Čierna listina. Len nicky, ktoré sú nespoľahlivé. Všetko ostatné bude vymazané

bukos
23. jún 2007

Co třeba upozornit na maminky či nemaminky které nezaplatí dohodnuté či zamluvené zboží z bazárku?

salvi450
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
pajinka23
6. jan 2013

Pridavam sem nespolahlivu klamarku,podvodnicku s nickom:matohanka,ale posor vystupuje aj pod neregistravonano@kertesovahana23@centrum.sk - Hana (neregistrovaná/ý),uz mala raz kvoli nepreberaniu dobierok zruseny ucet,ale stale si zaklada nove!!TAK POZOR NANU! adresa je Hana Kertesova, Veľké Revištia 71, 07243 Sobranovce.......nikdy viac nikomu neposlem dobierku!nikomu!Len ma oklamala,ze ju prebrala,pritom niesom blba a viem si pozriet sledovanie zasielky na stranke posty,kde je jasne vypisane,kde sa balik nachadza...takze buduci tyzden cakam,ze sa mi balik vrati(aspon dufam,ze sa mi vrati) a ja znovu zacalujem postu a kedze isla aj posta hore tak budem tych 7eur stratova a este mi ta dotycna pisala,ako neregistrovana a pritom tu ma nick od oktobra..a na drzost mi napise,ze ju nemoze prebrat,lebo nema peniaze(a to mi pisala v konverzacii ze 19prebera balik,potom pisala,ze ho 100%tne prebrala 21,12)na moje reagovanie,ze nemam peniaze za dobierku,napisala,ze sa pytala na poste a ze to kvoli sviatkom mi peniaze meskaju a dnes toto... a ze nech jej na nick nedavam zato negatko,ze tam chce mat len dobre?to uz co ma byt??

pajinka23
7. jan 2013

Pozor na:
kertesovahana23@centrum.sk - Hana (neregistrovaná/ý) - adresa je Hana Kertesova, Veľké Revištia 71, 07243 okres sobranovce
vystupuje aj pod nickom matohanka!aj ako neregistrovana!naobjednava si na dobierku od xx mamiciek,potom samozrejme ani jednu nepreberie,predtym jej tu bol za podvody zruseny ucet,je aj na ciernej listine!vela mamiciek oklamala!je to podvodnicka!
foto svedci o jej klamstve!

superzabka
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
lenkao
7. jan 2013

Chcem sa s vami podelit s mojou skusenostou s neserioznou predavajucou @rockerbaby od ktorej som kupila kocik peg-pérego pliko p3 za 50eur.
Tato neseriozna pani mi zamerne predala poskodeny kocik a ako sa vcera v poste vyjadrila tak to urobila zamerne a to neprehanam. Ona totiz ten kocik kupila v takom stave a kedze jej ho nechcela predavajuca vziat spat tak ako sa sama vyjadrila bola tiez svina a predala ho tiez tak ako povodna predavajuca s jej textom tak ako ho kupila a ze to mam tiez urobit. No ako pardon, ja niesom nejaka hyena aby som sa takto chovala a okradla nejaku mamicku. Samozrejme odmieta peniaze vratit a preto som sa rozhodla to riesit verejne.
Text inzeratu
Pliko P3 zdarma pultík na Pliko P3 - Peg-Pérego
Kúpený tu na MK, no nevyužívame ho, náš malý sa už v kočíku voziť nechce, tak posúvam ďalej..Predám Pliko P3 v peknom farebnom prevedení vhodné pre chlapčeka aj pre dievčatko. Opierka sa dá polohovať až do úplného ľahu. Polohovatelné sú aj nožičky. Košík sa začína trošičku predierať ale ani odfotiť sa to nedalo. Jedno putko na košíku je odtrhnuté ale pekne drží a unesie aj veľký nákup. Strieška sa dá zaklopiť až ku kolienkam dieťatka podľa potreby. Zdarma prikladám aj pultík, ktorý sa dá vymeniť namiesto madla. Dieťatko sa na ňom môže zahrať alebo napapať. Výborná vec. Strieška nieje vyblednutá.
Na inzerat som reagovala s tym ci ma kocik este nejake poskodenie, ulomenie, chybajuce pukluce. Predavajuca mi odpisala ze vsetko je uvedene v inzerate. Samozrejme som sa na to spolahla a doticnej naletela. Teraz ked viem o poskodeniach tak to na fotke trocha vidim a viem ze sa najdu take ktore budu tvrdit ze je to vidno alebo bol lacny a ide tu o princip ale castokrat aj fotky klamu a posobia ze je kocik krivo aj ked nieje a ja som sa jej zamerne pytala na poskodenie ale ona ho zamerne zatajila. Co sa tyka stavu kocika tak dalsie poskodenia su nasledovne:
-vypadnuta puklica
-ulomené dve plastove casti vid foto
-pokrivene nity na drziakoch na oboch stranach kde sa naklikava drziak na flasku
-niekolko hrdzavych nitov
-dve diery zo spodu potahu
-skrivena ticka na boku kociku preto jedna strana madla trocha klesa ale ta sa da vyrovnat
- najzavaznejsie poskodenie je ale zavazne pokrivenie konstrukcie a to ze rucky su poklesnute a velmi blizko seba cim je kocik tazko ovladatelny.
toto su veci ktore predavajuca zamerne zatajila. Navyse kocik prisiel strasne spinavy teda hlavne koliecka a to tak ze by som sa s nim hambila vist von a nieto ho vobec niekomu tak poslat. Na mojich fotkach je uz ocisteny lebo ako prisiel tak som mu hned ocistila koliecka a ked som ho zlozila nepozdavali sa mi tie rucky a zistila som ze su skrivene. Najprv sa mi to nezdalo ako velka zavada lebo som nevedela ako moc je to pokrivene a vyjadrila som sa ze si kocik necham. No nezdalo sa mi to a manzel mi bol z povale zniest stare pliko ktore mi sestra darovala na dvor a aj vtedy som sa zhrozila ako moc je to poskodene ze rozdiel v tych ruckach je cca 10cm.
Samozrejme peniaze vratit nechce a obhajuje sa tym ze jej bol taky predany a tak ho tiez predala v takom stave a ako sa vyjadrila tak to urobila zamerne. Lenze ona nie ze ho predala v takom stave ako ho kupila ale ona na ten stav neupozornila. Je toto podla vas seriozne jednanie? Preto tuto pani @rockerbaby pozdravujem.

lenkao
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
lenkao
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
lejla77
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
lenkao
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
jankah77
8. jan 2013

neodporucam hela31182 - vypytala udaje k platbe, 4 dni sa neozvala, nakoniec az na moju vyzvu zareagovala, ze uz kupila ine.

seabow
8. jan 2013

pozor na predavajucu dominika241 - vypyta peniaze vopred, potom mesiac tvrdi, ze zasielku poslala a chyba je na poste, po mesacnej urgencii oznami, ze sa jej zasielka vratila, lebo napisala nespravnu adresu. Peniaze zial tiez nevracia, zato prosi o vymazanie negativneho hodnotenia, odvolava sa chore dieta ☹

pastelka74
8. jan 2013

POZOR!!!!!!!!!!!!!!!!!!......dávajte si pozor na @sandrus 30- je to ZLODEJKA....chcela výmenu,ja som poslala ale ona zabudla.....jedná sa o Erika Vargová Tehelná č.5 Sučany 03852...............................pozor často mení nicky,takže je možné,že tu je už pod iným nickom.........................

jannelia
8. jan 2013

@seabow nie sme jedine koho takto oklamala predavajuca dominika241.. u mna to malo podobny scenar. najprv balik nechceli zobrat na poste, potom sa pomylila v adrese. ziadala som vratit peniaze. napisala ze poslala ale kedze nedosli znova som ju prosila.. ale odvolavala sa na umrtie v rodine, takze to pred tym bolo iba klamstvo. a tak dokola. asi nevie ako zarobit. toto sa musi riesit.

rasto12
8. jan 2013

Erika Gunárová, Kukučínová 280, Gemerská Poloma. Dotyčná je gigánka, ktorá si objednala telefonicky tovar na dobierku a neprevzala si ho v odbernej lehote. Na meily nereaguje a v telefóne sa zatajuje. Už obabrala veľa ľudí, dajte si na ňu pozor. Vydáva sa aj za iné osoby a píše z iných meilov. Na tuto adresu nič neposielajte, pokial nechcete byť obabraní. Píše z rôznych meilov: viki22226666@azet.sk , lyda666@azet.sk

bambulka63
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
stanislavao
9. jan 2013

NEPSOLAHLIVA
avokimada@inmail.sk - Daniela Halanová (neregistrovaná/ý)

stanislavao
9. jan 2013

a opat davam na tento zoznam kupujucu "vilicek"
kazde 3 tyzdne mi napise, robim prevod, posielam peniaze. ona si asi mysli, ze som totalny blbec a ze jej poslem veci za vyse 30e zadarmo.

stanislavao
9. jan 2013

NEODPORUCAM
katussik78@azet.sk - Katarina Dudasova (neregistrovaná/ý)
pisala asi v polovici decembra, ze poslala peniaze a dodnes peniaze neprisli. velmi nespolahliva dalsia neregistrovana.

mimi__
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
solcanka
10. jan 2013

Neodporúčam registrovanu kajlik17 Karolina Didiova,Scherera 4,Piesťany!!!!Klamarka a podvodnicka!!! 😠 😠 😠 😠 😠 😠
Mala zaujem o hniezdo,poslala adresu,potom napisala,ze peniaze poslala 3.1.,poslala aj cudnu potvrdenku,ze peniaze poslala-no nebolo na nej uvedene ani z akeho cisla peniaze odisli a nebol tam uvedeny ani moje cele cislo uctu a ani kod banky!Samozrejme,ziadne peniaze mi doteraz od nej neprisli(ani nemohli,kedze nie je spravny ucet uvedeny) a ona len spinavo na mna utoci,ze som ju okradla,nechutne spravy a nehovoriac o negativnom hodnoteni,ktore mi nahodila. 😠 😠 Fuj,nenecham to tak!Ako by ste to vy riesili???dajte navrh,lebo cochvila pospini dalsich!Inak na kopu negatiek,no vsimla som si ich az ked som s nou zacala obchod... 😖

martinano
10. jan 2013

Moja zla skusenost s pani s nickom quinnynka, nahanala ma s platbou hned prvy den, pritom banke to chvilku trva, ten jeden dva dni napisa,ze platba prisla a tovar posiela, mesiac sa neohlasovala az na vyzvu admina dlheho natahovania a urazania tovar poslala, viacero mamiciek tu s nou malo problemy pozor na nu, casto meni nicky a stale nema tovar od nej ani @kamko24, ak mam dobre info.neodporucam davajte si pozor, po udeleni negatka mi este vypisovala ako som trapna, no same urazky

angelatack028
11. jan 2013

Neodporucam predavajucu pod nickom orchidea31. 18.12.2012 so si od nej kupila kavovar a dodnes / 12.01.2013 ho nemam.Predavajuca nekomunikuje a ked tak na moju postu reaguje odpovedou kavovar je poslany.Toto mi uz pisala asi 3x,bez ziadneho vysvetlenia.Drzost! JE to podvodnicka ja ju uz inak bohuzial nazvat nemozem 😠

janette74
11. jan 2013

Chcela bi som vas upozornit pred pani marianou čonkovou z vavrišovo č 219, pribylina.. -ktora si u mna objednala tovar a NEPREBRALA!!! poštovne ma vyšlo 3,30eur pri posielaní a ked sa mi vratila zasielka tak ja som musela zaplatit ešte 2,60eur ...jej mail je marhana1@azet.sk---neodporučam tuto kupujucu nevyzdvihne si tovar!!!!preto ododnes už dobierkou neposielam ...som nasrata jak nikdy.... 😖 😠 😠 😠

matik1
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
szighardt
11. jan 2013

pridavam dalsiu klamarku Hana Kertesova, Velke Revistia 71, 07243, kertesovahana23@centrum.sk objedna si tovar na dobierku, ktoru samozrejme neprevezme, a este mi pisala do posty ze balik prebrala, dnes sa mi vratil. nerozumiem tejto zabave objednat si so zamerom neprebrat a este klamat do posty ze balik vyzdvihla. pozor na nu, nie som jedina ktora ma podobnu skusenost.

pastelka74
11. jan 2013

@szighardt ona je tu registrovaná ako @matohanka...... 😝

pastelka74
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
szighardt
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
pajinka23
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
jarhal
Odpoveď bola odstránená
Zobraz