Čierna listina. Len nicky, ktoré sú nespoľahlivé. Všetko ostatné bude vymazané

bukos
23. jún 2007

Co třeba upozornit na maminky či nemaminky které nezaplatí dohodnuté či zamluvené zboží z bazárku?

annie13
17. jún 2015

pridávam @miskolabas
iná velkost, farba, znacka ako som uhradila, neochota riesit to, @martinjansen ziadam jej blokovanie na bazari nakolko podvadza

lussii19
17. jún 2015

Bohuzial pridavam dalsi nick: @wiliama, tovar som zaplatila pred 2 tyzdnami, doteraz mi nic neprislo, predavajuca nereaguje.

miskolabas
17. jún 2015

Annie13 zruste ju zavadza ludi a klame pozrite si jej hodnotenia nie som jedina kto ma s nou zlu skusenost prec s nou!

lussii19
19. jún 2015

@lussii19,@wiliama. Tovar prisiel po odovodneni predavajucou, ze bola v nemocnici.

francaise22
19. jún 2015

SIMINA23 odo mna vytiahla na svoj ucet prachy za kociar a kociar nikde, zavadza a predava co v podstate asi ani nevlastni... neviem sa s nou nakontaktovat dalej, peniaze v cudu, kociar nikde a dalsie mamicky ktore sa teraz po case ozvali ze tiez poslali peniaze a cakaju zasielku, no ziadna nechodi

annie13
22. jún 2015

@miskolabas ty si pozri svoje hodnotenia ja mam ciste svedomie nechapem ako tu vobec mozu takyto ludia existovat @martinjasen to sa vobec neriesia takyto ludia, pozrite jej hodnotenia a dalej si kludne predava, inzerat jednoducho zmazala a nevyriesila nic

inbrid
23. jún 2015

Chcem upozornit vsetky nakupujuce a predavajuce aby ignorovali predaj a nakup menovanej andrejqqqa nakolko ide o povodnicku ktora tu neustale klame,co vidno aj najejhodnoteniach 3zle a
ko predavajuca a 3 ako nakupujuca a este okrada ludi poslala som jej peniaze a tvrdi ze ich nedostala a vobecnekomunikuje ze tu nema cas vysedavat ,bravo......treba ju otialto vyhnat fuj 😒 😖 🤐

inbrid
23. jún 2015

Dnes som jeej poslala opis z uctu skopirovany som zvedava ake zaujme stanovisko cim zase bude klamat dufam,ze ju tu zablokuju a este mi tu pise ze ci nemam deti ked tu vysedavam ja nezarabam okradanim poctivych ludi a schovavam sa tu za dieta,chudatko to dieta.to nevie u koho vyrasta.stale pisem o andrejqqqa.

kikulienka19
24. jún 2015

Ahojte, táto pani mi síce písala cez bazos.sk, ale môže nakupovať aj cez MK.
Neprevzala dobierku ani po viacerých upozorneniach, len samé vykrúcačky.
Andrea Hollá, Ďumbierska 29, Nitra

regina22
24. jún 2015

@elje to je zo sušičky, to už nevyperieš

elje
25. jún 2015

@regina22 Nie nevypralo sa 😠 Ale aspon bude @ivuliacik vediet pre druhykrat, ze je to zo susicky 😉

sabinka2805
25. jún 2015

mariana966@azet.sk neprebera zasielky

babula01
25. jún 2015

@janette333 po mesiaci ani tovar, ani vratene peniaze - same sluby 👎🏻

janette333
25. jún 2015

jasne su mamicky kere maju aj domacnost a nie cele dny len klebety tu sledovat ja mam vypis odurocovani papieri ze mate tovar ,

babula01
25. jún 2015

@janette333
klamete az sa prasi, najprv sa tvarite, ze ste to poslala obycajne a nemate doklad, a ak to nepride tak vratite peniaze a teraz, zrazu mate potvrdenie, tak si ho poprosim, lebo ja tovar nemam, ja mam tri deti a tiez chodim do prace., takze prestante sa tu lutovat a urazat....

janette333
25. jún 2015

jaasne , ja tvrdim svoje zahadne odrazu sa strati neco hladajte na poste ,, a tam mozete potom samej sebe nadavat ,,,,ja mam doklad a tym som skoncila , ked to prevezmete potom si tu mozete riesit

babula01
26. jún 2015

@janette333
ja tu prekopirujem celu konverzaciu, vzdy tvrdite nieco ine, reklamovat mozem nieco na zaklade podacieho cisla a to nemate....takze tak...

dajinkomoj
30. jún 2015

ruzena kacaniova nespolahliva. neprebera dobierku neodpisuje.. smutne..

viky75
2. júl 2015

@branislav83-Radka Skovajsová,Mierová 3 Stará Turá 91601 ..Davajte pozor na nu objedna si balik a neprevezme len klame ludi 😠 Dávajte pozor na nu !!!!!

zuza3737
2. júl 2015

@mataamato1994 takže to vlobev nieje pravda, my sme nič nedostaly od vas, syn nič nedostal. keby dostane ak vam pošle to čo vám slubil. mozte sy to aj overiť nič sme nedostaly tak nepište komenty také čo nejsu pravdive maj ťe sa.

stanislavao
3. júl 2015

Neodporucam
erikastopkova a Janka Bírová. Objednali si u mna tenisky, peniaze neposlali.

monitka80
3. júl 2015

kocky pridavam @zuzik91 v inzerate mala uvedene, ze predava hudobny stolcek a poslala mi len hraci panel bez stolceka, kde jeden zvuk nefunguje a jedno tlacidlo sa zasekava...tvrdila, že je vsetko funguje...neochota riesit, nechce pristupit na vratenie tovaru, jej stanovisko je, že je to OK

venerka
5. júl 2015

Žiaľ, musím sa pridať k oklamanym ľuďom. Za nespolahlivu pridávam pani Katarínu Mazurovu, Švábska 38,Prešov.Ozvala sa na inzerát z bazosa, skejt ku kociku. Vraj nepasoval, peniaze som vratila, skejt uz späť neposlala...čo dodať k takýmto ľudom...na každého raz svojim spôsobom dôjde...

janninn
6. júl 2015

Neodporúčam: privatklobuk@gmail.com - Zina Summerová (neregistrovaná)

lubena140
6. júl 2015

@katulienkab78
Ahoj, chcela som sa opýtať na tú p. Máriu Slasťanovú. Aj odo mňa chce vecičky pre bábo od 0- 6 mesiacov v hodnote 75 €. Myslela som, že si konečne niečo zarobím. Hovoríš, že mám dať od toho radšej ruky preč? ☹
Asi s ňou nemáš dobré skúsenosti, však? Zatiaľ pa.

katulienkab78
7. júl 2015

Určite ruky preč, neodporúčam, neprevezme a ešte pošle výsmech

venerka
7. júl 2015

@lubena140 Nech ti pošle peniaze na účet. Ak má skutočne záujem o tie vecicky, pošle, keď nie, určite nič neposielaj.

bejaja
7. júl 2015

@katulienkab78
Dobry den, ozvala sa mi Maria Slastanova na moj inzerat. Nemam jej nic posielat na dobierku? ako ste na to prisli, ze je podvodnicka? Mate s nou nejake skusenosti? Dakujem za odpoved

bejaja
7. júl 2015

@lubena140
aj odo mna chce vybavicku na babatko v hodnote 40€... Asi to bude ozaj nejaky podvod :(

stanislavao
8. júl 2015

NEODPORUCAM - quepasa
skoro mesiac si nechala rezervovat tenisky a potom ani nenapisala, ze nema zaujem. nespolahliva osoba. nic jej nerezervujte.