Čierna listina. Len nicky, ktoré sú nespoľahlivé. Všetko ostatné bude vymazané

bukos
23. jún 2007

Co třeba upozornit na maminky či nemaminky které nezaplatí dohodnuté či zamluvené zboží z bazárku?

tweetinka.co
28. feb 2013

@janka196 ahoj, vobec sme sa nebavili o poisteni balika.. predavajuca je mila, riesi sa reklamacia na poste (balik bol podany este pred vianocami..)

nikolca
28. feb 2013

@tweetinka.co ešte v decembri?pošta ma na vybavenie reklamacie 30dni 😕 ešte sa to rieši?videla si podaci listok?ja som asi dva krat reklamovala doporučenu zasielku ale do nejakYch dvoch tyždnov mi prišlo vyrozumenie z pošty,vypitaj si od dotyčnej podacie čislo a skus sa informovať u vas i u nej od kial balik posielala telefonicky na pošte

tweetinka.co
28. feb 2013

@nikolca podalo sa to 17.12.2012.. u nas na poste som bola asi 5x.. stale ho tam nenasli, potom 8.1 sa vraj vratil spat do Popradu, ale ani tam ho nemali. 4.1. sa podala reklamacia, 4.2. prislo vyrozumenie, ze maju 60 dni na riesenie reklamacie.... 🤐 🤐 🤐 Balik bol odoslany - podla sledovania zasielky na posta.sk.. Len sa zahdne stratil.. 😠 😠 😠 .. Len to ma zaujima, ze ako by sa mala zachovat predavajuca..... lebo doteraz mi nic nevratila, ze az ked sa posta vyjadri.. a ked posta da svojich 12 eur... tak je to spravne mi dat len to, co posta vyplati? Ako.. tiez za to predavajuca nemoze, ale predsa ani ja 😢 😢 😢

veroninna1
28. feb 2013

neodporucam "kupujucu" s emailovou adresou martina.mekkova@centrum.sk. na dva tyzdne si rezervovala tovar, po dvoch tyzdnoch este pisala, ze ho urcite berie, posle peniaze, nech poslem podklady platbe. odvtedy sa uz vobec neozvala...

deniska08
28. feb 2013

Neviem či je aj na modrom konikovi,ale ak sa stretnete s touto adresou tak POZOR,POZOR,POZOR!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Chcem upozorniť na falošného kupujúceho!!!!Informácie o osobe: Klaudia Vysokayová, Staničná 160, Drahňov, 07674. email: klauu25@gmail.com. Tento kupujúci klame ludí, snaží sa o výmeny a podobné záležitosti. Bude na túto osobu podané aj trestné oznámenie, preto ak s touto osobou má alebo mal niekto nejaký problém, tak sa ozvite. Ďakujem

gubcikova
1. mar 2013

registrovaná "temnota" chcela odo mňa rýchlo rýchlo topánky,ked som napísala že až po poslaní na účet,tak už zrazu nechcela takže skúša.žiadne hodnotenie prihlásená február 2013

domi6
1. mar 2013

Chcela som kúpiť od adriana72 vestu a šiltovku, ktorá nebola ani nafotená, dokonca, že vestičká má skoro neviditeľnú dierku a keď som ju poprosila o fotky o šiltovke+ o diere na vestičke), musela som čakať na to skoro mesiac!!!!, a keď mi napokon poslala fotky, sa zistilo že diera je veľká skoro 1cm. Kvôli dlhému čakaniu, mi ponúkla, že šiltovku mi dá len za poštovné. Hovorím dobre tak beriem vestu aj šiltovku, napísala som moju adresu, a potom mi píše, že aj za šiltovku musím zaplatiť. Ja na to, že čo bolo predtým už neplatí-však ona mi ponúkala zľavu, ja som ju o to neprosila.
Začala byť hrubá, drzá, urážala ma (trúba pribrzdená, kľuchta jedna...) a citujem "Mám dosť celého koníka a niktorých mamičiek či tu sú. Končím kašlem na to. Dávam ti za smiešnych 2,50 A ešte sa zjednáva toto je na MK sen". Ja som jej potom tiež nezostala dlžná. Neodporúčam ju, je totálne labilná, dávajte si pozor,

mirkadena
1. mar 2013

Pozor na podvodníčku, ak by ste chceli niečo nakupovať od PETRY OŠKEROVEJ z Partizánskeho, prosím nič nekupujte. !!!!!

si31si
2. mar 2013

neodporúčam nick karla24 kúpila som od nej prilbu no shock a suché zipsy vôbec nedržia nedá sa zapnúť a tým pádom neplní svoj účel, ked som chcela aby mi vrátila peniaze začala ma urážať že jej to lepilo a že som si to sama urobila že ona tovar neberie spať ale že nepopísala pravdivo inzerát si nechcela pripustiť. Keď som jej napísala že prídem aj s prilbou nech mi ukáže ako jej to lepilo tak prestala so mnou komunikovať a zmazala si všetky inzeráty.

nataly3211
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
janninn
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
janka196
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
wew
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
ludmilaka
4. mar 2013

@tweetinka.co A kto riešil stratu balíka? Ty alebo pani? Teraz je na pošte taký dobrý systém. Oni si tam nahodia podacie číslo a PC im hneď vyhodí kde balík buď uviazol, alebo kto ho prevzal, alebo či bol vôbec odoslaný. Mala som takúto skúsenosť, že mi dlho nechodil balíček, tak som išla na poštu, predávajúci z e-shopu mi dal podacie číslo a na pošte sa zistilo, že pod tým podacím bolo iné meno, takže išiel balík na inú adresu a do firme sa domotkali. Ale chcela som povedať len to, že sa to teraz dá na pošte jednoducho zistiť. Najlepšie na tej, kde mal balíček prísť. Či vôbec vycestoval....im tam zobrazuje aj mesto podacej pošty...

22zdenka
4. mar 2013

nahlasujem predávajuca ..............dccka .................. predávajúca zavadza.....a nepredáva tovar v realnom stave.

tweetinka.co
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
pastelka74
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
ludmilaka
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
22zdenka
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
simisi
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
lejla77
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
stanislavao
5. mar 2013

moncsibaba70@azet.sk - monika durinova (neregistrovaná/ý)

neodporucam. objednala si botasky, peniaze neposlala a viac sa neozvala.

tweetinka.co
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
phalaenopsys
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
janulka88
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
stefit
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
terrav
6. mar 2013

Chci upozornit na uživatelku s nickem @anulinkak je to podvodnice a lhářka, která z lidí, kteří jí chtějí pomoci dělá jen blbce a vymýšlí si různé "nehody" místo toho, aby jednala férově, neuzavírejte s ní žádné obchody a nejlépe ani jiné pakty, je to jen ubohá osoba co se v těhotenství nudí.............. 😒

ekinkala
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
majkafajcikova
7. mar 2013

ahojte mamicky uz som tu raz upozornovala na jednu mamicku (smoklil22) a tak este raz na nu upozornujem zistila som si adresu tak si dajte pozor vola sa Monika Lesundakova Partizanska92/95 Spisske Bystre pozor na nu .

stefit
8. mar 2013

NEODPORUCAM @nikanikita.. drzost , primitivnost , NEPREBRALA DOBIERKU, PO MOJICH VYZVACH SI SKOPIROVALA CUDZIU FOTO DO SVOJHO PROFILU, PRETOZE SA HANBI UKAZAT SVOJU TVAR ☹ PRIDAVAM KOPIU NASEJ KOMINIKACIE..