Čierna listina. Len nicky, ktoré sú nespoľahlivé. Všetko ostatné bude vymazané

bukos
23. jún 2007

Co třeba upozornit na maminky či nemaminky které nezaplatí dohodnuté či zamluvené zboží z bazárku?

zuzana2000
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
martinka17
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
little84
16. feb 2012

Pozor na maminu s nickom ninkaa89!!!!! Klame a okrada maminky a nie som bohuzial prva ani posledna ☹ 31.1.som jej poslala peniaze za plysovu spiralu,doporuceny balik mi dodnes neprisiel,na moje spravy nereaguje,pritom pirhlasena bola.Neodporucam,ma uz viac negativnych hodnoteni,nenechajte sa aj vy okradnut!!! ☹ ☹ 😠

koksatko
16. feb 2012

lussy52 - nespolahliva, tovar chcela, poslala som cislo uctu, ona mi poslala adresu a su to 3 tyzdne a ani peniaze a ani sa neozyva na moje spravy

nellyf
16. feb 2012

Ja pridávam 2 nespoľahlivé mamičky, ktoré neprevzali dobierky: Zuzana Máliková, SNP 16, 914 51 Trenčianske Teplice a druhá je: Žaneta Tomčaniová, Lipová 70/9, 935 21 Tlmače. Určite nič neposielajte... 😖

kathy7337
16. feb 2012

Ak sa vám niekedy ozve michaela hricova rejdova 21 04926 rejdova (mis-ska000@azet.sk ) a naobjednáva si od vás z bazáriku, tak sa dopredu netešte.... ja som jedna z mnohých ktoré len ťahala za nos. stále samé výhovorky, že už zaplatila, zaplatí, a neviem čo ešte.... ani jej radšej tovar nerezervujte.

nellyf
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
chavierka
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
julka154
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
gajdosovam
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
alalis
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
alalis
16. feb 2012

takze aj ja aj pani marta 742 sme neboly spokojna s patkom2 pozor mamicky na nu!

melianina
17. feb 2012

takže....emuska30......neodporúčam, oklamala ma ohladom veľkostí, takže veci sú malé a po otvorení balíčka ma až naplo......veci boli tak špinavé a smradlavé, čo značí zrejme o tom, v akom prostredí mamička žije.......nehovoriac o tom, že má kopec hodnotení, čím som si myslela, že bude solventná osôbka.....opak je pravdou.....teraz sa vyhýba komunikácii so mnou.....pritom peňiažky konk. 17,20eur som jej poslala rychlo......tak darmo, vždy sa tu nájdu neaké exotky!!!! Načo si ničiť nervy, veď ako sa hovorí....aj na psa príde mráz 😀

lenkao
17. feb 2012

tiez pridavam dodatocne ninkaa89 sice nakoniec balicky poslala, mne po mesiaci ale vyslovene klamala a natahovala, tvrdila ze tam nebola ale pritom komunikovala s inimi kupujucimi a predavajucimi, jednej dala negativne hodnotenie ked tvrdila ze tu nebola a ked som na to upozornila tak ho vymazala a dala na novo aby to nebolo vidiet. Si mysli ze sme asi uplne sproste. Este aj tovar ktory poslala mal fliacky a vyblednute farby co neuviedla.

timci
17. feb 2012

pozor na predávajúcu nick...bbbbbbb...jana valková, predáva v Pro-shope dekorácie do detskej izby...kúpila som si od nej 8ks magnetiek za 7 eur...písala , že mi ich vyrobí ....teraz sa neozíva...telefon neberie...ignoruje úplne. Teraz ani tovar ani peniaze....vyzerá úplne férová ale NIE JE! Riešime to už s adminom.

szighardt
17. feb 2012

pozor na petra.hancikova@gmail.com - Petra Hančíková vystupuje aj pod nickom petra 2212, tovar dostala, vraj jej to ponahla, ale uhradu nespravila, a uz nekomunikuje.

leona82
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
gajdosovam
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
kymberli
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
julka154
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
tina36
19. feb 2012

Upozornujem na nick andrej999, zlodejka a podvodnicka, tovar ktory posiela nezodpoveda tomu co pise, ani fotkam,ktore ma uverejnene,poslala mi spinave, roztrhane a stare snehule, zasielku naspat nechce zobrat,pozor na nu....nie som jedina ktoru oklamala a podviedla.

simisi
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
siu3333
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
simisi
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
siu3333
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
simisi
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
bea1971
20. feb 2012

neodporucam lulka16 ,pytala si uz udaje k platbe a od vtedy sa viac neozvala,absolutne nespolahliva 😠

mata262
20. feb 2012

mava@centrum.sk nespolahliva

matonka26
20. feb 2012

mava@centrum.sk vystupovala pod nickom mava17 ( martina valentova,BA ),mne dodnes dlhuje peniaze,strasna zlodejka!

siuzi
21. feb 2012

Ahoj,aj ja by som chcela upozornit na neregistrovanú pani KLAUDIU KARASOVÚ, ktorá si objednala pred vianocami el.deku a prosila ma ,či by som ju mohla poslat ,aby jej do vianoc prišla.a ja blbá,dobrá duša som ju samozrejme poslala a peniaze som doteraz nevidela a ani neuvidím.najprv mi na moje naliehanie slubovala,že ich poslala,potom že ich ráno pošle,potom bola v nemocnici a nakoniec sa už viac neozvala.mám dost,takéto niečo sa mi ešte nestalo . 😝 nech jej padne na úžitok!!!!!