Čierna listina. Len nicky, ktoré sú nespoľahlivé. Všetko ostatné bude vymazané

bukos
23. jún 2007

Co třeba upozornit na maminky či nemaminky které nezaplatí dohodnuté či zamluvené zboží z bazárku?

marci77
25. okt 2012

pridavam dalsiu, prave sa mi vratila zasielka, ktoru som poslala na dobierku, okradla ma o 3eura, rozhodne nikomu neodporucam

morka008@zoznam.sk - lucia008 (neregistrovaná/ý), jej adresa Lucia Lackova, Pekarska 32, Handlova, 97251

dajte si prosim vsetky na nu pozor !!!!!!

anes
25. okt 2012

nini164 - pridavam dalsiu.sice nema ziadne zle hodnotenia,,, predavala :nadhernu bundicku nenosenu znacky NEXT,zaujimalo ma,ci je bunda dost tepla,potrebujem bundu pre malu do tuhej zimy,odpisala,ze je hrubo futrovana a velmi tepla,kupila som ju,vcera mi prisla-som ZHROZENA!!! bola to SMRADLAVA CINSKA BUNDA !!!!! sice nova,ale,,, ziadala som ju o vratenie penazi,ale kdeze,,nereagovala a inzerat vymazala.
je to klamarka- nini164 😔 😢

annie13
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
judith793
25. okt 2012

@19lilien Tato pani mi je dlžná peniažky vrátila som jej kostým ešte v máji a ona mi peniaze nevrátila . Napriek tomu ,že sme sa dohodli ak mi nesadne môžem vrátiť . Predtým bola registrovaná ,viac sa neozvala na moje výzvy . Je to nejaká podvodníčka a klamárka . Má aj kostým aj peniaze .

macinka92
26. okt 2012

som nestastna z pani nik ma lucka8791 nepacil sa jej moj tovar ktory sme si vymenili a dostavam od nej nepekne nadavky zato ze jej nesedel akoo neseriozne chovanie a to som sa chcela pekne dohodnut strasne ma to mrzi a same vyhrazkyy

macinka92
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
bodka13
26. okt 2012

@macinka92 takéto problémy sa riešia v tejto téme https://www.modrykonik.sk/forum/volne-diskusie/skusenosti-s-predavajucimi-na-modrom-konikovi/ -napíš to tam a požiadaj aj @lucka8791 ,aby sa k tomu vyjadrila 😉

lucka8791
26. okt 2012

pani macinka92 mi poslala tovar taky ze by si to neobliekla ani bezdomovkyna deravy zmolkovy znacka od cinana ziadny calvin klain mikina za 10 euro spinava smradlava zmolkova roztrhana vo vrecku osmrkana servytka -( no fuj hnus zverejnim aj foto nech ludia posudia a uz od nej nekupuju uz som kontaktovala aj admina miery nesedia popis tovaru klamlivy tak to je ake jednanie zaraba na mamickach ziadam naspet len svoje peniaze za zniceny tovar 😠 😠 😠

macinka92
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
macinka92
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
lucka8791
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
aknajka
26. okt 2012

Dajte si pozor na túto kupujúcu: Alica Palečková, Šamorín, nick "keju"........neodporúčam poslala som "keju" - Alica Palečková zo Šamorína, alicakolcunova@email.cz, dopredu tovar a ešte mi aj vynadala, že čo chcem, keď som poslala pred zaplatením a taktiež dodnes platbu nezaplatila. Pridávam jej odpoveď na moju výzvu na zaplatenie:
"Mila aknajka,
nic ti nezaplatim uz zo zasady, nemas co posielat tovar pred zaplatenim... toto nikto nerobi, a opakujem ak, tak na svoju zodpovednost...aj adminovi som pisala, ze mi davas zle hodnotenia ako sibnuta, hoci podla pravidiel mas pravo na 1 jediné...mozes sa aj na hlavu postavit a stazovat na lamparen ty musis but fakt psycho ja som uz adminovi pisala, a kludne tuto stranku aj prestanem pouzivat pod akymkolvek nickom..evidentne sa nemas o co ine zaujimat, lebo to vyzera, ze dennodenne striehnes, kedy mozes napisat dalsie hodnotenie...zelam ti vsetko najlepsie... "
Názor na ňu si asi každá utvoríte 😒 😠
Snažila sa tu pôsobiť pod novou registráciou, admin jej ju však zrušil.
Dajte si na ňu pozor ☹ 😠 😖

aknajka
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
bodka13
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
macinka92
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
macinka92
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
macinka92
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
macinka92
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
majka826
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
lucka8791
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
macinka92
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
macinka92
27. okt 2012

porzite si hodnotenia lucky8791 ZE ZAVADZA KLAME POSIELA SPINAVE VECIII A ONA TOI CHCE HODIT NA DRUHYCH JE TOI ZLA ZENAAAAAAAAAAAAAAAAA

macinka92
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
lucka8791
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
zuzinabila
27. okt 2012

pozor na Lichvara pod uzivatelskym menom peter 233.ma uz okolo 25 negativnych ,tak nechapem,preco admini nieco nerobia.davno by mal mat blokovane konto.sveter,ktory som unho kupila mal byt H&M minimalne noseny a prisiel mi znoseny sveter s LIDLA.skoda,ze som si nevsimla predtym tie hodnotenia,co ma,no ale citajte vyse 200 hodnoteni.keby sa dali vyselektovat,tak v pohode....hra navyse mrtveho chrobaka,vymazal inzerat,takze prihlaseny musel byt,ale odpoved na moje spravy ziadna:{

nanulik
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
macinka92
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
lucka8791
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
lucka8791
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
zuzinabila
Odpoveď bola odstránená
Zobraz