Všetko ostatné bude vymazané

bukos
23. jún 2007

Co třeba upozornit na maminky či nemaminky které nezaplatí dohodnuté či zamluvené zboží z bazárku?

simisi
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
erika71
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
erika71
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
pastelka74
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
berinka1
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
slavka1307
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
cottoncandy
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
cottoncandy
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
jankadrevenakova
21. jan 2013

dobry den mali ste od tej osoby daco objednane ak ano tak ma kontaktujete
baby2013 + bubu2009 - 0018457332/6500
ako to teda budeme riesit dalej? Samostatne podavat trestne oznamenie je blbost soom ochotns to vybavit poprosim o co najskorsie kontaktovanie a poslem vam obratom podklady DAKUJEM ak viete s o dalsich mamickach posli dalej

erika71
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
erika71
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
erika71
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
erika71
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
erika71
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
berinka1
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
erika71
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
berinka1
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
ivana1980
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
ivana1980
21. jan 2013

ospravedlnujem sa, pisala som aby ste dali pozor na kaciaatko, no bolo to nedorozumenie, pani bola dlhodobo hospitalizovana, problem vyriešený, vecičky mi zaslala

matik1
22. jan 2013

absolútne neodporúčam: kristinac, ide o Kristínu Cibulkovú, Nádražná 873/18, Partizánske. Objednala som si od nej nové červené rifle, ktoré vraj boli použité iba na fotenie. Prišiel mi obnosený, smradľavý a špinavý tovar, samozrejme nereaguje na výzvu, že vrátim tovar a chcem späť peniaze. Už vymazala inzeráty. Pravdepodobne sa čoskoro objaví pod iným nickom. Pozor !

lubenka131
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
4yourbaby
23. jan 2013

Nedporucam mamicku menom SISAMINO ktora si objednala tovar v hodnote 45eur vyjednavala na postovnom co som jej teda dala zadarmo od 10teho mi hradila sumu kde som jej pisala spravy ze ak neuhradi pisem negativne a este sa oborila na mna ze sa jej vyhrazam.totalne nesolidna cize mam doma tovar za nu v hodnote 45eur a co si akoze mysli ze ja mam peniaze navyse....nemam slov na nu dajte si pozor!!!!!

huxy
23. jan 2013

používateľka vikinka22 a vikina202 . pani žiada o pomoc s vecami pre dieťa,ale klame.nenaleťte jej. pani s menom Viktoria Horvathova, Valaska

solinkarka
23. jan 2013

neodporucam lucka8791....dala som jej akciu na tovar a este som aj postovne musela za nu platit a ked som si pytala to doplatit tak uz sa neozvala 😠 NEODPORUCAM!!!

evaduskova
23. jan 2013

Ahojte baby ja mám zlú skúsenosť s používaťeľkou MARTINKAPAV pred 10.timy dňami som sa ozvala že chcem od nej kúpiť 5vecí,ozvala sa späť až o tri dni neskôr. Okamžite som jej na účet poslala peniažky no od vtedy čakám že sa ozve či už balíček odišiel,alebo nie...doposiaľ anilen nezarezervovala veci ktoré mám už zaplatené a po výzve nech mi napíše čo sa deje s vecami ktoré som už zaplatila,sa neozýva!!! Ja neviem čo si o tom mám myslieť??? Žeby taká zaneprázdnená že nemá čas anilen odpovedať?

bazalka21
24. jan 2013

pani s nickom darling111 za 20e mi predala tenisky,ktore mali byt par krat obute,prisli spinave,co neriesim,hovori to za nu samo,pretlacene podrazky na viacerych miestach a vypadane kamienky,samozrejme nechce vratit koruny!!!nebola som sama,co jejdava neg.hodnotko,takze by som si dala pozor na nu!!

kacena55
24. jan 2013

Neodorucam- Iveta Thuroczyová Malá Tŕňa 24/4 PSČ:076 82 neregistrovana
bohuzial som jej poslala tovar na dobierku ktoru si neprevzala a mne sa vratil spat ☹ vyhovaracky ako- ja nesedim na riti ako vy s detmi , ze ona to teraz nema kedy prevzat a to uz bol balik vyse tyzdna na poste. Dalej, ze musela nahle odcestovat. potom uz neodpovedala. ☹

kleopatra0303
24. jan 2013

Pridávam špekulantku, podvodníčku a zlodejku je to wiwienka . Jej adresa Eva knoppova,c.d.87 ,94134 jasova. Ak nechcete prísť o svoje peniaze alebo veci tak s ňou nemente a nekupujte od nej ... 🙄 🙄 🙄

lucik1412
27. jan 2013

pridavam do neba volajucu drzost pani s nickom "sisal161", urobila som prevod v sobotu, zevraj v utorok dostala peniazky, vobec mi nedala vediet kedy a ci prisli a ked som sa jej o tyzden v piatok opytala ci balicek poslala, tak sa este urazila ze ona posiela 24 balikov naraz takze ani nevie ci ho poslala. Nakoniec z nej vysvitlo ze ona posiela baliky iba v pondelok, co mimochodom nikde nespomina ani v podmienkach ani v komunikacii a inzerat uz vymazala, takze si myslela ze ju uz nebudem kontaktovat. Teraz ze ide v pondelok poslat balik a ked som jej napisala ze dufam ze veci budu v poriadku, hovori ze sa jej vyhrazam a ze je to trestny cin ☹ poradte co mam robit?

beatkab25
Odpoveď bola odstránená
Zobraz