Čierna listina. Len nicky, ktoré sú nespoľahlivé. Všetko ostatné bude vymazané

bukos
23. jún 2007

Co třeba upozornit na maminky či nemaminky které nezaplatí dohodnuté či zamluvené zboží z bazárku?

lulu4
30. jún 2011

@beruska.zuzanka hej jasne dala som jej aj negativ. hodnotko

majkosofinka
30. jún 2011

Myslela som si, že mne sa to stať nemôže, ale aj ja musím pridať na čiernu listinu užívatelku, ktorej nick je "kocuuur" ☹ Od tejto pani som si objednala detský nosič (krosničku) zančka Chicco Caddy za 35€ aj s poštovným. Peniaze mala vďaka rovnakej banke na účte ešte v ten deň. Bol to pondelok. Nosič stále nechodil. V piatok som jej teda napísala, či je všetko OK a či už nosič poslala, vraj ho poslala v piatok poobede kuriérom a v pondelok ho budeme mať. Nosič naozaj prišiel, no vôbec nie ten, čo som od nej kúpila. Úplne iná neznáma značka, iná farba, nanič kvalita.......... jednoducho je to od nej podvod a teraz hrá mŕtveho chrobáka a na poštu neodpovedá 😠 . Ale to, že som ju pridala na čiernu listinu je len začiatok, bo ak sa do troch dní nevzpamätá, podávame trestné oznámenie za prečin podvodu...............Takže milé nakupujúce, túto predávajúcu jednoznačne neodporúčam 😠 😠 😠

majkosofinka
30. jún 2011

@beruska.zuzanka ja mám teraz zlú skúsenosť, už som dotyčnú priadala sem na čiernu listinu, chcela som jej dať aj negatívne hodnotko, ale zmazala aj ten jeden inzerát, čo jej tam zostal, tak sa k jej hodnoteniam nemôžem dostať ☹ ☹ ☹ ☹

benne
30. jún 2011

@majkosofinka predávajúceho i kupujúceho vyhladáš cez bazár a kolonku "hladaj predajcu" aj ak nemá inzeráty, tam sa dá pridať hodnotenie

novika
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
kejka22
1. júl 2011

neregistrovaný kupujuci - ondrej1983@azet.sk 🤐

diusa
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
petra.vavra
1. júl 2011

Ahoj všem, varuji před uživatelkou @markyzka22 , neplatí objednané zboží z bazaru. Bohužel jsem jí naletěla ve smyslu dobírky, kterou jsem si pěkně zaplatila, zboží leželo měsíc na poště. Paní reaguje na upozornění jedním, či dvěma slovy s příslibem odebrání, ale neučiní tak.

novika
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
diusa
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
novika
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
diusa
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
akika722
1. júl 2011

@diusa aktivny neznamena že tu je každy deň 😅 stači napisať adminom a oni ti vedia zistiť ktore dni tu pani bola a ktore nie...

diusa
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
ingama
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
mau
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
tadotami
3. júl 2011

dieterbohlen-drzim mu vyse tyzdna tovar,chrapunsky tvrdi ze platbu poslal,nic nenabehlo,neodpoveda,prihlaseny je,slusne som mu napisala 3 spravy nech si skontroluje udaje.uz viac neodpisal.nie som sama!!!velky pozor na tohto spekulanta!!!uvedena adresa petro miroslav-galanta!!!

benne
3. júl 2011

aj u mna dieterbohlen tvrdil, že peniaze nabehnu, no nakoniec ani obraz ani zvuk.. dodnes neviem, kam ich poslal/a 🙄

tinuskaha
5. júl 2011

pridavam mamicku pod nckom popo1objednala si u mna tuniku najprv ju chcela na dobierku ale to som zamietla tak povedala ze ok ze posle peniaze na ucet ale zatial nic uz som jej aj pisala no ra mrtveho chrobaka 😠 aspon keby napisala ze si to rozmyslela,nema este ziadne hodnotenie a ak si dobre spominam tak sa zaregistrovala len nedavno

lyenka
8. júl 2011

majerova.lubica@zoznam.sk - Ľubica Majerová, Priehrada 5, 974 09 Banská Bystrica

zarezervovala si u mna detske bolerko, napisala adresu, ze posiela peniazky a po skoro dvoch tyzdnoch mi napisala ze si to rozmyslela 😠 , vyzeralo to akoby dufala ze jej poslem svetrik este pred nabehnutim peniazkov 😠

csicsike
9. júl 2011

Mile maminky chcem vas upozorniť na podvodníčky jedna je Edita Reznikova z Bratislavy mamaedit a druha je čerstvo registrovama majulka123,objednavaju si tovar a potom si to nepreberu.Zaplatíte drahe poštovne a balik sa vam znova vrati a ked ho chcete tak znova zaplatíte poštovne.Su to posledne špiny,dajte pozor.Podviedli už viacej maminiek a majulka123 ma už od viacerích zle hodnotenie.

marikac
9. júl 2011

pridam pani,ktora si u mna objednala tehu (eva durinova, nove zamky) testy eva.durinova@pobox.sk, neregistrovana.......zaslala som jej na dobierku, ale tu neprevzala, takze mne tym vznikli naklady,ale to vsetky poznate. Odvtedy sa neunuvala ani ospravedlnit.

csicsike
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
pajinka23
10. júl 2011

babule pozor na tuto dotycnu editamakulova@post.sk - editamakulova (neregistrovaná/ý),zobre veci a ani nie hocijake,len znacky,nike,puma,adidasa stale vypisuje trapne vyhovorky,ras ma muz meniny a ze ju dobije,potom ze im spadol dom a ona chce odomnapodarovat 20eurove lodicky abymohla ist do kostola☹no tak aj smiesna je...pozor nanu

pajinka23
10. júl 2011

a podobne aj uzivatelka milucka111

danielaj
11. júl 2011

@pajinka23 ahoj, táto aj mne už asi 3x vypisovala podobné veci ako tebe, ale som ju hneď zmazala, podobne aj tomas makula, jeho e-mail si už nepamätám 😠

nikolca
11. júl 2011

@pajinka23 ahoj miluca 111 písala aj mne žiadala aby som jej podarovala veci,že má tri deti a boli u nich povodne že nemá pre ne ani na mlieko,prvý krat som to ignorovala,po týždni napísala znovu tak som jej napísala že či majú na net a vyše sa neozvala

pajinka23
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
gajdosovam
12. júl 2011

@monika.v ja ju poznam ale nemala som s nou zlu skusenost, tiez mi povedala ze to musi poslat cez postovu poukazku a aj som na to cakala ked peniaze nabehli v ten den som isla podat balik na postu. Takze mne peniazky dorazili.

ivirk
16. júl 2011

Pridávam na čiernu listinu predávajúcu irildesign. mala som s nou problemy pri kupe hniezda do postielky, hniezdo bolo velmi pekne a stalo len 8 €, no po pripisani peniazkov mi napisala, ze ho poslala a dlho nič neprišlo. tak som sa pytala čo sa stalo - vraj z minuty na minutu musela odcestovat, ale uz nedala vediet ze nic neposlala hoci to napisala. Vraj posle teraz hned, aj tak nic, zas mi tvrdila ze ma na poste znamu - vraj tam mali kontrolu, ale balicek odisiel. Stale vsak nic neprislo nakoniec si pytala adresu na email, ze mi posle doklad o odoslani balika, hned som jej poslala moj mail ale odmlcala sa na dva dni, potom poslala potvrdenku ale s datumom zo vcera, teda vlastne ked si pytala tu mailovu adresu balik este stale nebol vobec poslany, ja nerozumiem na čo čakala. Všetko by som dokazala pochopiť keby to povedala. To ma už ale vytočilo, tak som jej napisala IP že je nečestna atď a zle hodnotenie, tak isto som pridala članok, kde reagovalo viacero mamičiek... teraz hra urazenu, vraj sa ona sťahuje a nestiha, ze ju urazam a posala mi pravdepodobne aj balik aj peniaze spať. Ja som peniaze nežiadala, zda sa ze všetko sa nakoniec vyriešilo, ale bolo toto vsetko naozaj potrebne? Nestacilo napisat na uvod pravdu, ze nestiha, ze posle o par dni a ked by to poslala dala by vedieť? Načo vypisovala ze to islo ked nic neposala a medzi tym mi niekolkokrat napisla, ci uz balik mam a on este nebol odoslany :D Normalne smiešne. Ešte balík nemám, ale nejako tajne verím že príde. Táto predávajúca si praje očistiť jej meno,v raj obchod dodržala, no možno teraz ano, trvalo to od 26.júna, dnes je 16. júla a ešte balík nemám... tak možno príde, ale toto sa mi nezdá v poriadku. Pokiaľ príde, zlé hodnotenie pozmením, ale dobré určite nebude.