Čierna listina. Len nicky, ktoré sú nespoľahlivé. Všetko ostatné bude vymazané

bukos
23. jún 2007

Co třeba upozornit na maminky či nemaminky které nezaplatí dohodnuté či zamluvené zboží z bazárku?

mima1983
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
286
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
286
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
mima1983
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
traktor
10. apr 2013

@mima1983 svoj problem + fotky co ti prislo opis tu https://www.modrykonik.sk/forum/volne-diskusie/skusenosti-s-predavajucimi-na-modrom-konikovi/ , v teme môzes vyzvat aj
@286 na komunikaciu..lebo tu v tejto teme ti niektore komentare budu vymazane 😉

mima1983
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
zaz1
10. apr 2013

Dalsia dotyčna s nickom na MK - dovetattoo- dohaduje vymeny,ńakoniec svoj balik neposle a po tyzdni mi balik vratila s tym ze sa jej tovar nepaci lebo je jej velky a s svoj ani neposlala!!!!! teraz mi vypisuje spravy a obhajuje sa ze to nieje pravda,taketo reakcie uz pozname,tak maminy davajte si pozor ! taketo jednanie je tu nepripustne,pri vymenach ide o doveru a v stanovenom termine zaslat balik,v podmienkach a pri dohadovani si prečitat ze tovar -maly,velky-sa nevracia nazad,kazda mame inu postavu!!!

286
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
mima1983
10. apr 2013

@286 bohuzial som zhodnotila len skutočnosť, nič som si neprimyslela ani neprikrašlila.....neviem kolko ste ho pouzivali, alebo kto dalsí ho pouzival, ale urcite viem ze kocik ktory bol pouzivaní iba par mesiacov - AKO STE MI VY NAPISALI, nemoze takto vyzerat, nakolko jeden kocik doma mam (Cam Cortina X3 Evolution, trojkolka) viem to adekvátne ohodnotit!

mima1983
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
chanel5
10. apr 2013

ketrinuska, poziada o podrzanie tovaru, potom je chora neda sa jej poslat peniaze o tyzden napise, ze poslala a viac sa neozve....

sarianna
11. apr 2013

neodporucam nick ... mechurik , aj ked som si zaplatila doporucenu postou, poslala obycajne... ked som sa pytala, preco... vraj tovar bol povodne aj tak drahy a ona ho predavala za lacno a zmazala inzerat... Teraz sa robi dolezitou, ze poslala predcasne, este kym nemala peniaze a ja som si tu postu doporucene vymyslela az potom. ( mam predsa komunikaciu, kde je vidiet vsetko ) Nejde mi vobec o peniaze, ale ak si dam nieco poslat doporucene, mam na to dovod... a pani dokola klame a robi zo seba dobrosrdecnu obet.

lilienka27
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
betuna
11. apr 2013

neodporúčam, nespoľahlivá neprevzala dobierku Ľubica Gešková Liptovský Mikuláš

frony
11. apr 2013

nick saskianasa..oklamala ma a okradla o 18,90 eur!! prosim ,admina aby ju kontaktoval..od 20.3.si nebola na poste prevziat balik,,kupila som od nej tricko,avsak do inzeratu udala nepravdivu velkost,po spolocnej dohode som poslala tricko na dobierku spat,,a doteraz si ho nebola prevziat,a kontaktujem ju a sprava sa nevhodne a neskutocne klame.len chcem aby sa mi moje peniaze vratili.dakujem

svetielkoand
11. apr 2013

@frony ahoj pozri fotoblog martinjasen - ma tam clanok ako postupovat pri problemoch s bazarom 😉

frony
11. apr 2013

dakujem ti,si velmi mila

frony
11. apr 2013

nick @saskianasa ..oklamala ma a okradla o 18,90 eur!! prosim ,admina aby ju kontaktoval..od 20.3.si nebola na poste prevziat balik,,sledovacie cislo BE 51 185 015 7 SK //kupila som od nej tricko pre synceka,avsak do inzeratu udala nepravdivu velkost,po spolocnej dohode som poslala tricko na dobierku spat,,a doteraz si ho nebola prevziat,a kontaktujem ju a sprava sa nevhodne a neskutocne klame.len chcem aby sa mi moje peniaze vratili.dakujem

saskianasa
12. apr 2013

tovar mate prebrany

mima1983
13. apr 2013

Nakolko som zle formulovala moje upozornenie na predavajucu, musim napisat este raz.
Takze urcite neodporucam nick @286 - Predavajuca je nespolahliva, zavádza a klame, zatajila mi dolezite skutocnosti pri kupe kocika! ☹ URCITE NEODPORUCAM!

kajsicka
13. apr 2013

ja mám zlú skúsenosť s neregistrovanou kupujúcou Milada Michalíková , J.Smreka 485/6, Púchov 02001 .... ešte v decembri som jej posielala na dobierku ..... síce to bola dobierka, ale na pošte jej ju omylom dali bez zaplatenia ... bola to síce chyba na pošte, chcela som to ísť reklamovať, ale pani ma uprosila, že je ešte v pôrodnici, manžel mal úraz - tiež je v nemocnici, ale akonáhle bude doma, peniaze mi zaplatí .... bohužiaľ doteraz som sa úhrady od nej nedočkala :(

luciabartulovic
13. apr 2013

Neodporucam ALzbeta Mirgova, Ipelsky Sokolec 94, neprebrata dobierka :(

macamac
13. apr 2013

@kajsicka a kto prebral balík, ak sú obaja v nemocniciach? 😕 nejaká náhoda, nie? a net tam má? rozhodne si spravila chybu, lebo to bolo hrubé pochybenie zo strany pošty, ak už preberajúci nemal charakter 😒 mala by si to ísť aj tak reklamovať

kajsicka
14. apr 2013

@macamac údajne ho prebrala sestra kupujúcej, ... bolo to pred Vianocami, na poštách bol vtedy frmol a nebola to až taká hrozná čiastka, zo začiatku so mnou komunikovali, snažila som sa ich pochopiť, skutočne, v živote sa pritrafí všeličo ..... a takto som dopadla ....

macamac
14. apr 2013

@kajsicka aj tak...nemá pošta čo vydať dobierku bez zaplatenia
tu sa na chaos a predvianočný kopec práce ťažko pošta vyhovorí 😒
nikde nemajú písané, že počas predsviatočných zhonov môžu robiť takéto chyby 🙄

skôr si myslím, že poštárkou bola ich blízka osoba,alebo ona sama....

vlad3331
14. apr 2013

@frony to si dala tolko za tričko???napiš adminovi porieši šikovno

frony
14. apr 2013

uz to je vyriesenee 🙂) dakujem za zaujem .))

szighardt
16. apr 2013

michaelaondrisova@centrum.sk, adresa Michaela Hanakova Risnovce 593 95121 dva tyzdne slubovala ze spravi prevod, myslim ze dufala ze poslem bez nabehnutia peniazkov.

dovetattoo
16. apr 2013

ahojte,aby som veci uviedla na spravnu mieru, nie som klamarka, nie som zavadzacka ani nic podobne ako ma tu opisuje dotycna zaz1. uz som sem pisala, vidim, ze branenie sa a obhajoba tu nema vyznam, pretoze pre dotycnu maminu je lahke niekoho ociernit, nedat mu sancu sa branit a vyvratit nepravdu!!! vsak? kazdy moj pokus da zmazat. myslite, ze toto je ferove jednanie? ze sa clovek nemoze vyjadrit k danej teme, uz ked si ho dovoluju takto oznacit?myslela som, ze som tuto temu s nou uz uzatvorila, dnes som sa tu nahodne preklikala a vidim, ze moje komentare k sprave od spominanej maminy, su zmazane, takze aj ked nerada, sa k starej teme vraciam. preco to asi robi?vo svojich statusoch mi tiez nedala sancu vsetko maze! toto je jedno neferove jednanie. do IP sa mi vysmieva a tu sa ide hrat na superhrdinku! falos a pokrytectvo!! dobre vratim sa k problemu. dohodli sme sa na vymene. nie je pravda, ze som jej balik vratila o tyzden!! pisala som jej, ze jej moj tovar poslem najneskor v pondelok, nenamietala. lenze som to nestihala, malu som mala choru a dieta mi bolo v tomto pripade prednejsie. chcela som jej ho teda poslat hned v utorok. medzitym mi prisiel ten sveter od nej - bolo to v pondelok. a hned v utorok rano som jej ho poslala spät. bolo to tak, ze tovar od nej mi bol privelky, neforemny a o dalsich veciech nebudem pisat radsej. tak som ju kontaktovala na bazariku, ale nereagovala. uznavam, ze som konala unahlene, mohla som pockat a neposielat jej to hned nazad. ale nebolo to mojim umyslom, nejako jej poskodit, ci oklamat, alebo zavadzat ako ona tvrdi!! ved to je smiesne. dokonca som jej v baliku vratila peniaze za postovne a pridala ospravedlnenie. tymto chcem povedat, ze som cestny clovek, zena, matka a uraza ma, ak ma niekto na zaklade jedneho omylu takto oznaci. nikto nie je neomylny, ja som si chybu uznala. nevyhybala som sa jej, snazila som sa to s nou vydiskutovat ako medzi dospelymi zenami, ale ako vidim, niekto rad skodi druhym, dovod uz mi nie je znamy. kvoli jednemu jedinemu mojmu "preslapu" si nezasluzim od nej titul "klamarka, nespolahliva, zavadzacka atd! stalo sa, posmyknut sa moze kazdy. len tolko ku mne..

sinymini
16. apr 2013

missporty - Branislav Berkeš, Zdenka Nejedlého 55, 934 05 Levice