Čierna listina. Len nicky, ktoré sú nespoľahlivé. Všetko ostatné bude vymazané

bukos
23. jún 2007

Co třeba upozornit na maminky či nemaminky které nezaplatí dohodnuté či zamluvené zboží z bazárku?

cherry1981
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
matonka26
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
lsuhajova
12. dec 2013

Hladam niekoho komu predavajuca kvetka6390 po uhrade penazi nezaslala tovar a ani nevratila peniaze. Tu som sa dozvedela, ze nie som jedina komu predala rovnaku vec... dotycnej pani ale aspon vratila peniaze, mne nie.
Mam mailovu komunikaciu a komunikaciu cez sms, kvetka6390 sa stale na nieco vyhovara a uz sa to taha 3 mesiace.
Bola som na policii podat na nu trestne oznamenie a tam hovoria, ze to nema vyznam lebo ciastka, o ktoru sa jedna je nizka. Preto hladam niekoho kto ma s kvetka6390 rovnaku skusenost a peniaze mu nevratila, mozno ze sa suma vysplha az na 266,-€ a bude to trestny cin.
Upozornujem ze ja som tovar od dotycnej kupila cez bazos.sk, tu som sa zaregistrovala len preto ze som ju tu nasla ako aktivneho clena
Pokial mate niekto rovnaku skusenost a chcete to riesit kontaktujte ma na mail lsuhajova@gmail.com.
Lucia Šuhajová

soni76
12. dec 2013

neodporucam Nikoleta Petzová, Bedřicha Smetanu 2, Trnava -neprebrata dobierka, ziadna komunikacia , pisala z mailovej adresy bazarik359@azet.sk

mata262
12. dec 2013

smajernikova26@gmail.com - stanka -nespolahliva

jofimaja
12. dec 2013

POZOR!!!!! neodporúčam pani Evu Česekovu Podolie Kopanice 953 Nové mesto nad Váhom neprebrata dobierka aj ked slubila že naisto preberie prišla som o peniaze za poštovné aj späťne spolu 6,80eura ma nick ,,lilinka1982,,no mozno že už aj iny keďže som sa dozvedela že nie som prva čo ma oklamala

soni76
12. dec 2013

@jofimaja mam k dispozicii tabulku nespolahlivych uzivatelov vytvorenu na zaklade ciernej listiny tu na modrom koniku a nieco aj z baby bazaru

jofimaja
12. dec 2013

@soni76 ano,?!to je super mohla by byt dostupna každému k nahliadnutiu ak by sa toneako dalo

soni76
12. dec 2013

@jofimaja neviem ako by som ju dala kazdemu k nahliadnutiu kedze ma vyse 500 mien, ale kto ma zaujem a posle mi mailovu adresu do spravy tak ju preposlem

ivetka1981
13. dec 2013

@soni76 aj ja poprosím tabulku nespolahlivých na mail...píšem IP

soni76
13. dec 2013

Andrea Sárová, Stará Huta 199,
Slatinské Lazy Miroslava Moyseyenková,
Sokolovce 21 Jaroslava Milková,Malý Kiar 70,
Levice Katarína Šulganová, Oščadnica 1582
Hedviga Ivaniczová, Nábrežná 900/7/45,Kysucké Nové Mesto
Veronika Čentíková, Lúčky 30, Bojnice
Petra Sárkozyová, Vydrany 337,
Dunajská Streda Kamil Bikar, Tehelná 2,Gelnica
Brenda Berkiová,Uzovská Panica 30,Veľký Blh,
Nikoleta Petzová, Bedřicha Smetanu 2,Trnava,
Erika Siváková, Hlavná 120/43, Zborov,
Magdaléna Gašparová, ul.Matúša Čáka Trenčianskeho, Rozhanovce,
Katarína Suchá, Záhrbská 64, Nová Baňa
toto je sumar za mna neprebrate dobierky

lienka71
13. dec 2013

ahojte...pridávam ďalšie nespoľahlivé ....neviem či sa tu už nachádzajú....neprebraté dobierky.... 😒 😒 😒
Sucha Michaela 040 13 Košice, Pekinska 16,-misinga_91@azet.sk
Pancířová Andrea 083 01 Sabinov, Ružová 57,-andreapa48@gmail.com

ariadna22
13. dec 2013

@stanislavao a to ako ťa okradli o tak moc peňazí?

ariadna22
13. dec 2013

@soni76 to ťa spracujú na dobierky a nepreberú?

soni76
14. dec 2013

@ariadna22 ano lebo ze nemaju cas ist do banky, lebo dlho pracuju, a tak podobne clovek chce vyjst v ustrety lebo naozaj niekto nema cas ale v poslednom case sa premnozili taki nespolahlivy kupujuci a myslim ze uz na dobierku koncim, je to skoda lebo na to doplatia naozaj ti co slovo dodrzia a dobierku preberu

lusy3
14. dec 2013

Absolutne nespolahliva predavajuca s nickom laurinka0108. Kupila som od nej nohavice pre jedno z nasich dvojciat a miery ktore uvadzala v inzerate a aj v spravach Vôbec nesedia a aj na nohaviciach je pisane uplne nieco ine. Poziadala som ju o vratenie penazi a odpisala mi ze ona mi ziadne peniaze nevrati. Totalne ma oklamala a neviem ako dalej. Co mam urobit aby mi tie peniaze vratila? 😒

ariadna22
14. dec 2013

@soni76 skrátka nemajú prachy a dúfajú, že kým to príde, tie peniaze mať budú alebo si ich dokážu ušetriť

soni76
15. dec 2013

@ariadna22 je to mozne ale su taki ktori normalne na rovinu povedia ze odlozte mi to do toho a toho budem mat vyplatu preco nie ved to vobec nie je hanba nech sa hanbi stat ked su take platy ake su

leushka
15. dec 2013

Dobre rano.. ma nekdo zkusenost s @fafetka ? Od 12.4.ma mych 1100,-kc... dluzila vice holkam, ale to byly castky po trech-ctyrech stovkach, vsem (co ja vim) to vratila, jen me ne. A jeste byla drza. Ted uz nereaguje, dela mrtvyho brouka..

ariadna22
15. dec 2013

@leushka a to za čo si jej dala toľko prachov

kikimaruska
15. dec 2013

Přidávám neregistrovanou maminku pod emailem:
Zuzana.zap@seznam.cz . Zuzana Zapletalová z Kyjova. 28.10.2013 jsme začaly konverzaci ohledně prodeje hrací deky. Platba se odsouvala. Poté psala, že již zaplatila. Jelikož byla deka velká, manžel ji odvezl 19.11.2013 na poštu k odeslání předem (mamince sem přibalila i nějaké hračky a věcičky pro dvojčátka zdarma). Deku převzala, komunikovala, platba nikde, udajně se vrátila. Poté se vrátila udajně znovu. Poté měla dajně zahraniční účet, když sem toto chtěla řešit, napsala, že vloží platbu přímo na účet mé banky. Celkově paní komunikovala celou dobu slušně a proto sem stále čekala. Od 29.11.2013 kdy se naposledy ozvala již ale nekomunikuje a dosud se neozvala - vidím, že upozornující zprávy ode mne byly vždy přečtené. Tak snad si její děti deku i vše ostatní užijí, ale dávám tímto info pro ostatní maminky.

ariadna22
15. dec 2013

@soni76 ja tiež píšem, že nemám peniaze, či mi počká, veď o tom to je, kupujem použité veci nie súčiastky na apollo 11. Keď mi do toho niečo príde, čo musím zaplatiť, tak objednávku zruším, bohužiaľ.

soni76
15. dec 2013

@ariadna22 na tom nic nie je, stava sa ze ma clovek vydavky neocakavane, ale dobierka je nieco ine, ked uz si ju niekto objednal a ja som ju odoslala peniaze za postu mi uz nikto nevrati

ariadna22
15. dec 2013

@soni76 a ty máš také veľké dvojičky a potom ešte špunta, to musí byť sranda u vás doma

soni76
15. dec 2013

@ariadna22 sak aj je 🙂

lanvin
15. dec 2013

Neposielajte dobierku na adresu Alžbeta Molovčáková, ul.1.mája 1913/113a, Liptovský Mikuláš, 03101
neprevzala dobierku, nereagovala.... za poštovné a vrátenie späť som platila okolo 7€.....

ataz
15. dec 2013

@zdenkasto ja ju naopak neviem vynachváliť.. za posledný rok som u nej vždy dobre nakúpila a aj komunkácia bola perfektná 🙂

leushka
15. dec 2013

@ariadna22 udelala si na FB skupinu a objednavala obleceni na prcky... mela jsem u ni dva letni sety trika s kratasama a jeden overal tusim... pak se zacala vymlouvat,ze zbozi nedoslo, penize nevratili a ze to resi a bla bla bla..tech vymluv bylo....

ariadna22
15. dec 2013

@leushka to fb je akože facebook, ja som o tom ešte nepočula

soni76
16. dec 2013

neprebrata dobierka Magdaléna Gašparová
ul.Matúša Čáka Trenčianskeho 51
044 42 Rozhanovce

neprebera dobierky pozor na tuto osobu, volala som na postu a ze to robi stale, objedna si kopu tovaru a nevyzdvihne uz ju tam dobre poznaju 😠