Čierna listina. Len nicky, ktoré sú nespoľahlivé. Všetko ostatné bude vymazané

bukos
23. jún 2007

Co třeba upozornit na maminky či nemaminky které nezaplatí dohodnuté či zamluvené zboží z bazárku?

kaja30
31. aug 2015

@zuzin78 ja nevravim že velky balik pošlu ako list, ale že aj velky balik sa DA poslať obyčajne. To že ste sa tak nedohodli je ina vec. Zostava ti ju len bombardovať správami. Bohužial ak je bez chrbtovej kosti - bude jej to ukradnuté. No držím palce.

zuzin78
1. sep 2015

@siuz co si ona vo svojom blogu pise.......

zuzin78
1. sep 2015

@kaja30 kebyze to posle ako balik, ma podacie silo, tak ako to mala poslat, ale ona mi vtedy napisala, ze to poslala ako list a ze to poslala obycajne,.. 😠 😠 😠 😠 😠 😠
hadam sa mi podari ziskat spat peniaze.

kaja30
1. sep 2015

Hmm neviem je mi to v podstate jedno. Ja v poslednej dobe mam už strach si aj niečo tu kupit 😉 no stale je to tu lepšie ako na Fb bazároch tam to je totálne nechutne ako sa tam navzájom okrádajú ! Tam už duplom nič nekupujem len predávam 🙂 no snad to vyriešite predsa len to nie su 2€ . Vela šťastia 😉

miinka3333
1. sep 2015

INFO! Neviem ci tu existuje niaka skupina,alebo nieco na zapisovanie mien, kde nie sme s nakupom spokojne, tak to napisem takto verejne pre upozornenie ostatnym, aby nenaleteli.
Tato pani sice nie je registrovana na MK, ale mam jej uplnu adresu. Par dni sme sa dohadovali na predaji. V piatok vecer mi napisala, ze poslala peniaze (80e) cez internet banking, ktore do dnesneho dna neprisli. samozrejme zaujemkine boli aj ine, ale pani som inzerat dala rezervovat. Od piatka nereaguje ani na jednu spravu. Zrejme skusala, ci jej tovar neposlem aj bez nabehnutia peniazov. A preto to tu aj pisem, nie jedna predavajuca mi poslala tovar v den, ked som poslala peniaze. Preto budte opatrne, neposielajte nic dopredu...
A tu je jej adresa...Pozor na nu, ak by aj od vas nieco skusala!
alena javorcekova sevcenkova 1 bratislava 85101(post box)

stefit
2. sep 2015

NEODPORUCAM @xavynko ..mala zaujem o mikinu, nasledne napisala, ze PLATBA ODOSLANA ... 🙂 🙂 , ktora samozrejme neprisla...na spravy neodpoveda..Pozeram , ze pekne zacala praktizovat podobne praktiky..aj na inych mamickach...

siska3333
2. sep 2015

Neodporučam @xavynko Peniaze za tenisky som poslala a viac sa neozvala, na spravy nereaguje. 😒 😒

bbfm
3. sep 2015

Neodporúčam kupujúcu: viky1512@azet.sk
Adresa: Judita Danyiová
Hlavná 94
98042 Rimavská Seč

ledia
4. sep 2015

@janakjk pre info na moju osobu...Adresa bola dana ku mne,ale neobjednavala som si to ja...nemam vo zvyku zavadzat...

ledia
4. sep 2015

@ledia teda čo ste pisali moju adresu Lenka Prokopčáková...atd...pekny den

ledia
4. sep 2015

@janakjk teda čo ste pisali moju adresu Lenka Prokopčáková...atd...to bol prispevok z roku 2012,ale len teraz som si to vsimla..aby som to uviedla na spravnu mieru..pekny den

nadhera
4. sep 2015

@miinka3333 tiez ma zaujima, ci je tu niekde zoznam mien....je nemyslitelne, aby za tyzden sa mi vratili 3dobierky naspat....viac ako pol roka som nemala problem a zrazu toto... 😠 😠 😠

miinka3333
4. sep 2015

@nadhera no to je este horsie.. preto na dobierku nic neposielam. ale tato ma strasne nastvala. ako ked niekto pise tyzden a v piatok napise, ze poslala 80e akurat z bankingu.. bola to sada na nechty. vsetko som vycistila kupila krabicu.. a cakam a peniaze do stredy nikde. vtedy som si toto napisala na blog a hned som bola osocovana, ze ako si mozem dovolit pisat niekoho celu adresu a podobne (ale od inych zien nie od nej).. uplne ma to zarazilo. clovek sa snazi tomuto fakt kurniku pomoct a este mi tam napisu, ze by sa mala zalozit skupina na upozornenie na predavajuce... akoze mam dost. vsetkeho... nastasie sa mi ju podarilo predat ale cez bazar-
proste zenska ma skusala ci jej to poslem na verimboha...

kaja30
4. sep 2015

@nadhera zoznam mien som tu veru nevidela. Preto ma každy svoje hodnotenie. Na Fb bazároch taky zoznam je no myslím si že MK a jeho hodnotenia su ovela lepšie riešené pretože si vieš pozrieť hodnotenia bez hladania v zozname. Horšie to je už s nezaregistro. ľudmi . No ale obchody na MK su určite menej rizikové ako na FB tam sa klame a okráda vo veľkom !

iffka2002
4. sep 2015

na toto cislo uctu neposielajte peniaze! je to zlodej ktoremu som poslala peniaze (hlupa) za nohavice a saty a hned potom si vymazal vsetky inzeraty a zmizol z konika. 0322087460/0900 keby ste niekto robil v slovenskej sporitelni a vedeli mi zistit meno, mozte napisat do IP🙂

kaja30
4. sep 2015

@iffka2002 takto verejne zverejnovať číslo účtu cudzej osoby no neviem teda .... Ako chapem hnev zo straty € ale toto by ma sosť vytočilo no možno ti to pomôže

iffka2002
4. sep 2015

@kaja30 vobec mi to nepomoze ale ako inak sa da varovat?! nick si hned vymaze a zmeni..

iffka2002
4. sep 2015

@kaja30 a ked sa tu udavaju presne adresy ludi..?! to by ma viac vytocilo, keby slo o mna..

miinka3333
4. sep 2015

@iffka2002 Presne tak treba! nech sa to vie! ked uz niekto sa dohodne alebo ukradne peniaze tak nech si aj vyzere, ze tu moze byt udany.. aj ked to je len to najmenej s cim si mozme pomoct.. zial..
treba sa aspon takto branit

kaja30
4. sep 2015

Z jednej strany to chapem ale z druhej strany treba rozmýšľať že takéto údaje vedia niektorý veľmi šikovno zneužiť a potom môžeš mať z toho nepríjemnosť práve ty. Bohužial tieto obchodíky majú svoje riziká. Sama som už o peniaze prišla aj dobierka sa mi vrátila ba dokonca doporučený balík ZMIZOL ! Toto je bohužiaľ na dlhé lakte a vždy a všade sa nájdu hlupáci ktorý zničia všetko. Nikto nepovažuje tieto stránky za zárobkovú činnosť ale skôr za výpomoc sebe či ostatným maminkám - myslím tých férových predajcov a kupujúcich. No celé adresy či čísla účtov takto verejne asi nie. To je môj názor. No každopádne držím palce

zuzin78
8. sep 2015

tato pani @treasure2011 mi poslala len polku peniazi, s tym ,ze tak sa to robi, ked sa strati balik......hmmm ale so sa nedohodla na nicom, a este stale mi dlzi peniaze. 10€ nikomu nenecham, nie som charita, a nema dokaz ,ze nieco posielala.... neznasam taketo zeny na MK.
neodpoveda na moje spravy ,takze davajte si pozor.....

kaja30
8. sep 2015

@zuzin78 na akej pošte ste sa dohodli? Už ma 1 hodnotenie že peniaze dostala a balik dotyčnej nedorazil ....

zuzin78
9. sep 2015

@kaja30 na ziadnej. ...ona to ze vraj poslala, ale ja kym to poslala, som jej povedala, nech to posle co najskor, potrebovala som to co najskor, a jasne velky balik musi mat podacie cislo......
ona mi potom napisala, ze to poslala obycajne 2 triedou ako list 😠 co by jej ziadna posta nezobrala, lebo to bolo rozmerne,....
viem o tom hodnoteni, tej pani som aj napisala,a ona mala podobny problem..... ale potom poslala.ale tiez po nejakom case.....
teraz sa rozhodla ,ze mi len polovicu zaplati z mojej sumy, aj si maze svoje spravy, ma aj vytvorenu svoju skupinu, nereaguje na moje spravy, ...
neznasam podvodnicky.......

regina22
10. sep 2015

@iffka2002 chod do sp a vlož na pokladni ,10 centov tam ti meno povedia

brumko14
11. sep 2015

Mna tiež jedna oklamala,stále mi vypisovala že chce moj balík pre chlapčeka ,že to surne potrebuje pre syna,že do školky.a neprebrala,neodpovedá,je to hamba matka dvoch malích detí a takto klame tak pozor na meno Etelka Zsirosová.hamba jej

iffka2002
11. sep 2015

@regina22 dakujem za tip, ale oni nepovedia meno, to vraj nemozu. no uvidim ako to bude. 🙂

janatota
11. sep 2015

Skúsenosti s predávajúcou andorko má niekto?

basini
13. sep 2015

@janatota ☹ 😒 ☹ Pred rokom aj pol som s ANDORKO, robila výmenu. Ona dostala veci v poriadku, ale na výmenu som ja dostala handry vhodné do kontajnera. Veľkosti a miery nesedeli, taktiež materiály. Bola to samá umelina, a topánky mali rozšlapané päty a zodraté stielky. Jedno veľké sklamanie. Samozrejme keď som jej napísala, tak neodpovedala. NEODPORÚČAM !!! ☹ ☹ ☹

janatota
13. sep 2015

@basini aj balíky od nej nechodia,netreba kupovať obyčajne. ...Už sa sklo viac mamičiek ☹

basini
13. sep 2015

@janatota to je tiež pravda, skoro mesiac som na balík od andorka čakala, a odo mňa ho mala za tri dni.