Čierna listina. Len nicky, ktoré sú nespoľahlivé. Všetko ostatné bude vymazané

bukos
23. jún 2007

Co třeba upozornit na maminky či nemaminky které nezaplatí dohodnuté či zamluvené zboží z bazárku?

danielaj
15. nov 2010

@traktor No to dúfam, keď tu ju neodporúčajú ako spoľahlivú kupujúcu. Uvidíme, snáď budeš mať pravdu.Mala takú čudnú komunikáciu, ako keby bola cudzinec, alebo čo?

traktor
15. nov 2010

@danielaj uvidis..bud sa ti balik vrati , kedze je to dobierka, alebo ti pridu peniazky...mne tiez niekedy posle nakupujuca dost neskoro peniazky...ale tak, ako pisem, môze cakat na matersku..tak drzim prsty, nech sa to vyriesi k tvojej spokojnosti 🙂

danielaj
15. nov 2010

@traktor ďakujem mockrát, pekný deň prajem

bzuco
15. nov 2010

nekupovala od niekoho neregist. Daniela Miklošová? mám z nej čudný pocit...najprv chce 1 vec - pýta sa či môže byť aj s poštou, potom na 2. deň mi napíše, že chce ešte niečo. a dnes píše, že chce len 1. vec a vybrala si 3..... mám pocit, že ma vodí za nos

benne
15. nov 2010

@danielaj @livijja tak ten mafo mi už ide riadne na nervy, to snáď ani nie je možné, že každej vypisuje rovnaké negatívne hodnotenia 😠 😠 😠 a za nič!! Ja som tu tiež len od augusta a snažím sa ako viem, ale toto čo tu mafo predvádza, to ma dnes normálne rozčúlilo! Baby, držím vám palce, nech vám to admini vymažú! A jeho nech upozornia, aby sa správal korektne. 😠

danielaj
15. nov 2010

@benne ďakujem pekne za podporu, ja som fakt napísla prvé negatívne hodnotenie vo svojom živote, zatiaľ som tu naozaj krátko a mala som šťastie na samé super milé mamičky, ale tento čudák je nepochopiteľné, čo robí, keby som vedela, čo z toho bude robiť, tak kašlem na neho a nepíšem mu vôbec nič. Ale, čo už s tým nič nenarobím...

benne
15. nov 2010

@danielaj ja som ešte negatívne ani nepísala, bola som síce pár-krát rozčarovaná, ale vyriešila som to tak, že som nedala žiadne hodnotenie, kedže tovar odišiel a platba prišla, ale ten mafo, to tu sledujem už dlhšie. Spoza PC je macher, ale aj tu platí, že so slušnosťou ďalej zájdeš! Ja si nemyslím, že by mu to malo len tak prejsť, na vašom mieste píšem žiadosť adminovi, fakt, nech ho upozornia, prípadne zablokujú prístup a nech tie jeho negatívne referencie zmažú.

livijja
15. nov 2010

@benne a myslis ze som nepisala?

livijja
15. nov 2010

@benne
@danielaj podotikam , ze mne pisala aj spravy takejto formy citujem: :Chudak Vas manzel a deticky,odporučam navštivit psychologa a tiež sa naucte gramatiku,s prianim prijemneho dna , a mysliste si ze je to normalne ? boli mi zmazane tie 3 neg referecnie co mi dal dnes ale preco sa nezmazali aj tie co boli dane pred tym ved on chcel veci nie ja? on klamal nadaval a bral do ust rodinu ako co je vela je vela ale toto je fakt moc aj na mna

danielaj
22. nov 2010

@kejka22 ahoj, ty si mala s tou oliviahajasova nejakú skúsenosť?Lebo ja som jej poslala tiež na dobierku a už je to asi 3 týždne a nič.Mala také čudné vyjadrovanie, že som ju hneď neodhadla.No uvidím....

danielaj
24. nov 2010

@traktor Ahoj, dnes som zostala milo prekvapená, tá oliviahajasova, čo ju tu opisujú ako nespoľahlivú nakupujúcu, ktorá neprebrala dobierku, mi dnes poslala peniaze, len jej to troška trvalo.....

traktor
24. nov 2010

@danielaj 😉 ...som hovorila, niektore maminky cakaju na peniazky...mozno sa to aj hanbia priznat...preto vzniknu take nedorozumenia...hlavne, ze vsetko dopadlo k tvojej spokojnosti 🙂

sima550
25. nov 2010

neodporúčam ženu s nickom nikoletka76,poslala som balík s mobilom a dodnes mi neprišli peniaze,pritom balík bol prevzatý...vidím,že už predomnou mala jedno negatívne hodnotenie,škoda,že som si to všimla až neskoro

traktor
25. nov 2010

@sima550 ale ked prevzala balik, musela zaplatit peniaze, inak by jej ho predsa na poste nedali ...ci si ho neposielala na dobierku?

sima550
25. nov 2010

@traktor posielala som na dobierku,no stala sa taká vec,že tá teta na pošte mi povedala čo a ako mám vypísať no a nakoniec som sa dozvedela,že tá adresa,ktorá boli priložená v tom balíku s mobilom,mala byť vypísaná opačne...to znamená že dotyčnej nikolete prišiel mobil a plus aj peniaze,čo som mala dostať ja... tak som sa jej ozvala a samozrejme,že mi viac nenapísala...aspoň vidieť,čo to je za charakter

luciebx
25. nov 2010

tak sem vas konecne docetla.. no je to hnus jak si takhle nekdo muze dovolit proste nezaplatit.. z tohohle plyne ponauceni posilat zbozi pouze az prijdou penizky na ucet.. ja prodavam hodne na mmb a pokud mi penize nedojdou tak balik neposlu at to trva treba mesic.. .a na dobirku? to sem poslala jednou a taky spatna zkusenost.. takze taky nic..

z_d_e_n_a
1. dec 2010

pridávam na čiernu listinu predávajúcu "dnk25" ktorá mi predala pokazený vláčik a teraz mi nechce vrátiť peniaze 😠 19,50 Eur

mimikuku
1. dec 2010

@z_d_e_n_a fuuuuuuuuuuha teda dost 😝 😝 😝 penazi, a budes to nejako riesit?

z_d_e_n_a
1. dec 2010

@mimikuku buď mi vráti peniaze, alebo idem na políciu

mimikuku
1. dec 2010

@z_d_e_n_a tak veru pozeral som jej hodnotenia ma same dobre az na teba 🙂 .........ale tak takyto v lacik sa nepredava a ked hej tak nie za skoro 20 e...ved to si si mohla kupit novyyyyyyyyyy

z_d_e_n_a
1. dec 2010

@mimikuku písala, že pôvodná cena bola 40 Eur, kúpila by som nový, ale tento sa už nedá kúpiť...a keď napísala, že je v krásnom stave ...no ale veď vôbec nefunguje ...že sa nehanbí predávať pokazenú vec za polovičnú cenu, ja keď som predala hračky za polovičnú cenu, tak boli v 100% stave a nemali ani škrabanec

jarunka111
1. dec 2010

@z_d_e_n_a no to ťa pekne dostala, snáď sa ešte spamätá 😒 pozerala som, čo ešte predáva a poviem vám, že má hrozné ceny. ten vláčik sme teraz kúpili za 12€ a ona ho má za 11€!!!! To čo je za obchodovanie? A ten koník sa tiež približuje pôvodnej cene akoby bol nový. Ja som prirodzene nedôverčivá a keď idem niečo kupovať, tak i napriek nedostatku času, si dám tú námahu, aby som nekúpila takto nevýhodne. A ešte aj pokazené!!! Tak držím palce, nech ti vráti peniaze, lebo to ozaj nie je málo ☹

mimikuku
1. dec 2010

@z_d_e_n_a tak to teda vazne ja by som na nieco take srdce nemala, a ona ti napisala ze ti nevrati peniaze? alebo ako?

z_d_e_n_a
1. dec 2010

@jarunka111 hej dostala 😖 písala, že vláčik je v krásnom stave, tak podľa nej v krásnom stave znamená namiesto piatich kociek štyri, zlomená opica, doškriabaný, špinavý, kocky sa netočia a nepohybujú ako by mali, vrčí otrasne 😠
....takýto "dobrý " obchod som teda uzavrela prvýkrát
a ďakujem, že mi držíš palce

z_d_e_n_a
1. dec 2010

@mimikuku keď mi prišiel vláčik tak sa vypytovala, že ako som spokojná 🙄 ešte mala tú drzosť, pýtať sa ako som spokojná ....a že mi vráti peniaze....ale odvtedy sa hrá na mrtveho brouka

mimikuku
1. dec 2010

aha no tak to ti asi nemieni vratit ked hra mrtveho brouka a dovtedy bola komunikacia kazdodenna tak to je naschval poznam to 😝 😝 😝

z_d_e_n_a
1. dec 2010

@jarunka111 a toho koníka čo predáva, som videla v moebelixe za 30,- Eur ,takže to asi nebude dobrá kúpa

z_d_e_n_a
1. dec 2010

dotyčná si už aj vymazala všetky inzeráty 😠 to určite znamená, že mi chce vrátiť peniaze 😝

traktor
1. dec 2010

ja som sa tam pozrela, ked este mala inzeraty, a vsetky boli oznacene, ze predane...nahoda?...no neviem...
@z_d_e_n_a chvilku este pockaj a ries to...nevidim to ruzovo... 😖

z_d_e_n_a
1. dec 2010

@traktor ja som jej všetky inzeráty označila textom "vráťte mi peniaze" a ozvala sa, že čo jej zahlcujem celú inzerciu ..no a už bolo všetko vymazané 😖