Čierna listina. Len nicky, ktoré sú nespoľahlivé. Všetko ostatné bude vymazané

bukos
23. jún 2007

Co třeba upozornit na maminky či nemaminky které nezaplatí dohodnuté či zamluvené zboží z bazárku?

loulou
19. máj 2013

Ahoj, chcem upozorniť na predávajúcu s nickom jannka1608 nechá si zaplatiť za tovar, ktorý už nepošle

pastelka74
19. máj 2013

pozor na pani zuzka_bianka....zajedná si tovar a potom sa jej neráči ani ozvať...klame,uráža.....dala mi negatko z pomsty, 😝 😝 😝 😝 😝

strihalka
19. máj 2013

amalka389@azet.sk - Lucia Mankovecka (neregistrovaná/ý)
neodporucam,z duvodu ze nepsoilam na dobirku, nebola schopna se tyden ozvat ci ma zaujem nebo ne,,....

soni76
19. máj 2013

mercedeska115@azet.sk, neregistrovaná, Irena Bandová, Kalná nad Hronom, neodporucam neprebera dobierky , najprv sa natahovala o cene a potom ani napriek vyzve ze ma na poste dobierku si ju neprevzala

katmi
19. máj 2013

@terezka1631 toto nieje dôvod na pridanie mamičky na čiernu listinu.. že sa neozýva...môže mať napr.nejaké problémy..zdravotné alebo neviem.. proste sa môže diať niečo, prečo nemôže odpovedať na Vaše správy..

slivonka
19. máj 2013

@milli30 momentalne je uz 8 podvedenych mamiciek od predavajucej s nickom dievcatko28, pozor teraz vystupuje pod nickom saschenka.

milli30
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
mimave
20. máj 2013

ahojte baby, prosim vas kupovala som kuchynku od predavajucej dana555, pytala som sa na chyby, aj ci je vsetko tam co ma byt, tvrdila ze je vsetko ok. podotykam, kuchynka nebola ta co sa tu predava po 10eur, to by som nebola asi taka sklamana, tato bola za 20. tak dosla mi domov jasne ze nalepky na nej povyduvane, z chabej vybavy ktoru kuchynka mala este chyba, vraj jej to dcera vytiahla z krabice pred poslanim... nalepky nekomentuje, ze to neni jej chyba ze take boli od novoty ale tak ja som sa na to pytala a ona mi to zatajila. je to otrasne a nic na tom nedrzi. nechce mi ani vratit peniaze ze jej kuchynku poslem naspat, ani mi nechce dat cast penazi, lebo ze ona sa neciti vinna. neviem co mam robit, uplne som nasra. a, toto za 20eur teda nestoji, ani neni ochotna sa bavit so mnou. mam pisat adminovi? je mi blbe sa tak stazovat , ale nekomunikuje so mnou ze ona to predala a hotovo. dakujem za rady

myuska00
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
lilivka
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
lilivka
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
myuska00
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
solinkarka
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
prdelinka12
21. máj 2013

@lisalashes lisalashes@zoznam.sk neprebrala dobierku

evkakorcek
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
ifka17
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
evkakorcek
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
renataspacirova
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
radanab
21. máj 2013

@mimave odfoť si chyby, napíš list administrátorovi aj jej v kopii, že žiadaš o vrátenie sumy..

1marianna21
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
mimave
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
borisbobo
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
borisbobo
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
kikul
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
evkakorcek
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
bodka13
22. máj 2013

do tejto diskusie máte písať iba nicky nespoľahlivých kupujúcich či predávajúcich.... o skúsenostiach treba písať do tejto témy https://www.modrykonik.sk/forum/volne-diskusie/skusenosti-s-predavajucimi-na-modrom-konikovi/
...je pravdepodobné,že vám vašu debatu vymažú 😉

macka111
23. máj 2013

chcem upozornit na predavajucu s nickom: monika1810 je to maximalne nespolahliva predavajuca, pri predaji zavadza a nepovie pravdive informacie, tovar nie je taky ako ho vykresluje a napokon sa viac neozve...

zoyuska
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
kikina84
24. máj 2013

@2jana5 pro shop,nevrátila peniaze za nezodpovedajuci tovar!!!