Čierna listina. Len nicky, ktoré sú nespoľahlivé. Všetko ostatné bude vymazané

bukos
23. jún 2007

Co třeba upozornit na maminky či nemaminky které nezaplatí dohodnuté či zamluvené zboží z bazárku?

prednisonka
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
alenka600
28. mar 2013

dena1303@zoznam.sk - denisa bederkova (neregistrovaná/ý)
od zaciatku zvlastna komunikacia, najskor mi poslala svoju adresu nech jej poslem tovar, ked som ale najskor pozadovala platbu, tvrdila, ze je vsetko ok, ze zaplati. Po tyzdni som ju vyzvala, ze peniaze neprisli - vraj je velmi prekvapena, ze som nedostala jej spravu, ale ze si taky isty tovar zohnala inou cestou

poleva
28. mar 2013

NEODPORÚČAM- hariskata@gmail.com .......vybrala si ohrievačku a vraj nechc jej to pošlem hned v ten den a ona mi to uhradí,aj som premýšľala,poslať ? neposlať? ved idú sviatky,nech to má.....dobre že som neposlala,ani náznak platby,viac sa neozýva,fuj ,hanba,okrádať maminu dvojičiek pred sviatkami ☹

gubcikova
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
poleva
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
1gaga
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
superzabka
28. mar 2013

jeny700@azet.sk - martina balogova (neregistrovaná/ý) -MARTINA BALOGOVA, SAMUDOVCE 5, POZDIšOVCE 07201, MICHALOVCE.... T.č: 0904640509, od 3. marca si dala u mna rezervovat kočiar športový (stál len 7€!!!!!!) a do teraz ani peniaze nič, klame a zavádza...... neodporúčam.... 😠 😠 😠 😠 😠 😠

muffinkam
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
strihalka
2. apr 2013

@mata262 dakujem za info, prave u me nakupuje p.marcinova20@gmail.com, tak uvidim..

marion
3. apr 2013

@jankazojka nespolahliva a zlodejka...okradla mna a dalsich minimalne 5 mamiciek...predala nam vsetkym tie iste veci a nikdy neposlala...takze ani peniaze ani tovar 😠 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😠 😠 😠 😠 😠

andrejka1983
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
marion
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
andrejka1983
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
hammy
4. apr 2013

Pani sona1235 sa veľmi páčili šaty v mojom bazáriku, ale chcela ich poslať na dobierku. Mala 1 dobré hodnotenie, tak si hovorím prečo nie, veď SVET JE ZLÝ, asi sa bojí že pošle peniažky na účet a nič jej nepríde. Tak som jej k tomu pribalila ešte štólu a brošňu navyše nech sa poteší 🙂 Veď prečo by si to niekto objednával, keď by to nechcel, no nie?? Za dobrotu .... zásielku mám už späť doma. Nerozumiem, čo z tohoto kto môže mať, aká je to zábava, obrať mamičku na materskej o čas a peniažky????? Ale tak aspoň už budem vedieť 🙂

hammy
4. apr 2013

A ešte adresa na ňu - nizny zipov za mostom 231/12.okre trebisov...07617.monika tokarova
Dievčatá a je mi z toho zle, koľko je tu toho veľa ☹

luci_ellie
4. apr 2013

Neposielajte dobierky na "7krasulka7@azet.sk" neprebera.

dianka188
4. apr 2013

@turbuliatko nespolahliva kupujuca,najprv mnozstvo otazok a potom mi napise ze sa pomerala a ze nesedi,hlavne ze mieri som jej napisala hned na zaciatku a az potom kladla tie otazky a este aj zjednavala.zbytocne obera o cas!!!!!!!!

heli1984
5. apr 2013

baby pozor na tuto ,,, zenksu,,,,-natalka20@post.sk - natalka (neregistrovaná/ý) - Včera o 17:11
dobri prosim vas pekne som slobodna mamicka z 2 tetmi prisla som o rodini domcek pret 2 rokami boli tu povodne tak zme prisli o vsetko cozme mali vdomceku moj sincek nema oblecenie ani teplu vesticku na zimu prosim pomoste mi velmi vas prosim ja bivam z detmi v uni bunke tosu kontajneri ot rodicov vam piseme ot sestri mlatsej ona ma pc a internet pomoste mi aspon stima topanockami pre sinceka ak mozete nejako pomost prosim pomoste stale je bosi prosim vas na kolena pomoste mu prosim vas pekne velmi vas prosim pomoste vela ne chceme odvas prosim pekne darujte mu tieteniski i na zimu prosim rastislav tancos 283 malcice okres michalovce 07206 😎 😎 😎

mata1710
5. apr 2013

Kočky neposielajte na dobierku tomuto panovi, tovar si objedna a potom dobierku neprevezme, takze som si 2 x zaplatila postovne!!! 😠
stefan bikar nabrezna 275/2 jaklovce 05561 - ingabora@gmail.com - stefan bikar (neregistrovaná/ý)

najkiss152
6. apr 2013

Chcem Vás upozorniť na registrovanú uživateľku kika21119119, vyžiadala si balíček na dobierku a samozrejme si ho neprevzala. Prosím Vás nič jej neposielajte na jej adresu: Kristína Kucejová, Piešť 2 č.d 109 962 12 Detva!!!! Som kvôli nej len stratová na poštovnom!!!! Nespoľahlivá, arogantná osoba!!!! NEODPORÚČAM JU !!!!!!!

sny
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
karica
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
zaba912
8. apr 2013

@zelkak problem ktory trval 8 mesiacov sme uzu vyriesili a dotycna pani mi konecne vratila peniaze neviem ako by som ju odtialto odstranila tak aspon takto to sem pisem.

katarinanr
8. apr 2013

Neodporúčam pani Lenka Boháčová @havedka. Dohodli sme sa že jej pošlem veci a peniažky zaplatí cez internet banking. Viac než dva týždne ma naťahovala a nakoniec úplne prestala odpisovať.

strihalka
8. apr 2013

p.marcinova20@gmail.com vim ze tu ma jedno negativne hodnotko, ze nespolehliva....u me si tovar zajednala 2.4. a 8.4 platba dosla po jednom mem upozorneni ze ci ma zaujem..takze u me spokojnost..

kavenka11
8. apr 2013

nespoľahlivá / neodporúčam
vladimirova.maria@drmax.sk - Mária Vladimírová, Košice - neregistrovaná

pastelka74
9. apr 2013

Vôbec neodporúčam @01monika je to jedna nezodpovedná osoba....žiada o odloženie tovaru a viac sa neozve.... 😝 😝

eurecka
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
mima1983
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
mima1983
Odpoveď bola odstránená
Zobraz