Čierna listina. Len nicky, ktoré sú nespoľahlivé. Všetko ostatné bude vymazané

bukos
23. jún 2007

Co třeba upozornit na maminky či nemaminky které nezaplatí dohodnuté či zamluvené zboží z bazárku?

anelehka
12. aug 2014

neodporucam -majoj- klame,ze balik sa stratil,potom ho nasla,poslala 1 triedou,zasa sa stratil atd.same klamstva,pritom islo o smiesnu sumu,neodporucam 😠

stanislavao
12. aug 2014

upozornujem na podvodnicku na MK s nickom admato
predvaa akoze nenosene veci, ale su to stare handry, znosene, zmolkove. foto nezodpoveda stavu a popis uz vobec nie.

patricionella
12. aug 2014

aha, čo mi prišlo rovno do správ: fotka nejaký chlap v uniforme...a zaregistroval sa dnes...
Pridaj k obľúbeným budem rád, aby ste sa môj priateľ i love you Dnes o 12:12

fotoportrét

michael123

Príjemcovia: patricionella

Ahoj Vážený priateľovi,
SOM
Generálmajor Michael J. CAREY. Som Ceská armádny generál.
Od Ceská. Podporujem a starostlivosti, tešíme sa
získať pekné priateľa. Čítal som váš profil a vyzdvihnúť záujem o vás. Aj
bude páčiť, aby budovali vzájomnú priateľstvo s vami. Prosím, dajte pokračovať
náš rozhovor cez môj súkromný e-mailovú schránku. (michaelj.carey636@yahoo.com) I predstaví sám seba lepšie
Vďaka a pozdravom.
Generál Michael J. CAREY.

tunylyk
12. aug 2014

@patricionella aj mne to prislo,pisala som adminom,zatial nikto nereagoval... velmi divny pocit mam z toho...

patricionella
12. aug 2014

ja zatiaľ píšem tieto veci iba tu...administrátorovi...ani neviem, kde mu to mám poslať...ale snáď stačí raz......takouto nespisovnou zlátaninou ma raz oslovil kvôli kočíku jeden chlap, ale po Anglicky. Kamoška, ktorá tam pracuje napísala, že vraj je to nejaký černoch...že tí píšu takto nespisovne...chcel poslať kočík loďou do Afriky...
je to divné...už len tie zlátaniny slov.... určite to nie je slovák a čech tiež nie...najlepšie neodpovedať...druhýx už rovno mažem...

zuzkai
12. aug 2014

Milé mamičky, pridávam foto figuríny, ktorú mi zaslala predávajúca s nickom : apartman. Pri inzeráte bolo uvedené, že po jednom dieťati,hrané avšak pani neuviedla v popise, že na figuríne na prsiach je vylúpnutá časť polystyrénu a ani na jej foto to nebolo vidieť. 😠 Navrhla som jej vrátenie peňazí s poštovným alebo vrátenie časti sumy.Stav tovaru nebol pravdivo opísaný tak ako sa má uvádzať podľa podmienok na MK.Napísala : bolo jasne napisane, ze po jednom dietati......nic take, ze by bola nepouzita som tam nepisala.... O nepoužití som sa vôbec nezmienila. Ďalej už nereaguje,nekominikuje.Na svojej stránke obnovuje a pridáva inzeráty.Posledné foto-celková figurína na posteli je to, ktoré bolo uvedené pri jej inzeráte /neviem, či tu jej foto môžem dať,ale pre porovnanie dávam/.

barnica
13. aug 2014

vanenka44 vezme peniaze a tovar ani peniaze neuvidite a nekomunije s nikym tvari sa ze tu nieje pritom vidno ze je online

zuzana72
13. aug 2014

NESERIOZNA KLAMARKA zdenka 1984 fuj hnus !!!!!! PODVODNIČKA čierna !!!!!!!
A mne napíše do hodnotení vraj ja som neseriozna !!!!!! Tu som priložila celú komunikáciu aby ste si urobili obraz kto z nás klame , stačí si prečítať jej hodnotenia a máte jasno

zdenka1984 - zdenka - 9 hodnotení od predajcov - 1. augusta o 16:19

dobry den .chcela by som si uvas objednat tento balicek oblecenia mozem vam poslat adresku dakujem zdenka
fotoportrét

Ja - 1. augusta o 17:10

ok, poprosím o úhradu sumy 8 eur balíček + 1,60 dop. pošta spolu 9,60 eur na účet + info o zaslaní úhrady potom ho rezervujem
fotoportrét

zdenka1984 - zdenka - 1. augusta o 20:38

KEDZE TU BANKU NEMAME V DEDINKE POPROSIM VASU ADRESKU A POSLEM PENIAZKY ZO SEKOM NA VASU ADRESKU
fotoportrét

zdenka1984 - zdenka - 1. augusta o 20:38

A ESTE SOM SA CHCELA SPITAT NA TU DOBIERKU NEPOSLATE ???
fotoportrét

Ja - 1. augusta o 20:59

dobierkou nie, mám to v podmienkach predaja ale môžete to poslať cez poštu priamo na môj účet
fotoportrét

zdenka1984 - zdenka - 1. augusta o 21:00

OK TAKZE V UTOROK POSIEM RANO PENIAZKY A DO POZNAMOK NAPISEM MOJ NIK NAPISTE MI UCET NA POSTOVU BANKU DAKUJEM PEKNE
fotoportrét

Ja - 1. augusta o 21:05

to netreba ucet v poštovej banke iba poviete že posielate peniaze šekom na učet nie na adresu tu napíšete normalne na šek a pani pri okienku nadiktujete moje č.u čo som poslala do spravy
fotoportrét

Ja - 5. augusta o 21:21

potrebujem info o zaslaní platby
fotoportrét

Ja - 6. augusta o 20:21

dobrý den, chcem sa spýtať ako to vyzerá s platbou, správu ste si prečítala ale odpoved nikde rada by som vedela či beriete lebo nie
fotoportrét

zdenka1984 - zdenka - 7. augusta o 12:48

dobry den som ocestovana ked sa vratim ozvem sa vam dakujem
fotoportrét

Ja - Včera o 09:14

počkám do piatku ak sa nevyjadríte či veci beriete píšem hodnotenie chápem ak človek odcestuje na týžden ale vy ste si veci zajednávala 1.8. 2014 a to je už 12 dní a vidím vaše prihlásenia takže ak dokážete hladať po stránkach prosím vyjadrite sa
fotoportrét

tvojezlatko
13. aug 2014

Mam tazke srdce na -patulu- od1.8. ma moje peniaze a dodnes nemam ani tie ani cizmy.

kliksem
15. aug 2014

Pridávam sebilko -Terezia Miková.Má tovar a peniaze mi nechce poslať.

haramiova
15. aug 2014

@kliksem na tuto pani si spominam. Odo mna chcela darovanu vec len za poštovne 80 centov. A 10 dni trvalo dokym mi peniaze prišli. Ona asi čakala že jej to pošlem skor ako ona mne peniaze, aspon mne to tak pripadalo 😖

adka1978
16. aug 2014

Neodporucam beatrica 27. Zaplatila som za tovar ktory sa akoze zahadne stratil. Odmieta poslat cislo balika, odmieta vratit peniaze. Zmazala inzerat, ale mam to zalohovane.uz to svedci o klamstve.

adri266
16. aug 2014

@adka1978 riesis to cez admina?

adka1978
16. aug 2014

@adri266 napisala som este v pondelok a ziadna odpoved. Myslis ze sa mam ohlasit znova? Dakujem, uz som z nej na nervy ako sa vyhovara. A je to pre mna dost penazi, 41€, keby to bolo 5€ asi sa na to vykaslem, ale toto boli detske vysielacky a teraz si nemozemm kupit dalsie za taky peniaz. Som na rizikovom a este ma takto rozculuje.

adri266
16. aug 2014

@adka1978 skus najprv napisat kockam tu: https://www.modrykonik.sk/forum/volne-diskusie/mam-problem-s-obchodom-v-bazari-ako-to-mam-riesit/
oznac vo svojom prispevku vsetky 4 a jedna z nich sa Ti bude venovat. Opis im problem a oznac aj tu druhu babu. Ony Ti pomozu, lebo admin nejako nestiha 😒 Asi maju vela prace, alebo mozno tym, ze je leto a su dovolenky. Aj ja som moj problem vybavovala cez mesiac.
Drzim Ti prsty, nech sa to da do poriadku.

adka1978
16. aug 2014

@adri266 aha tak to som nevedela ...dakujem za pomoc, obratim sa tam.

karin6
19. aug 2014

Chcela by som upozornit na mail simca094@gmail.com.ozvala sa mi na inzerat na stranke www.bazos.sk,kde som tiez predavala a spravili sme vymenu.Chcela,aby sme si obä poslali radsej doporucene a ze si vymenime cisla,aby sme si mohli skontrolovat zasielky.Ja som tak urobila,moja zasielka jej uz aj prisla,no ona mi do dnesneho dna nenapisala ani cislo a neprisla ani ziadna zasielka od nej.Na maily nereaguje.Myslim,ze pri tejto vymene som sa naozaj dost poucila do buducna a v buducnosti len tak lahko ziadnu vymenu robit nebudem,bohuzial.

salma22
19. aug 2014

ahojte zienky....ja chcem nieco napisat
mam v bazare hracky teraz uz nie je pozastaveny dokym sa mi to nevyriesi.....predavam hracky,ozvala sa pani a pyta si loptu futbalovu (makku farebnu pozasivanu s kuskov-farebnych casti) malu makku fut loptu + kocku (nepouzivane hrkalky) trojuholnik lamaze (ktory som si v sprave nevsimla aj som sa za to ospravednila kupujucej) zajaca umeleho vkladacka (uz bol popukany na palicke a gulky niektore vsunute dnu)
poprosi ma za to vsetko za 3e....(trojuholnik som si nevsimla-tak som jej ho nezabalila v sprave nakolko som musela posuvat obaz na pociatci,ked sa zmensil) -vtedy sme to nevedeli dat do povodneho stavu...
ja ze dobre ...nakoniec sme sa dohodli na stretku....obchod prebehol onedlho (par minut) vola pani nepribalili ste mi trojuholnik...vravim ved ste mi on nepisali...ale ze ano dosla som domov a citam pomalsie a pozornejsie kazde slovo, ach do certa ten trojuholnik je napisany v sprave....
pisem pani ale poprosim vas za ten trojuholnik 2e ....do balika som jej pribalila navyse trubu,zajaca plysoveho,loptu anistresovu ,monsterku,....vsak sa moje dievky uz s tym nehraju tak som jej to hodila...
pise mi na to pani ale ja uz nemam peniaze je vasa chyba ze ste si spravu neprecitali ze akak som ja predavajuca...tak som jej nato napisala ze kolko co stalo a ona ze naco to pisem ked to uz davno nove nieje ze lopty su pozasivane...(take sme ich kupili v obchode vsak je to s kuskov tak to take ma byt) ze zajac je taky...umely ...varvim ten komplet je novy (lopta s kockou) ze keby to vedela ziadnu hracku by si odomna
nekupila ze preco chcem dalsie 2e ..ona ze su hracky uz vyuzite a ze je to nefer voci nej ze chcela len tie ktore mi pisala nic navyse a ze 3e nieje par centov....ja ze nech si kukne tu na bazari ze kolko si pytaju len za jedneho maleho plysaka ze musela popozerat viac inzeratov kym sa dopracovala k mojim....ze mam aj take ceny....tak ked mi tak ohundralala tie hracky tak som ju poziadala nech mi hracky vrati a ja jej dam 3e ze mna z biedy nevytrhnu....pise ale uz som si hracky poumyvala ....a stale len do mna ze je to moja vina ....mam lepsie citat spravy a ze chce len to zaco si zaplatila....ako by sa mne pacilo keby sa to stalo mne ako kupujucej
podla mna chce vela za malo - v tomto pripade zadarmo....este je taka drza ze chce navyse hracku za ktoru som sa jej osprvedlnila-(s ktorou som nepocitala ked som si ju nevsimla ze uz aj stou mi da za nu koruny)

co si o tom myslite ...fakt som tu hracku tam nevidela..... ☹

...sa mi stalo ze som kupovala plysovu hracku a len sme si smskovali s predavajucou a ona si ziadala este 1e za smskovanie somno ze ju tieto sms stoja...(ved som sa len ozyvala na jej inzerat)

salma22
19. aug 2014

@karin6 vymena podla mna nieje dobra ...nevies aku vec vymiena druha strana a v akom stave ponuka....mne sa to nerata...bud kupa ci (predaj)

salma22
19. aug 2014

@karin6 ale to bolo hnusne...co urobila....ved svedomie sa ozve...

salma22
19. aug 2014

@patricionella mne sa to ozvali na svadobne saty....

beatkab25
20. aug 2014

Neprebratá dobierka, žial neodporúčam: Vojtech Plavčan, Hliny 1422/29, 017 07 Považská Bystrica 7, linka na FB https://www.facebook.com/vojtech.plavcan?fref=ts. Klasika, vypyta tovar na dobierku a potom hra mrtveho chrobaka, take uzasne, hlavne, ze na FB je aktivny.

zuska_bluzka
21. aug 2014

nespoľahlivá predávajúca: lelek1
dôvod: vo svojom bazáre prezentuje napodobeniny (fejky) ako originálne produkty danej značky (konkrétne kabelka "michael kors") a ešte má tú drzosť si za takúto obnosenú napodobeninu vypýtať 95 eur! 😀

maria123
21. aug 2014

@zuzana72 no veru,taketo su hotova katastrofa,vypises roman, vypytuju sa na vselico a z obchodu nic,mam na ne cuch

somktosom1987
21. aug 2014

Dobry vecer, ja som si pred 3 tyzdnami od mamicky s nickom Jankagabko kupila 3veci samozrejme som platila dopredu, ale nic mi neposlala do dnesneho dna, neodpisuje a vsetky inzreaty si vymazala co urobit ☹ asi uz nic 😔 som sklamana z ludi 😒

adri266
22. aug 2014

@somktosom1987
skus najprv napisat kockam tu: https://www.modrykonik.sk/forum/volne-diskusie/mam-problem-s-obchodom-v-bazari-ako-to-mam-riesit/
oznac vo svojom prispevku vsetky 4 a jedna z nich sa Ti bude venovat. Opis im problem a oznac aj tu druhu babu. Ony Ti pomozu, lebo admin nejako nestiha Asi maju vela prace, alebo mozno tym, ze je leto a su dovolenky. Aj ja som moj problem vybavovala cez mesiac.
Drzim Ti prsty, nech sa to da do poriadku.

somktosom1987
22. aug 2014

Ďakujem krásne

adka1978
24. aug 2014

Upozorňujem na predávajúcu @beatrica27....poslala som jej sumu 41 € a tovar nemám, samé výhovorky...že balíček sa stratil...balík ani nereklamuje ani neposkytla podacie číslo. A peniaze nevrátila.

lucanka49
25. aug 2014

tak aj ja upozorňujem na pani @madamnaty s adresou Jana Jakubikova školská 723 95607 Velke ripnany.
posielala som tovar na výmenu, ona mne nie,..má už viac zlých hodnotení..poriadne klame a zavádza..NEODPORÚČAM ::!!!!!!!

robkooo
Odpoveď bola odstránená
Zobraz