Čierna listina. Len nicky, ktoré sú nespoľahlivé. Všetko ostatné bude vymazané

bukos
23. jún 2007

Co třeba upozornit na maminky či nemaminky které nezaplatí dohodnuté či zamluvené zboží z bazárku?

mamusa1611
4. feb 2011

@sandrik hrůza...☹ lidi jsou divní...

dadous
4. feb 2011

@simi.w taky se mi ozvala paní, že si vezme botičky a hned napsala adresu, tak jsem ji napsala číslo učtu a až bude kačky posílat tak at mi da vědět, už je to přes tyden a paní se mi vubec neozvala 😅

simi.w
4. feb 2011

@dadous tak to bude určitě jiná, ta "moje" je už měsíc zablokovaná, tak proto nekomunikuje.
A ty jsi botičky poslala ?

dadous
4. feb 2011

@simi.w to víš že ne, mě zarazilo s jakou rychlostí na mě vybafla, prej , beru si botičky moje adresa je.... 😀 ale že by zeptala na číslo učtu nebo že by pak aspon odpověděla , že ano peníze pošlu .... 😅 no po třech dnech jsem inzerat zase zaktivovala 😵 ale je to hnus co některy lidi dokažou 😠

cvikla969
5. feb 2011

@kejka22 mozem sa informovat o co islo.tento meil mi pisal ze potrebuje pomoc: prosim vas nemohli bistemi podarovat nejake veci pre deti nemame nic a zme natom velmi zle internet nemame bivame u sestri lebo domcek nam spadol a veci cozme mali vsetkonam ostalo v domceku co spadol potrebujeme pomoc prosim vas pomoste nasim detom ak mozete- michaltancos@post.sk
-zda sa mi nedoverihodny a neviem ako reagovat..dakujem

lucisa
5. feb 2011

@cvikla969 asi spíše nereagovat, koukni se pár stránek zpátky, o Tancošových tady už šla řeč. A myslím, že holky psali, že byli vyplaveni, ale už dostali tolik pomoci, že to teď zneužívají a věci zdarma získané pak prodávají na bazárcích.

cvikla969
5. feb 2011

dakujem,ved som kukala ale neuspesne.. no mne pise ze im padla strecha a vsetko ostalo podnou,takze tak..

benne
5. feb 2011

@cvikla969 áno, z tohto mejlu mi písal.. nereaguj...

lucisa
5. feb 2011

@cvikla969 omlouvám se, ten příspěvek je tady - psala ikke:
https://www.modrykonik.cz/diskuse/tema/ake-mate...

murinka
5. feb 2011

@cvikla969 neposielaj!napisat takto negramotne dokaze hocikto ak sa "posnazi" a ak natrafi na dobreho cloveka tak to ma zadarmo 🙄 niektore zeny su asi nepoucitelne 😅 kolko je napriklad aj v tejto teme uverejnenych podvodnicok,klamarok ktore chcu prist lahko k obleceniu...stokrat bolo pisane ze sa stavaju taketo podvody...mne staci precitat jediny jeden takyto pripad a viem ze urcite nikomu nic neposlem 🙄 nie nie nie 🙄 mna by neupytal nikto 🙄 radsej by som dala nepotrebne veci kamaratke ale takto by som ich rozhodne nedarovala...u mna je to bohuzial...a vobec mi nie je luto takych zien ktore poslu veci za ,,panboh zaplat,, a ostanu s prepacenim ako najvacsie hlupane...bolo tu x-krat napisane ako sa potom naklada s darovanym oblecenim...u mna rozhodne nie 😉

evinkal
6. feb 2011

@cvikla969 ja som im posielala veci po synovi a ani nepoďakovali a bývajú tam asi 7 ľudia a každý iné meno!!!a o týždeň mi písala zasa iná že kúpi čo som predávala za 4 eurá bolo toho dosť a dodnes neposlala ani ďakovný mail-jednoznačne sa neohlasuj!

nice202
6. feb 2011

@cvikla969 to su cigani z osady tu na vychode. domy si postavili na cierno tzv. osady. Voda im to pravdaze strhla a poskodila. kradnu z lesa drevo a tak podobne a zneuzivaju dovercivych ludi, ako si aj ty, aby im este posielali veci.

cvikla969
6. feb 2011

dakujem.utvrdila v tom ze nemusim mat mindrak aka som nesolidarna.dodnes som sa s nicim podobnym nestretla a aj tuto temu som vygooglila,lebo mi to nedalo a chcela som si ho prekuknut.aj mojim rodicom kalamita cez leto znicila strechu ale ani by nam nenapadlo pomoc ludi takto svinsky zneuzit! 😠

beruska.zuzanka
7. feb 2011

Neregistrovaná pani Viera Filippová, zavádzala ohľadom kúpy, blokovala tovar, o ktorý prejavila záujem aj iná mamička a nakoniec v deň platby odstúpila od kúpy =>neseriózne správanie 😠 😠 😠

luy
11. feb 2011

Náhodou som natrafila na tuto Vašu diskusiu a nedá mi nespomenúť moju skúsenosť.Ozvala sa mi jedna pani,že má problém že či niečo nepodarujem.Nabalila som jej kopu vecí a že idem poslať a ona mi odpísala ....ale pošlite mi len Gorge a Mark spencer...ostané nie.No ja som zostala v šoku.Tak moje dieťa môže mať aj neznačkové a ona v tiesni musí len značkové.Zažlili ste to?

bzuco
11. feb 2011

@luy
tak to je totálna klamárka...nič by som neposielala 😠 😠 😠 😠
ty jej podaruješ a ona potom popredá na bazárikoch

luy
11. feb 2011

Človeku je ľúto,hlavne maminkám.Sme precitlivelé keď pozrieme na svoje deti a trpíme ak trpia iné deti.A sú potom také čo to zneužijú.

syslica
11. feb 2011

Na margo odkázanosti niektorých ľudí na pomoc: za tie roky, čo sa takto činím, som zažila prípady mamy, ktorá s dvoma deťmi a dvojičkami v brušku utekala pred manželom násilníkom... alebo po povodniach, keď spadli (museli byť zbúrané) domy a takmer nikto nepomohol, pretože to bolo v nemedializovanej oblasti a jednalo sa o 2 domy ... ale zásadne pomáham len tam, kde si situáciu viem overiť (alebo niekto zodpovedný) - a to radím aj vám.

luy
11. feb 2011

Inak tie oblečka balíky pre 10 ročných som poslala maminkám zdarma a napísala som im,že ak sa im niečo hodí a nechajú si to nech mi pošlú koľko chcú,majú a uznajú za vhodné.Len poštovné je problém.Ja Ti pošlem všetko čo budeš potrebovať ak napíšeš čo.Radšej dám niekomu kto sa s tým zaoberá a ten vie kde to treba dať.

luy
11. feb 2011

Ja som inak nepoučiteľná.Stále niekomu naletím a preto som rada ak sa niekto takto seriozne ozve.Pracujem na takom mieste,že som prišla do práce s kávou a desiatou a nakoniec som si šla do bufetu niečo kúpiť,lebo som to dala druhým v núdzi.

marecek4
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
syslica
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
luy
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
syslica
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
luy
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
marecek4
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
ani3012
15. feb 2011

@syslica @marecek4 @luy
pekné,že chcete pomáhať,ale založte si vlastnú diskusiu,tu ste v čiernej listine 😉

luy
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
danu
15. feb 2011

Poprosim vas, drzte sa nazvu temy, ostatne veci si rieste cez ip!

evinkal
15. feb 2011

Pridávam Ivanu Holochovú z Handlovej-neregistrovaná,tovar dostala a peniaze nikde!!!doplatila som na svoju blbosť-keďže posobila doveryhodne,poslala som jej oblečko a že jej do príchodu penazí-písala 6.2. počkám-doteraz nič a na maily neodpovedá!! 😖 😠