Čierna listina. Len nicky, ktoré sú nespoľahlivé. Všetko ostatné bude vymazané

bukos
23. jún 2007

Co třeba upozornit na maminky či nemaminky které nezaplatí dohodnuté či zamluvené zboží z bazárku?

miti
13. okt 2011

Davam sem "mamicku" ktorej som odmietla dat na dobierku. Nebolo by to prve odmietnutie ale aby mi niekto "zahresil" to je silna kava. 😝

radka8734 - Dnes o 09:43
radka kurova myslina 171 humenne 06601

firstbaby
13. okt 2011

takze pridavam predavajucu pod nickom "exclusive", ktora po zaplateni za tovar nic neposlala a nekomunikuje a neodpoveda na vyzvy ani na negativne hodnotenie 😠

tobilia
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
firstbaby
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
pajinka23
13. okt 2011

pridavam dominika.olejcikova@zoznam.sk - Dominika Šúchalová (neregistrovaná/ý) od 21,9 rezervujem ciapocku,klame ze poslala peniaze asi try krat a nic a dnes pise ze neberie,zbytocne som rezervovala a stratila dve dalsie zaujemkyne co mali zaujem a vystupuje aj ako registrovana za chvilu hodim nick

pajinka23
13. okt 2011

je registrovany nick domka31 - a este mi s trucu pise negatka NEODPORUCAM

tobilia
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
tobilia
13. okt 2011

Ja týmto mamičkám nerozumiem, aj mamička ssss11 si zajednala u mňa lodičky, naťahovala ma niekoľko dní, poslala adresu a viacej sa neozvala. Ani po niekoľkých správach nebola ani schopná napísať, že si to napr. rozmyslela. Veď nikto tu nikoho nenúti, aby tu nakupoval. Ale načo zavádzajú? Po takýchto napr. troch upozorneniach, by sa mali jednoducho takéto mamičky stopnúť. ☹

macamac
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
firstbaby
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
haslerka31
14. okt 2011

mytraja urcite neodporucam

smreko3
15. okt 2011

Mirec.5 nnmirec.5@azet.skn, neregistrovany, neodporucam,!!!!!!!!! mal skoro mesiac rezervovane tenisky,nemal tolko slusnosti ,aby sa ozval a ked som ho kontaktovala tak ani farba ,ani zvuk 😠 😠 😠

janzel
16. okt 2011

JUZIENKA,(Zaneta Jurkova, Senica) v ziadnom pripade neodporucam, zaslana zasielka na dobierku , poslubovala hory doly a nakoniec neprebrala a neodpoveda na moje spravy proste otras! 😠 neznasam taketo chovanie a takychto ludi

tobilia
16. okt 2011

@tobilia sťahujem z čiernej listiny mamičku ssss11, nakoľko sme si to vyjasnili. 🙂

vefi89
17. okt 2011
vefi89
17. okt 2011
drobcek24
17. okt 2011

bibaga- kupila som od ne sterilizator za 20eur a hra mrtveho chrobaka ani neodpisuje na IP, ani balicek mi neprisiel ani nevratila peniaze tak nerozumiem tomu :(
chcem pridat na prehladnejsiu ciernu listinu len neviem ako ? :(

vefi89
17. okt 2011

@drobcek24 presne takto 😉

iwuskaaa
17. okt 2011

Marta Kivoňová (kamoška781@azet.sk)
Poslala som jej tovar na dobierku, pretože ma ukecala a ja som jej naivne verila 😠 😠 😠 . Jasné, že tovar sa mi vrátil späť a teraz som si pozrela čiernu listinu a tá .....visí aj tam 😠 😠 😠

timea4
18. okt 2011

babenky máte niekto skúsenosť s registrovanou sabrinamanci?...adresu má Maria Kotlarova,Kozarovce 584,93522?????...táto žena ma ťahá za nos už vyše týždňa,ked som jej napísala až my pošle doklad o zaplatení tak sa vyhovára že to poslala inde omylom...samé klamastvá a výhovorky...

timea4
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
trnka77
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
trnka77
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
timea4
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
959touareg
18. okt 2011

neregistrovana tuningoko@azet.sk - ANTONIA SOROČINOVA, 24 rokov, SVIDNIK - pozor na nu funguje na mnohych bazarikoch, vytvara si vela falosnych nickov, pokym ju nezablokuju, peniaze zoberie, tovar neposle, nespolupracuje ani s administratormi. Aj ked funguje pod mnohymi menami, nickmi, peniaze si stale dava posielat na svoje priezvisko SOROČINOVA a cislo uctu 0620967335/0900. Takze podla cisla uctu ju spoznate, podla mena nie, lebo ich meni a strieda ako chameleon. 😠 😠 😠

tina78
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
laloona
18. okt 2011

musím přidat paní : darinka.moto@email.cz - pistelakova
zamluví si zboží, vyžádá si podklady a pak o ní neslyšíte 😖 zbytečná rezervace 🙄

marianeta
18. okt 2011

Neregistrovaná -daniela2411@azet.sk-zbytočná rezervácia,vypytala ču že na vyplatu pošle peniaze, viac sa neozvala.

veryvory
18. okt 2011

Jelikož paní Monika ani napodruhé nezaplatila objednané zboží, zveřejňuji její e-mail, abych varovala ostatní prodávající: cleopatra007@email.cz Paní se zřejmě nudí... ☹ Kdybych měla zveřejnit všechny e-maily maminek, co objednané zboží nezaplatily, to bych se asi upsala, ale vzhledem k tomu, že tato maminka to už udělala podruhé, dávám ji na černou listinu. Veronika