Čierna listina. Len nicky, ktoré sú nespoľahlivé. Všetko ostatné bude vymazané

bukos
23. jún 2007

Co třeba upozornit na maminky či nemaminky které nezaplatí dohodnuté či zamluvené zboží z bazárku?

zuzkai
22. sep 2014

@zuzkai
Predavajúca s nickom: apartman mi nakoniec za pomoci admina vratila časť peňazí, tak ako som jej navrhla na začiatku jednu z alternatív vyriešenia problému v obchodíku. Nakoľko prišlo k vyriešeniu problému, zmenila som jej pridané hodnotenie na nove.Ďakujem adminovi za pomoc.

vladikmatka
23. sep 2014

Ahojte moja prvá zlá skúsenosť na MK, s predávajúcou https://www.modrykonik.sk/blog/skolkazup/ chcela som od nej kúpiť bundičku pre syna na jeseň, dohodli sme sa a peniaze som jej previedla, naposledy sa ozvala oznanom, že peniaze nabehli a odvtedy nemám ani peniaze ani tovar, písala som jej veľa krát a neozvala sa ani raz, zmazala si aj všetok predávajúci tovar :( vybrala som si ju na základe 18-tich kladných hodnotení.. nikdy si nevyberám tovar aby som si nepozrela hodnotenie...

viki75
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
vladikmatka
24. sep 2014

@vladikmatka
predávajúca xella555 mi nakoniec po necelých 2 týždňoch napísala, že bola na dovolenke (na čo neupozornila) a kabát predáva kamarátka..

1daniella11
24. sep 2014

@marci77
práve teraz sa mi neprebrala dobierka od morka008@zoznam.sk predala som je gumáky hello kitty za smiešne 3,-€, ale s poštovným to vyšlo vyše 6 a to je už asi na ňu veľa! Mala som viac záujemkýň, ktoré chceli poslať aj peniaze vopred na účet, ale ja hlúpa som bola férová a poslala na dobierku hneď prvej ☹ toto je vďaka za poctivosť. V dnešnej dobe: za dobrotu na žobrotu!
Jej adresa LUCIA LACKOVA PEKARSKA 32 HANDLOVA 97251

zuzkai
25. sep 2014

Dobrý večer, kúpila som od predávajúcej : keitl, kvalitné zimné topánky/čižmičky.Uvedené bolo v popise-dobrý nosený stav.
Došli mi, avšak jedna čižmička ma zvnútra na päte predratú vnútornú látku a podrážka sa lúpe, je rozstrapkaná na oboch čižmičkách.Ešte k tomu hrozne smrdia stuchlinou. Tovar som ešte nemala, už bol inzerát zmazaný. Hneď som písala predávajúcej na IP, že mi neuviedla skutočný stav tovaru aj napriek tomu, že som sa jasne pýtala na predratia a poškodenia.Tieto rozhodné údaje zamlčala a neuviedla. Navrhla som jej vrátiť mi peniaze späť, ja jej vrátim tovar resp. vrátiť mi časť peňazí. Predavajúca mi odpísala, že suma, ktorú som zaplatila za čižmy je smiešna v porovnaní s tým, čo stáli tieto značkové topánky, sú v dobrom nosenom stave a majú bežné známky nosenia, nemôžem čakať nový tovar, nemajú také poškodenia, že sa nedajú nosiť-majú len bežné opotrebenie.
Ja som nepísala nič o cene, ani som nečakala nový tovar ani to, že sa nedajú nosiť.Nepovedala pravdivo na moje otázky-či majú predratia a poškodenia. Jednoducho mi to zamlčala.Predratie látky zvnútra na päte a rozstrapkaná /olúpaná podrážka na oboch. Toto su hlavne nedostatky.Ešte majú na šedom prasknutie a vpredu pri špici odretie. Farba je vytiahnutá, nie taká pekná. Pripájam foto. Posledné 4 sú predávajúcej na porovnanie..

janus32
25. sep 2014

Neodporúčam obchodovať s touto osobou!!!klamárka! lienca83@gmail.com

klavesnica1
25. sep 2014

Pan Frantisek Balaz z Valaskej neprebral balicek na dobierku. Preco si niektori ludia z nas robia dobry den?

sueee14
25. sep 2014

Neodporúčam túto predávajúcu, napísala dobrý nosený stav - skutočnosť mierne vyťahané, žmolky od prania, flak ktorý sa mám vyprať sama a ked to neviem mám je to poslať na svoje náklady alebo mi pošle prací prach do obálky...a pritom tvrdila že posiela oprané oblečenie tak potom to bol asi poštár ?! poslala som jej aj fotky a dala som negatívne hodnotenie, ona na moje hodnotenie napísala že žiadne fotky som neposlala, sumu akú som zaplatila vobec nezodpovedala oblečeniu + arogantné správanie...jej nick zabka1987
peniaze som mohla radšej poslať na charitu ako takejto osobe..

snaily
26. sep 2014

Nenakupujte u @anikoa (Aniko Juhasz, Velky Meder) ani jej nič nepredávajte ...je to podvodníčka, predávala novú teplákovú súpravu preniaze má no tovar dodnes neposlala, na správy nereaguje ale bazár pravidelne aktualizuje....podala som na ňu trestné oznámenie

szsz
28. sep 2014

neodporúča predávajúcu "nicolmattan" poslala mi miesto nového tovaru,špinavé,zničené handry..tovar som jej poslala späť a už 3 týždne čakám na svoje peniaze,,,a poriadne ma pourážala v správe 😒

xdaniela
30. sep 2014

ja len tak všeobecne, že niektoré nevedia, že existuje hranica, za ktorou sa už veci nepredávajú, ba ani nedarúvajú, ale hádžu do koša, už som si kúpila čižmičky a botasky, ktoré išli rovno do kontajnera. JEDNA VRáTILA PENIAZE a druhá sa viac neunúvala ani odpovedať...ale zbohatla o 10€

hviezdamk
1. okt 2014

gadrels
TATO SLEčINKA SA TIEZ ZABAVA NA DRUHYCH - NEPOSIELAJTE NA DOBIERKU!!!
neprebrala dobierku, neunuvala sa ani odpisat na spravu, topanky som jej poslala nove, takze nemala dôvod si to rozmysliet, za polovicnu cenu, no nemam slov, vdaka tejto uzasnej "nakupujucej" uz viac na dobierku neposlem!!!

katka2511
1. okt 2014

neodporúčam kupujúcu PINPINELA, neprebrala si dobierku, najskôr sa ozve, že nemôže prebrať a potom už vôbec neodpovedá na správy

nika185
1. okt 2014

zlá skúsennosť. manuella2012, Košičanka,vraj slobodná mamička s malinkým bábätkom, spustila som jej cenu o polovicu a upustila od poštovného a dodnes nemám ani peniaze ani záves,je to už mesiac, vždy viem pochopiť, že môžu nastať problémy, tak som ju vyzývala, aby mi dala vedieť, ale nič, obabrala ma na modrejstreche, vyzvala som ju dvakrát, vôbec nereaguje a neodpovedá, nešlo o veľa peňazí, ale pre matku, ktorá nepracuje a má tri deti je veľa aj 5euro, mne jej bolo ľúto a jej mňa asi nie.

hviezdamk
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
rukolka
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
soni76
1. okt 2014

@hviezdamk
jej meno mam vo svojej tabulke nespolahlivych osob tu z ciernej listiny takze zrejme toto nebude prvy pripad

hviezdamk
1. okt 2014

@soni76 ano? a negatko nemala este predo mnou :( keby som videla jedno, neposlem na dobierku...

soni76
1. okt 2014

no ja som si urobila tabulku nespolahlivych co sa tu premleli a je tam....vzdy ked idem nieco posielat si preklepnem tabulku aj ked to neni na 100% ale predsa len

katka2511
2. okt 2014

@katka2511 ešte doplním včerajší príspevok, ak by si zmenila nick /PINPINELA/ je to pani Barbara H. z obce Perín-Chým, okr. Košice. Po zaslaní na dobierku prestala odpovedať na správy, potom sa po týždni ozvala, že boli v nemocnici a potom úplne prestala odpovedať i keď fotoblog mala aktívny. Dobierka sa mi vrátila naspäť.

katka2511
2. okt 2014

omylom som označila v predch.správe samu seba, taká som na...jedovaná.

xela555
7. okt 2014

POZOR PODVODNÍČKA !!! s nikcom @monika9003, Monika Zoššáková, Krušetnica, okr.Námestovo ( ulicu neviem, kedže je to predávajúca a tovar mi neposlala )
Poslala som jej peniaze, neposlala ani slúbené číslo podacieho lístka, ani sa neozvala, ani neposlala balíček. Veľmi veľké sklamanie ☹

aryana
8. okt 2014

rozhodne neodporucam maminku @nordi uz pred mesiacom som jej poslala peniaze, najprv sa vyhovarala, teraz tvrdi ze balik poslala ale samozrejme balik nemam a ani peniaze.....a to som si u nej kupila vecicky za 30 eur co neni malo.....a vyzerala byt seriozna, dokonca bola velmi mila, dala mi zlavu, vravela ze pribali aj darceky, postovne zadarmo, aj hodnotenia mala dobre, ale v poslednej dobe sa jej kopia negativne, takze rozhodne pred nou varujem !

maminenkaa
9. okt 2014

Idem k vám po radu, ešte sa mi niečo takéto nestalo. Popíšem vám to celé aby bolo jasné ako to bolo:
25.8. som si objednala jesennú čiapočku, prišla mi 10.9. ale nebola to jesenná čiapočka ako bola na obrázku a ktorú som si ja objednávala ale bola to baranica, tak som hneď napísala predávajúcej, že ju nechcem a pošlem jej ju naspäť. To bolo vo štvrtok 11.9., ochorel mi malý tak som sa nedostala na poštu v piatok ako som plánovala, ale až v stredu 17.9. o čom som aj predávajúcu informovala. Predávajúca sa mi neozývala ani nereagovala na moje správa až 1.10. mi napísala, že mala choré deti, ale že už mi poslala peniaze a odišli jej z účtu toho 1.10. 8.10 - teda po viac ako týždni mi stále nič neprišlo, na moje správy zas nereagovala, tak som jej napísala negatívne hodnotenie, nato sa dnes od rána spustila lavína sms a správ kde ma obviňuje, že klamem (ale veď ja mám komplet našu históriu správ, kde je to všetko presne ako to naozaj bolo) a aby som hneď zmazala to hodnotenie apod. A z ničoho nič mi pred chvíľou prišli aj peniaze. Čítala som tu na MK viacero negatívnych hodnotení na ňu, len ma prekvapuje, načo je potom to hodnotenie keď tam nikto nenapíše pravdu. Ako by ste sa zachovali vy?

zuzanahc
9. okt 2014

milé mamičky POZOR na predávajúcu pod nicom Veronika2103, je to PODVODNÍČKA!!! zoberie peniaze, ale tovar nikdy nedodá. Ja som takto prišla o nemalú sumu €60 za kočík. peniaze som jej poslala ešte v auguste, potom v polovici septembra mi napísala, že peniaze mi pošle naspať a dodnes nemám ani kočík ani peniaze.
Takže pozor na nu je to PODVODNÍČKA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ☹ ☹ ☹ ☹ ☹

tamkahanka
9. okt 2014

Ahojte. Tiez mam velmi neprijemnu skusenost s predavajucou kakavenko. Promptne som jej zaplatila za tovar aj s doporucenym postovnym. Balicek vraj potom poslala, ale neprisiel. Ked som sa jej ozvala, ze neprisiel (asi po tyzdni) a ziadala od nej cislo podacieho listku, odmietla mi ho dat, vraj ho uz nema!!! Vymazala dany inzerat a ked som jej napisala IP len dodala, ze je to moja vina, vraj sa mam ist spytat na postu. Takze nemam ani peniaze, ani tovar a to som si zaplatila za doporucenu zasielku :(((( Citim sa oklamana, lebo pani na dovazok do hodnotenia este napisala, ze klamem, ze som tovar dostala!!! Takze si davajte na tuto neprijemnu predavajucu pozor....

janna75
10. okt 2014

POZOR na tuto predávajúcu - snehulapehula Nemšová, okres Trenčín neodporucam !!!! zaplatila som za tovar doteraz mi nič neprišlo a vôbec nekomunikuje , takéto tu nemajú co robit !

zuzike3811
10. okt 2014

Pridávam aj ja: Stanislava Giertlová, Pobišovo 462,benus97664, neregistrovaná kupujúca, písala mi z e-mailu: blazonko84@gmail.com - neprebratá dobierka :/

adka2003
10. okt 2014

dobry vecer, potrebujem zistit predavajucu MENOM ELENA BELICKá DUBNICA NAD VáHOM Číslo účtu je :4010122018/7500. mozno to nieje jej prave meno, lebo mne sa predstavila ako Natalia Švecova. poslala som jej 58 eur a bunda mi neprisla. zufalo po nej patram. chcela som manzelovi kupit na vianoce novu bundu na zimu a ona ...... chce sa mi plakat. uz som si vygooglila ze toto cislo uctu oklamalo o peniaze aj na bazosi a inych bazaroch ludi. co mam robit. nemam ani bundu a ani peniaze, prooosim o pomoc, prosim.