Čierna listina. Len nicky, ktoré sú nespoľahlivé. Všetko ostatné bude vymazané

bukos
23. jún 2007

Co třeba upozornit na maminky či nemaminky které nezaplatí dohodnuté či zamluvené zboží z bazárku?

klarinetek
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
jonas17
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
majka_3
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
mau
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
klarinetek
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
klarinetek
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
ikke
26. máj 2011

@klarinetek na skusenosti sa spytaj tu
https://www.modrykonik.sk/forum/volne-diskusie/skusenosti-s-predavajucimi-na-modrom-konikovi/

tato tema ma sluzit ako zoznam ludi, s ktorymi su uz preukazatelne zle skusenosti

klarinetek
27. máj 2011

ikke: děkuju ale dávala jsem si tam ten dotaz také.

danabel
27. máj 2011

Pridávam sa ☹ nespoľahlivá "nakupujúca", ktrorá si u mňa objednala tovar, poslala mi svoju adresu, dohodla si spôsob spôsob dopravy - že radšej doporučene - a nakoniec peniaze neposlala, jedná sa o natasa28

danabel
27. máj 2011

Ešte som zabudla tu je meno Nataša K., Bratislava.
Čakala by som aspoň mú, keď už nemá záujem, ale ani mi neodpovedá na otázky.

martina21fly
28. máj 2011

chcela by som upozornit na anjelik1582@azet.sk-zuzana chimicova,s.jencikova@gmail.com ...su neregistrovane a zavádzajú... 😠

hilaris
28. máj 2011

milacikbobo (Dana Kočtuchová, Spišská Nová Ves) uverejnila inzerát s kočíkom v 100% stave ktorý mal pokazenú striešku a dierky na poťahu a bol špinavý. nekomunikuje.

hilaris
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
vierasab
30. máj 2011

Absolútne otrasné! Jane111,(Andrea Vašková - Prešov) predáva trojkolku, ešte stále v aktívnej inzercii!!! Pred 2 týždňami som dotyčnej zaslala peniaze, a nebola ochotná ani schopná mi ju poslať. Na výzvy nereaguje na MK nechodí, a nečíta moje dotazy, dala mi tel. číslo ktoré má 2 týždne vypnuté. Adminom touto cestou prosím, aby daný inzerát stopli nakoľko sa naň prihlasujú ďalší záujemcovia, a je vysoká pravdepodobnosť, že daná predávajúca veselo predáva trojkolku ďalej!!!! ☹ ☹ ☹

jarunka111
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
ani3012
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
vierasab
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
adelaine
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
beruska.zuzanka
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
winona24
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
zzzz128
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
akika722
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
zzzz128
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
akika722
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
simonka28
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
nikolca
3. jún 2011

Pridávam Andulu 64-registrovaná,písala mi na sandálky,mám záujem pokiaľ sú vytvarované tak mi pošlite podklady pre platbu,napísala som jej že sú vytvarované a pripojila aj číslo účtu,už je tomu päť dni no platba neprišla,napísala som jej či má o tie sandálky ešte záujem,no nereaguje,aspoň keby bubu-mumu viete čo dam priestor inému záujemcovi,no proste nič,je to neseriozne tak pozor na ňu zavádza

kala33
3. jún 2011

@jaruska3 mala som rovnaký problém ako ty s Máriou Kotlárovou- nick majamino...ozvala sa že má záujem o súpravičku, potom 3dni nič a potom napísala že ju berie aby som poslala č.u. a odvtedy nič!!!!Nekomunikuje ani na výzvu, peniaze ešte neprišli....Nemám rada takéto kupujúce, ak má záujem o niečo má jednať promtne!!! komunikovať

jonas17
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
danielaj
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
mariannalen
6. jún 2011

objednala som si tovar u ,,KMETOFKA,, , poslala peniaze a samozrejme mi ani tovar a ani peniaze neprisli. Upozornujem, davajte si na nu pozor! Mate este niektore taketo zle skusensti? Mna obrala ,,len,, o 11 eur, ale myslim, ze niektore z Vas zaplatili aj viac.....