Čierna listina. Len nicky, ktoré sú nespoľahlivé. Všetko ostatné bude vymazané

bukos
23. jún 2007

Co třeba upozornit na maminky či nemaminky které nezaplatí dohodnuté či zamluvené zboží z bazárku?

majka99999
27. aug 2014

Pridavam Vanka123
Staci pozriet jej hodnotenia. Povybera si veci na darovanie roznych velkosti a urcite vraj uhradi postovne. Za tyzden to nebola schopna poslat...

timusi
28. aug 2014

Pridávam : renatka1156 - určite neposielať na dobierku. Mala kladné hodnotenia, okamžité prevzatie dobierky, spoľahlivá.... Ja som odoslala balíček /mala ho 8.8. na pošte/ a začali jej následne pribúdať negatívne hodnototenia. Samozrejme mi neodpovedala. Včera mi pošta balíček odosielala domov, predpokladám, že príde v pondelok. Ešte pred pár dňami sa dal pozrieť vo fóre príspevok z minulého roka-podľa adresy, tam bolo uvedené, že napriek dobrým hodnoteniam, nepreberá balíčky.
Neviem, ako tu môže fungovať osoba, ktorá sa každý rok zaregistruje pod iným nickom a klame ľudí!

adri266
28. aug 2014

@timusi treba nahlasit adminovi

kacicka30
1. sep 2014

odporucam vam neposielat na dobierku,,,,vobec,,, 😉 nato nereagujem

drajnovae
2. sep 2014

Pridávam Miroslavu Adamcovú z Levíc.O pár minút,ako prejavila záujem o tovar,napísala,že poslala peniaze,ale už sú to dva týždne a peniaze neprišli.Zrejme čakala,že jej pošlem balíček...

drajnovae
2. sep 2014

práve sa mi pani ozvala,napísala mi vtedy,že má problém s prevodom,že sa mi ozve,ale viac sa neozvala,až dnes,keď som jej napísala.Že nikdy nemala s nikým problém.Ak je to tak,ospravedlňujem sa jej...

nikolca
3. sep 2014

absolutne neodporučam predavajucu z PRO shopu 😠 😠
@mikib1
reagovala som na daždnik ktory mala v ponuke 6 augusta opdpisala mi až 11 augusta že ma posledny kus,poslala mi čislo učtu a ja som ešte v ten den platbu poslala,potom ako som jej poslala info že som uhradila ona mi ešte v ten den napisala že baliček bude vedieť poslať až o tyžden nakolko momentalne nie je doma keby mi toto napisala ešte pred tym než som poslala platbu tak daždnik neobjednavam potom dalej bolo ticho 22 augusta som jej napisala kedy mi bude posielať balik odpisala 24 augusta že pošle v utorok.utorok prešiel bol štvrtok znovu som predavajucej ja pisala že kedy mi balik v utorok poslala mam ho už doma,že som bola dosť trpezliva,dosť na balik čakala že ju žiadam o okamžite vratenie penazi a poslala som jej aj čislo učtu,peniaze mi nevratila a odpisala mi 1 septembra toto:dobrý deň ospravedlnujem sa za meškanie balíčka pri balený som si všimla že dáždnik je poškodení objednala som nové ale ešte som ich nedostala asi chvôli sviatkom také zlé počasie je vonku už by ste mohla dáždnik používať je mi ľúto za meškanie ........my sme sa na žiadnom objednavani nedohodli!!!!!daždnik mal byť k odberu hned!!!!!neseriozny pristup,chaba komunikacia,toto je u mna najhoršia predavajuca z PRO shopu.Kolko mam ešte čakať?nemam ani daždnik ani peniaze 😕 😔 ☹

michaelahomolova85
3. sep 2014

NEODPORUCAM - predavajucu mendelin... uz je sice blokovana, ale podvodnicka zinkasovala nehorazne sumy za veci od viacerych mamiciek... ved posudte sami, kolko ich je tu- https://www.modrykonik.sk/forum/volne-diskusie/uzivatelka-mendelin-skusenosti/

mykeila
4. sep 2014

Zeny dajte vediet ako to dopadlo, drziiim moc palce aby sa vam peniaze vratili.

dejnas
4. sep 2014

neodporúčam predávajúcu

evelinkachris alias christiancruz (pod týmto nickom funguje na MK), resp. Jana Mokráňová, Topoľčany !!!!

skutočný stav tovaru absolútne nezodpovedá realite, ani cene 😝 😝

bibinka379
6. sep 2014

Ahojte chcela by som pridat jednu pani,ktora si u mna chcela kupit oblecenie,aj adresu poslala povedala ze penuaze posle no potom uz nekomunikovala aj ked som sa jej dva krat pytala ci to chce ci peniaze poslala.no od nej uz ziadna reakcia.je neregistrovana takze tu je jej asresa a mail
charlie121212@azet.sk 
škadrova klaudia,čavoj 187,čavoj 97229
dost ma to vytocilo lebo som jej napisala nech mi posle adresu nech si nachystam balik a mne uz doma na botniku svieti tyzden balik a rezervacia na mk ,co uz si mohol napr.niekto iny kupit davno.

katkahrncek
8. sep 2014

NEREGISTROVANÁ: ANDREA PANCÍŘOVÁ, Ružová 57, 083 01 Sabinov.
V žiadnom prípade neposielajte tejto "milej" pani zásielky bez platby na účet vopred. Zásielka odoslaná na dobierku nebola prevzatá, takže poštovné je na mňa :(
Dávajte si osobitne pozor - v bežnej komunikácii vyzerá pani seriózne a milo - tak nech vás jej prístup nezmätie a neopantá.
Smutné presmutné - ale ako sa vraví, dobré sa dobrom opláca, zlé ....

janulienka1603
8. sep 2014

ČIERNA LISTINA: neposielajte nič mamičke MILKOVÁ TERÉZIA, MALÝ KIAR, LEVICE. Nick "SEBILKO"
Dlží peniaze viacerým mamičkám a nie malé sumy!!!!!

piacere
9. sep 2014

neodporúčam:

vlasta.suroviakova@gmail.com - Vlasta Suroviaková

naťahovala ma presne 13 dní, dodnes som sa peňazí nedočkala. .....

stanislavao
10. sep 2014

NEODPORUCAM evelenka4
objednala si u mna veci, od 30.8. cakam uhradu a nic. prihlasena bola, lebo inzeraty aktualizovane ma a nehlasi sa.

stanislavao
10. sep 2014

Neodporucam mirkata
pytala si take somariny pomerat, co su jej uplne na nic a ani sa neunuvala napisat dakujem, nebudem brat, alebo nieco. urcite sa dobre rehoce, ze som jej tie jej stupidnosti merala.

anett9
10. sep 2014

dajte si pozor na simax50 , kúpila odo mňa novorodenecký teplý overal,čerstvo vypratý,minimum používaný ,hned druhý deň som mala od nej negatko,že je celý vzadu špinavý,oháňala sa tým,že v inzeráte nie je odfotená zadná strana zámerne ,lebo je špinavá. Bol to jej prvý nákup tu na MK ,takže zrejme sa baví tým,že kúpenú vec poškodí a potom žiada peniaze späť 😖 :Predávam a kupujem cez MK už dosť dlho a mám stovky kladných hodnotení za predaje,aby som nepredávala špinavú vec a snažila sa za každú cenu obohatiť,zvlášť ked každú malú chybičku uvediem do popisu a ešte aj triko za 1€ najprv pobehám odžmolkovačom,kým ho dám na predaj ....tak bacha na simax50 !!! 😒

sofia17
12. sep 2014

neodporúčam hugicek, napriek predchadzajúcim kladnym hodnoteniam, som si u nej objednala hracku Fisher Price psíka za 20 eur. Peniazky som poslala este 2.6.2014 no doteraz mi neprisiel ani balicek ani mi nevratila peniaze aj napriek niekolkym slubom. Na posledne vyzvy ani nereaguje aj ked si ich prečítala.

kliksem
12. sep 2014

@janulienka1603 Aj ja som s ňou malá takú istú skúsenosť.Cez google mi vyhodilo, že sú aj bez trvalého pobytu a problémový ľudia...

janulienka1603
12. sep 2014

@kliksem no pekne. však už som písala aj adminovi, som zvedavá ako to vyrieši

irenkaa
12. sep 2014

Neposielajte nič neregistrovanej kupujúcej ERIKA Pucalová!! balík neprevezme,a ani na emaily nereaguje. objednala si tovar za 8,90 a nebola schopná sa ozvať..

aksunah
12. sep 2014

neodporúčam lalett, presne pred mesiacom som jej zaplatila za tovar (30 eur) a do dnešného dňa mi neprišiel ani balík ani peniaze, ktoré som pýtala späť a ani mi úž vôbec neodpovedá...

mata262
14. sep 2014

Monika Cíferská monika.peskova@post.sk (neregist.)
nespolahliva

dinna4
14. sep 2014

@janulienka1603 aj mne dlzi a vobec ziadne REAKCIE!!!!

strapco13
14. sep 2014

pozor na @rodericka235 - udajne z ruzomberka -stiahnla si moju fotku z netu, vystupuje pod menom mojej kamosky a pyta veci pre svoje dieta!!!!!

jane1212
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
ivacik
16. sep 2014

@pajka7 Dobry den, aj ja mam negativnu skusenost- nemam 55€ -Je to socialny pripad! POZOR na Štefániu Štercelovú, Moyzesova 32, Ivanka pri Dunaji!!!

pajka7
16. sep 2014

@ivacik to je ona☹ je mi to ľúto..ja som naštastie prišla iba o postovne a poplatok za neprevzatu dobierku... Ale ty o viac. Preto som to aj tu dala....a nie si sama... Pisala mi aj jedna mamina IP,ze chce niečo od nej (myslím ze kolesa na kočík)na dobierku a pytala sa co ma robiť.... Ale či poslala netuším... Takze čierna listina ma svoje opodstatnenie.... Škoda ,ze až po funuse...☹ Asi si nehľadala , rovnako ako ja ☹

jana500
18. sep 2014

lubomira.hupcejova@centrum.sk - Ľubomíra Hupcejová (neregistrovaná/ý) - nespolahliva

jana500
19. sep 2014

rusim predchadzajuci prispevok , s pani : lubomira.hupcejova@centrum.sk , sme sa nakoniec dohodli