Čierna listina. Len nicky, ktoré sú nespoľahlivé. Všetko ostatné bude vymazané

bukos
23. jún 2007

Co třeba upozornit na maminky či nemaminky které nezaplatí dohodnuté či zamluvené zboží z bazárku?

szighardt
12. jan 2013

dotycna klamarka Hana kertesova, Velke Revistia 71, 07243, kertesovahana23@centrum.sk funguje na pokeci pod nickom Hanka25536

alexiv
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
szighardt
14. jan 2013

@szighardt na facebooku predava pod nickom marcel hanka kertesovi, dotycna mala este drzost a ponuknut mi veci na predaj 😠

pastelka74
14. jan 2013

určite IGNORUJTE janta0@centrum.sk lenka Bakošová Dolný Kubín............ 😝 😝 😝
evka03@azet.sk Zalesáková Eva
@20122012...........tu registrovaná
@inspektorova.............tu registrovaná............tak tieto babenky určite ignorujte....vypýtajú č.účtu,zjednajú objednávku a viac sa neozvu.......................@inspektorova viac nickov,podvodníčka chcela výmenu,ale ona zabudla poslať tovar,je to zlodejka...... 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝

katikas
14. jan 2013

@szighardt a na fb ako Marcel Kertés a pyta zadarmo veci...

patricia1992
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
tadotami
15. jan 2013

opat neprebrata dobierka.tuto herecku berte obklukou a najlepsie ani neodpisat lebo ani ona neodpisuje.vierka kristofcova kalava 60 05342 krompachy ,mail vieruska1990@zoznam.sk.

matulka82
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
gubcikova
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
pleval
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
ivana1980
16. jan 2013

dajte si pozor na "kaciaatko" z kamennej poruby okr. Žilina, peniaze som jej poslala ( 16 € ) ale balik vôbec neprišiel, už je to viac ako mesiac, a na výzvy vôbec nereaguje, neodpoveda 😠

katkaole
16. jan 2013

upozornujem na neregistrovanu okenicovu miriam, najprv mala zaujem, tak som jej cizmy drzala, a potom sa neozvala ani po opatovnom upozorneni. nespolahliva nakupujuca.

usmievava19
16. jan 2013

Nespolahlivá kupujúca - je neregistrovaná a zavádza predávajúcu - jej mail : lucinka2404.azet.sk ☹ ☹ ☹

moonaa
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
mata262
17. jan 2013

petra1411 nespolahliva

mata262
17. jan 2013

p.marcinova20@gmail.com - patricia gresakova nespolahliva

pastelka74
17. jan 2013

pridávam dalšiu klamárku,drzú a arogantnú..........................s nickom ajuskapeki....Alena Kabátová Kozárovce č 130....určite jej nenalte,klame o stave veci,značke.......a nechce vrátiť peniaze 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝

viki75
18. jan 2013

Dalsia neregistrovana co naobjednava, 3x slubuje, ze urcite vezme a nakoniec sa tvari urazene, ked sa spytam o uhradu: pokryvkova.j@centrum.sk pozor na janu pokryvkovu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

janka508
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
viki75
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
janka508
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
viki75
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
viki75
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
majinka85
18. jan 2013

neodporúčam @dominikakovacova . Spravili sme výmenu resp.len ja. 11.1. 2013 som poslala balíček a od pani mi neprišiel balíček doteraz.Nereaguje na správy,neviem či má balíček odo mňa. Proste žiadna komunikácia. ☹ . Škoda tešila som sa na obchodík.

zoyuska
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
usmievava19
20. jan 2013

neregistrovaná - lucinka2404@azet.sk - zbytočná rezervácia, žiaden vážny záujem proste neseriózna!!!

mamina2208
20. jan 2013

neodporúčam užívateľku s nickom janulka1966, peniaze som jej poslala 2.1.2013 a o týždeň napísala že nevie prečo sa jej balík vrátil a keď som od nej žiadala podacie číslo už sa mi odvtedy nehlasi ale inzeráty si znovu aktualizuje.

erika71
20. jan 2013

Pridala by som predávajúcu s nickom - jasi2- , objednala som od nej kraťase , v sume 7 eur aj s poštovným - uvádzala že dva krát oblečené stav ako nové a nohavice majú vytrhnutia , beží tam očko a pod. Predávajúcu som kontaktovala, že ich nechcem , a žiadala som naspäť peniaze. Samozrejme k nim aj poštovné za odoslanie nohavíc k nej. Odmieta mi vyplatiť to poštovné, ja jej mám najprv vrátiť tovar a potom ona pošle peniaze ale bez toho spiatočného poštovného. Vraj sa mám tešiť, že mi vôbec urobí výmenu. Tak ona ma oklamala, zavádzala pri predaji a ešte ja mám platiť poštovné ??? Tá drzosť a klamstvá niektorých predávajúcich už nemá hraníc !!!!

berinka1
20. jan 2013

Mam problem s uzivatelkou domsim, v historii ma snad vsechny kladne hodnoceni, ja jsem si u ni objednala laclacky a vestu za 553 s postovnym, 1.1., jsem zadala prikaz, ktery se odeslal 2.1., pani mne tvrdi, ze ji zadne penize neprisly, poslala jsem ji potvrzeni o platbe (print screen z meho uctu se zrealizovanou platbou), uzivatelka mne tvrdi, ze zrealizovano neni uskutecneno, jen zadan prikaz a tvrdi,ze potvrzeni je podvrh (pripojuji jej). Na maily sice reaguje, ale neustal mne tvrdi, ze je chyba na me strane (pritom mne neprokazala,ze ji ty penize neprisly), ze prece nemuzu do banky jen zavolat, jestli to opravdu odeslo, ze tam musim osobne (mam banku cca 50km, bez ridicaku:/) a neveri mi,ze se to proste odeslalo, byt jsem ji zaslala to potvrzeni. Vyhrozovala mne policii, ze ji tvrdim,ze mne okradla.

jasi2
Odpoveď bola odstránená
Zobraz