Čierna listina. Len nicky, ktoré sú nespoľahlivé. Všetko ostatné bude vymazané

bukos
23. jún 2007

Co třeba upozornit na maminky či nemaminky které nezaplatí dohodnuté či zamluvené zboží z bazárku?

mamkakatka
1. nov 2011

emuska30 , mna tato dotycna oklamala a poslala mi nefunkcnu hracku, o ktorej pisala, ze je len vyskusana, odpovedala mi urazkami a vyhrazkami.

martinka17
1. nov 2011

pridávam síce z inej stránky, ale možno je tu pod iným nickom
na bb má nick nissa1, menili sme, prišli mi dotrhané, zničené rifle miesto sľúbených krásnych rifličiek. Samozrejme už mesiac nekomunikuje 😠

xsaleen
1. nov 2011

já taky přidávám.. dejsi 002 zamluvila si u mě kočárek.. chtěla abych jí ho poslala před platbou na účtu, což jsme odmítla. Pak že peníze pošle v úterý.. dnes je to týden, peníze nikde, omluva, vysvětlení, žádné 😠

xsaleen
1. nov 2011

@xsaleen slečna je z Ostravy a neregistrovana.. Nikola Co.. dál bohužel nevím, vymazala jsem to..podle typu písma pravopis moc neřeší

mata262
2. nov 2011

www.januska20rv@azet.sk - JANA šMELKOVá,nespolahliva ☹

bea1971
2. nov 2011

pozor na zamecnikova.nikola@gmail.com pytala si uz udaje k platbe a uz viac sa neozvala , nespolahliva 😕

svetkaadamko
2. nov 2011

uz som tu raz pani spominala, ale na objasnenie vam napisem o nej este raz.... ide o neregistrovanu pani zuzanameder@szm.sk .... cakala som na peniaze, neposlala ani sa neozvala, ale dnes mi prisiel mail, ze tovar mal byt pre jej kolegynu a ze ona jej nezaplatila a nestarala sa a ze ona na to nema nervy atd atd, cize aj ked sa nic strasne nestalo, dajte si radsej pozor, mozno pisala pravdu, mozno nie

svetkaadamko
2. nov 2011

nemate prosim vas skusenosti s predavajucou/kupujucou s nickom SAVOLKA ?? menili sme tovar a uz pred tyzdnom mi ho mala poslat a nic mi nedoslo, ani sa neozyva a ja som tak stratila peniaze, lebo som jej tovar poslala a ona ma vo svojom bazari stale tu vec, ktoru som od nej kupila ja 😒

dosa
2. nov 2011

@janus32 emilia bikarova aj mna natahovala, nakoniec sa ozvala po dvoch tyzdnoch, vraj bola v nemocnici... to uz sice preverit neviem, ale peniaze nakoniec predsa poslala, tak k tejto pani asi tolko...

pipka
2. nov 2011

pre mna absolutne nespolahliva neregistrovana pani... mava@centrum.sk nejaka martina z Bratislavy DNV...cele meno neviem... natahuje ma uz vyse dva tyzdne, ze si pride pre vec osobne, a potom sa aj tyzden neozve, ked ju vyzvem, ze co sa deje, tak zase ze uuurcite si uz pre to pride...dala som jej aj svoj mobil a nema ani tolko slusnosti aby aspon sms napisala, ze sorry, nepridem 😠 😠 😠 a ja kvoli nej pokazde trcim doma 😠 🙄
takze absolutne neodporucam, totalne nespolahliva 😠 😠 😠 😠 😠 🙄 🙄 🙄

janus32
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
slniecnica
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
slniecnica
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
slniecnica
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
slniecnica
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
slniecnica
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
slniecnica
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
ikke
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
slniecnica
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
svetkaadamko
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
andy_rs
3. nov 2011

Ja mám zlé skúsenosti s pani s nickom kristinca ....našťastie žiadny obchod neprebehol...Ozvala sa na 5 inzerátov, že poprosí konkrétne rozmery...všetko som jej pekne premerala..Nakoniec sa rozhodla pre 2 veci...v čom problém nevidím...Teda myslím že nie je nič na tom že ak sa rozhodne len pre niektoré a dokonca ani na tom keď pre nič.Ak proste nesedí tak nesedí. Pani sa rozhodla pre dve veci. Podotýkam že boli to dvoje topánok, jedny čižmy pre ňu, ktoré sú však ťažšie lebo majú akokeby drevenú podrážku...a to som jej aj napísala a jedny topánky pre dcérku...Poštovné som jej napísala 2,5 eur za balík 2.trieda do hmotnosti 5 kg...nemám potuchy koľko tie čižmy vážia viem len že sú ťažké...no ona sa do toho obula že ona s tým nesúhlasí lebo že je to veľa, že nech jej to pošlem listovou zásielkou. Posielala som už listovou zásielkou klokanku ale nie dvoje topánok a k tomu jedny čižmy zabalené v krabici..:Neviem si to predstaviť ako listovú zásileku možno sao to dá ja neviem, ešte som s takýmto niečím nemala skúsenosti ale ja si myslím že rozdiel 30 centov nie je až taký hrozný...Nakoniec som sa ja rozhodla že s takouto nakupujúcou nechcem mať nič spoločné...Bohvie čo by bol za problém kebyže balík dorazí :( Som smutná že aj takéto maminky sa nájdu...Možno nespravila nič také hrozné ale keď premeriavate veci jak sprostá a nakoniec vás začne ešte osočovať že to neni možné toľko pýtať a čo ja viem čo tak je z toho človek kúsok znechutený:(

svetkaadamko
3. nov 2011

dievcata, davam tu nick SAVOLKA, aj napriek pozitivnym hodnoteniam tu na MK, ma negativne na mimibazare, kde ma dokonca ine meno, vymenili sme tovar, ja som jej balik poslala, ona mne nie, vec ma stale na predaj, ja som prisla o peniaze a ona uz viac ako tyzden nekomunikuje, neprihlasuje sa tu, ale na mimibazar chodi, takze pozor na nu.... mne dala adresu Ivana Bubeliniyova, Jana Halasu 3/5, 91108 Trencin.... ale na MMB ma meno Pata K.

tatiana1985
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
quetinka28
4. nov 2011

Vobec neodporúčam,dobierka neprebratá,napriek prihláseniu žiadna odpoveď prečo zrazu súpravu nechce,dala som jej supravu adidas za nižšiu cenu,lacnejšie poštovné a za to ani slovo,prečo supravu neprebrala!!!Takže Michaelu Novotnú,N.Oceliarov,Košice vobec neodporučam,nenechajte sa nachytat

ivulkasve
4. nov 2011

@slniecnica ahoj ano aj ja mam zlu skusenost maria35 - emilia tarandova hospodarska 88 TRNAVA92701, chce tovar ale odmieta dopredu zaplatit

ivulkasve
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
ivulkasve
4. nov 2011

@agaven to iste radsej nekomentujem maria35 nespolahkiva ma zaujem o tovar ale mysli ze jej niekto nieco posle len tak a postovne za nu zaplati tiez

janka_pn
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
janka_pn
Odpoveď bola odstránená
Zobraz