Čierna listina. Len nicky, ktoré sú nespoľahlivé. Všetko ostatné bude vymazané

bukos
23. jún 2007

Co třeba upozornit na maminky či nemaminky které nezaplatí dohodnuté či zamluvené zboží z bazárku?

littledevil
23. júl 2011

Chcem upozornit na Mariu Kotlarovu, Kozarovce, ktora je zaregistrovana pod nickom majamino. Od 9.7.som jej rezervovala tricko napisala, ze peniazky posle a dodnes nic. Este som jej tento tyzden pisala, ci on ma zaujem alebo nie a napisala, ze uz mi peniaze poslala. Ma vela negativnych hodnoteni, mohli by sa admini nato pozriet. Asi sa nudi, tak sa takto zabava. 😠

lucia.kl
23. júl 2011

@littledevil s tou Máriou Kotlárovou je to nejaké zvláštne, odo mňa si tiež objednala, povedala že zaplatila potom chvílu na to napísala že poslala peniaze na zlý účet a poslala znova no a za 3 dni mi peniaze prišli ale na úplne iné meno(Rafaelová Lenka-aj potom potvrdila, že poslala tie peniaze na to meno - chcela som ho od nej vedieť, ja som jej ho nepovedala), takže v podstate si tovar zaplatila a ja som jej ho poslala, tak neviem, či zbiera aj kladné hodnotenia...

martina21fly
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
danielaj
24. júl 2011

@dharma148 Hajasova, Tancošovci a Karasová to sú jedna skupina, asi sú nejak poprepájaní, ja som mala od nich x správ, ale neposlala som na dobierku, aj keď jednu dobierku mi Hajasová prebrala, to som bola nová tu na MK ešte niekedy v lete minulý rok, a nič tu o nej nebolo písané, tak som poslala, a peniaze mi prišli, ale potom to začalo, prestala preberať dobierky, chcela podarovať veci, hlavne tie drahé, značkové, o tej tu boli už litánie popísané, len zneužíva ľudí 😠

dharma148
24. júl 2011

@danielaj ano presne tak aj ja som pocula a nie len na tomto bazariku ale aj na inych,,,,,je to otras ale stava sa to casto 😲

chantal21
24. júl 2011

ZUZU24@azet.sk - ZUZANA MALEJOVA
Pani sa vykruca,chce poslat tovar,a napise ze peniazky posle a ze sa nemate bat,potom sa neozve uz.
Pridavam aj adresu ZUZANA MALEJOVA- MYSLINA 153-HUMENNE-06601

kepassa
24. júl 2011

maximalne nespolahliva je p. s nickom valria321 uz som jej pridale negativne hodnotenie, je to jej uz druhe, skoda, ze jej ho pani dala presne predtym ako som poslala balik ja! 😠 keby som vedela nic neposlem, bol to vymenny obchod samozrejme ja som vec poslala hned ako sme sa dohodli doporucene aby som mala doklad, ona dodnes neposlala nic ani nereaguje na moje posty. Cize som prisla o pekny novy tovar aj postovne...Jej adresa je:
Júlia Adamová,vajanského16,01001 Žilina

prvy negativny vymenny obchod... 😠 ☹

mata_murkova
24. júl 2011

takze cakala som ze sem nikdy neprispejem ale mam zlu skusenost so syoss napisala mi hodnotenia dve ze nie som seriozna ze tlacim tovar ale to nie je pravda, tu je nasa konverzacia usudte sami

syoss - 4 hodnotenia - 15. júla o 22:39
aka je dlzka sv ramienkami dik

Ja - 18. júla o 09:16
dobry den, ospravedlnujem sa ze sa ozyvam az teraz ale boli sme na chalupe cely vikend. dlzka tricka s ramienkami je 67cm, dlzka ramienok 16cm, sirka tricka 45cm. prajem pekny den

syoss - 18. júla o 09:38
mozete my to poslat aj dnes obycajne eura prevediem cez ib

Ja - 18. júla o 10:06
posielam az po pripisani penazi na ucet ak mate vubku tak prevod prebehne okamzite teda mozem dnes poslat. ak mate zaujem tak poprosim o sumu 1.,65E na ucet xxxxxxx. dakujem za pochopenie

syoss - 18. júla o 10:10
ja to chcem poslat obycajne za 50 centou

Ja - 18. júla o 10:16
v tom pripade ale nerucim za nedodanie zasielky a opakujem zasielam az po nabehnuti penazi.

Ja - 19. júla o 17:27
dobry den tak mate zaujem alebo nie?

Ja - 22. júla o 13:41
takze pravdepodobne zaujem nemate takze tricko vam uz nebudem rezervovat. dakujem za vasu ochotu odpovedat na moje spravy. pekny den

tamar77
24. júl 2011

jaja 20 nespoľahlivá

beruska.zuzanka
24. júl 2011

@emjee @danu @janocka @pink_lady baby, toto je normálne??? viď príspevok nado mnou.... 🙄

klody1010
25. júl 2011

@beruska.zuzanka co sa ti nezda na prispevku nad tebou? 🙂

ani3012
25. júl 2011

@klody1010 už je upravený,takže teraz je OK...podľa admina,ktorý príspevok upravil bol urážajúci a provokačný.... 😉

klody1010
25. júl 2011

@ani3012 aha uz som pochopila 🙂

traktor
26. júl 2011

gabika0507@freemail.hu - Gabriela Ádámová (neregistrovaná/ý) neodporucam !.ma zaujem , dostane podklad k platbe, napise, ze zajtra peniazky prevedie a dodnes nic..

mata262
26. júl 2011

janka.rubaninska@gmail.com - Jana Rubaninská (neregistrovaná/ý) chcela poslat na dobierku ,ked som jej napisala ,ze na dobierku neposielam-jedine po prevode peniazkov alebo osobne -viac sa neozvala

mata262
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
simisi
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
danielaj
26. júl 2011

@mata262 janka.rubaninska@gmail.com - Jana Rubaninská (neregistrovaná/ý), tiež sa mi ozvala na inzerát, chcela prísť osobne, má to od nás kúsok, vypýtala si moje t. číslo, že sa dohodneme, odvtedy nereaguje na moje správy, už je to týždeň

ivonaj
26. júl 2011

Dnes som objavila tuto listitu, takze pridavam aj jednu moju skusenost z aprila. Na bazare vacsinou predavam, ale ked nieco kupim, tak len nove alebo takmer nove veci. Nasla som svetrik v popise ktoreho bolo: "nový nenoseny, mali sme dva" A prisiel stary zmolkovany sveter. Kvalitu z HM poznam, toto smrdelo starinou, nie novotou. Pani pod nickom Gabina99 sa tvarila, ze je vsetko v poriadku. Ziadala som vratenie penazi, ze jej potom poslem naspat sveter, ale ona zmazala celu nasu komunikaciu aj vsetky svoje inzeraty. Cela jej adresa: Gabika Vojteková, Dobšinského 55, 984 03 Lučenec. Je este aktivna, tak na nu pozor!

poleva
26. júl 2011

@ivonaj a podľa foto nevidela si? ja hned vidím či staré či nové

poleva
26. júl 2011

@danielaj ježiš tak kašli na nu,ja nikdy nasilu nevnucujem svoj tovar,ked chce ozve sa,i ja som tak predávala kočiarik,vypisoval mi podotýkam pán aj sme sa stretli,že kúpi,len toto hento omerajte a viac sa neozval,a jasnačka že mu nebudem vypisovať,ak chce ozve sa sám !

ivonaj
26. júl 2011

Ja som dost opatrna v tychto veciach, ale sekla som sa. Svetrik bol bezovej farby, zmolky nebolo vidiet. Ta pani mi potom tvrdila, ze zmolky vznikli hned prvym pranim. To je uplna blbost, lebo ja mam doma v skrini sveter z HM z toho isteho materialu, dcera ho nosi prilezitostne uz 2 roky a je v perfektnom stave, ziadne zmolky. Ale ja sa uz k tomu nechcem vracat. Napisala som len, aby aj ini vedeli, co je zac ta gabina99.

timusi
27. júl 2011

Pridávam : janka17ja - zaplatila som jej za vložku do kočíka (prevodom), už 2 mesiace nereaguje na moje správy- tovar neposlala, ponúkanú vec mala dokonca znova v ponuke. ☹ 😝 😕

2jana5
27. júl 2011

UPOZORNENIE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! dobierku neprevzala ani mne a zhodou okolnosti ani kamaratke.BARBORA SARKOZIOVA TEKOVSKA BREZICA------NEODPOVEDA ANI NA MAILY.......

janus32
28. júl 2011

Adriana Galikova-Halíč-neprebrala dobierku

sofokleska
28. júl 2011

upovala som čierne satenove nohavice od použivatelky "darien "za 7 eur ked pisala že su nosene no v dobrom stave. No ked som otvorila baliček, tak ma to dorazilo same flaky- frkance, latka sa rozchadza derave vrecko. Akurat tak do koša nie na nosenie. Na žiadnu chybu neupozornila, komentovala to slavami nedalo sa to odfotiť, bolo pisane že su nosene . Inzerat je stale beži možno ma takychto handier viac 😠 Ja som si to odfotila mne sa to dalo. Chcela som od nej aj čislo učtu v podmienkach predaja ma že na vyžiadanie poskytne, mne napisala že nema učet tak som jej poslala šekom kde som musela platiť zase poštovne. Ona si vypytala za poštovne 1,50 pritom posielala obyčajne 1 triedov za 0,80. Pochybujem že 0,70 dala za balne. Chcela som tie nohavice tak som zaplatila, nechcem aby nejaka mimička kt žije z materskej na to doplatila. V pripade potreby možem poskytnut akekolvek foto. Davajte si pozor len zavadza 😠

sarasb
29. júl 2011

Dobrý večer, prispievam aj ja. Mala som záujem o šatky od eliza2009. Pani sa mi ozvala, že jej mám poslať peniaze na účet, čo som aj urobila. A hádajte čo? Už sa neozvala. Písala som jej nech mi vráti peniaze, ale stále sa neozývala. Tak som jej napísala negat. hodnotenie a tam napísala, že peniaze poslala ale nemôže zato, že bank.prevod trvá dva dni. Počkala som a keďže peniaze nechodili ozvala som sa znova a ona mi napísala, že si mám skontrolovať účet. Samozrejme nič. A znova som jej písala, ale pani ma ignorovala. A dnes pozerám, že pani si zmazala všetky inzeráty a pravdepodobne má už nový nick. Bohužiaľ neviem ani meno, tak dúfam že jej už žiadna mamička nenaletí. Je smutné keď sa niekto takto obohacuje...

pajinka23
29. júl 2011

tomastancos@centrum.cz
pridavam tuto pani,zase zobre☹mam taky pocit,ze je to stale ta ista pani dookola,len vzdy s inym nickom☹toto bude asi nekonecna☹fuj az mi je uz zle☹

poleva
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
sofokleska
Odpoveď bola odstránená
Zobraz