Čierna listina. Len nicky, ktoré sú nespoľahlivé. Všetko ostatné bude vymazané

bukos
23. jún 2007

Co třeba upozornit na maminky či nemaminky které nezaplatí dohodnuté či zamluvené zboží z bazárku?

stanislavao
21. jún 2012

giertlica@yahoo.com - Zuzana Prekopová (neregistrovaná/ý)
NEODPORUCAM - objednala si tovar a peniaze neposlala a uz sa ani neozvala.

emmuska16
21. jún 2012

Ahoojte, ja som si objednala od jednej mamičky stoličku na papanie, poslala som jej aj peniaze na učet a viac sa mi neozvala, a dokonca sa ajodhlasila z modreho konika , ale zase je prihlasena len este nepridala ziaden inzerat, neviem co mam teraz robit, ale asi peniaze mi uy nevrati, vie mi niekto poradit ?? dakuujem a jej nick je bubu2009

benne
21. jún 2012

@emmuska16 https://www.modrykonik.sk/bazar/hodnotenie/bubu... skontaktuj sa na ostatné oklamané 😒

danu
21. jún 2012

Nespolahliva kupujuca. miroslava.novotna@gmail.com
Miroslava Novotná, Na Hôrke 55/ 42, 94901 Nitra.
Neprebera zasielky na dobierku, slubuje dalsi mesiac, ze posle peniaze na ucet a potom sa viac uz neozve.

bohmanka
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
31majka12
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
31majka12
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
lamichaela
21. jún 2012

@bohmanka Ráda bych připojila svuj komentář. Přála jste si nižší poštovné a souhlasila jste se zasláním balíčku obyčejnou poštou - tedy bez podacího lístku. Bohužel Slovenská pošta balíček nedoručila. Předchozí balíček, zaslaný doporučeně Vám v pořádku dorazil, byla jste s tovarem spokojená a objednala znovu. Nemohu za to, že se druhý balíček obyčejnou poštou ztratil. Je mi to moc líto a naspala jsem Vám návrh na řešení situace. Hezký večer.

simon1
23. jún 2012

Neseriozní prodávající: vendula21 .Zájem o zboží od 7.3.,peníze neposlala,ikdyž jsem jí počkala,jak chtěla a paní už ani nekomunikuje.Včera jsem jí napsala negativní hodnocení a dnes má smazané inzeráty,nechala jen 1.

simon1
23. jún 2012
judith793
23. jún 2012

Neodporúčam katka58 už mesiac ,ale ešte mi nevrátila peniaze ,ale tovar si naspäť prevzala ani neodpovedá na správy inzeráty má expirované ,ale je stále aktívna . Má niekto s ňou skúsenosť? 🙄 😠

matik1
24. jún 2012

Neodporúčam registrovanú kupujúcu magdalénku polovkovú /adresa: Magdaléna Fačunová, A.Pietra 25, Martin/ Kúpila si tričko za 2,50 na dobierku. Keď mi neoznamovala, že či balík dostala, alebo nie, tak som sa informovala a tvrdila, že jej nič neprišlo. Ani balík ani oznámenie o dobierke. Na pošte som zistila, že balíček je v Martine stále neprebratý. Napísala som, že nech si ide preň a preberie ho, aby sa mi nevrátil. Potom si vymyslela, že dobierka tam síce je, ale poštárka jej to odmieta dať, pretože sú dopletené čísla na oznámení. No a samozrejme balík sa vrátil ako neprevzatý v odbernej lehote, to zn., že si ho nebola vyzdvihnúť! Keď som ju následne vyzvala, aby mi dala vedieť, ako to vyriešime, pretože mňa vyšlo poštovné na 3,05€! sľúbila, že mi všetko uhradí. Ja hlúpa som od nej dokopy vypýtala len 6€, aby zaslala na účet, ostatné, že doplatím, lebo to už by bolo pre ňu veľa. No a vyše týždňa mi nič neposiela a samozrejme nekomunikuje!!! 😠 😠 😠

zuzana235
25. jún 2012

@emmuska16 mne sa toto stalo pred 2 rokmi,kedze nas bolo viac podali sme trestne oznamenie bola som 2x vypovedat na policii a peniaze som doteraz nevidela a asi ani neuvidím.Takze jedine si davat pozor,ale druhy krát sa mi to stalo s kupou telefonu babe som sa vyhrozila ,ze moj manzel je policajt a podam trestne a peniaze mi vratila.Teraz taketo veci kupujem len na dobierku🙂

nickiee0
25. jún 2012

Neodporúčam predávajúcu jenny2009 - kúpila som si od nej trojkolku, ktorá podľa inzerátu mala byť v 100% stave. Trojkolka prišla s nefunkčnými pedálmi a rozkývanou tyčou na tlačenie, takže sa hrozne ťažko ovláda. Peniaze za ňu mi vrátiť odmieta. 😒

stanislavao
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
lola218
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
majka826
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
rora
25. jún 2012

neodporucam rezervovat veci registrovanej - bandura - 3 mesiace ma natahovala/mala v rezervacii topanky, vypytala dva razy cislo uctu a kazdy mesiac vzdy len vyhovorky, na taketo zeny fakt nemam nervy 🙄

matik1
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
matik1
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
stanislavao
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
abika26
26. jún 2012

neodporucam predavajucu bibaga.objednala som 2 veci jednu poslala druhu nie,3 tyzdne sa neozvala.

mycats
26. jún 2012

Chrontavy a pachnuci ohrievac na stravu pre deti za 40e mi bol od nej doruceny od lala91! absolutne neodporucam!!!

mandragora22
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
mandragora22
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
mandragora22
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
mycats
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
mandragora22
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
rorinka11
26. jún 2012