Čierna listina. Len nicky, ktoré sú nespoľahlivé. Všetko ostatné bude vymazané

bukos
23. jún 2007

Co třeba upozornit na maminky či nemaminky které nezaplatí dohodnuté či zamluvené zboží z bazárku?

lodgermaniacka
27. aug 2010

ospravedlnujem sa, vidim že ju blokli, ale zrejme to nepomohlo, vypisuje ako neregistrovana

traktor
27. aug 2010

aj mne pise ako neregistrovana, do bazariku na inzerat...pise toto **pocuvaj nechapem co vypisujes take kraviny.sa laskavo do toho neser.si uboha koza. ***...tak , odkaz pre nu...mozno som pre teba koza, ale JA neokradam ludi 😝

lodgermaniacka
27. aug 2010

@traktor to je ubožiačka, radšej už nekomentujem 😠

lodgermaniacka
27. aug 2010

aj mne pisala do bazariku, myslim že nas bude viac 😕

tadotami
27. aug 2010

baby tak ja mam vazne dost co sa to tu deje.neskutocne.ta pani alebo slecna musi byt teda riadny charakter v uvodzovkach.to uz ako si cloveka treba preklepnut ak chceme nejaky tovar predat.ved ak na nieco nemam tak neobjednavam.logika nie?!

traktor
27. aug 2010

tak dalsia sprava a dalsie nadavky...od tejto chvile tu na nu nereagujem...nech aj praskne od jedu...asi potrebuje stalu pozornost, ked sa jej doma nedostava....ale ak neprestane a budu tie nadavky tvrdsie...budem ju riesit inde...mne nikto nadavat nebude 😠

lodgermaniacka
28. aug 2010

ta žena sa asi zblaznila, další odkaz v bazare:

maminka13342120@azet.sk - lucia čupáková (neregistrovaná/ý) - Dnes o 20:59 Nová správa
stale mas so mnou problem ked ma neohovaras tak ma neries na fore ja niesom sprosta ani slepa tak bacha.nic som ti neni dlzna.otravujem ta s toho dovodu ze vypisujes o mne ako jebnuta.tak sa uvedom aj s tymi ostatnymi a daj mi svety pokoj.

to sa naozaj s tym neda nič robiť?!!!!!!

ani3012
28. aug 2010

napr. bloknúť IP adresu 🙂

tweetinkapp
29. aug 2010

@livijja prosim ta to ty si mi pisala na babybazare o katarine fecovej?

livijja
29. aug 2010

@tweetinkapp ahoj moze byt ze ja ma zablokovane ucty tam ma 4 nicky teraz som pozerala je tam novy nick katarinafecova ci to zas nie je ona jde tam vela mamiciek co okradla nezaplatila za tovar v momente ju zablokovali mas nejaky porblem s nou??? ak ano treba sa spojit nech sa to vyriesi

nemko
29. aug 2010

davam na ciernu listinu slecnu s menom Dasa Ninajova - neprevzala dobierku a tovar sa mi vratil , musela som este raz platit postovne .Slecne prajem "vsetko dobre"

catalin
29. aug 2010

@nemko ja od nej cakam tiez peniaze, tovar odo mna jej dosiel aj za neho podakovala a dala mi dobre hodnotenie, ale penazi som sa nedockala...ale mam jej fotku, a cakam na vypis z banky a ak tam tie peniaze nebudu, zavesim jej fotku na facebook s podtitulom zlodejka, vie o tom, nasla som si ju tam...tak cakam...

pet.honey
31. aug 2010

@tadotami Už se mi paní ozvala, každopádně děkuji za pomoc!!!! 🙂

nemko
31. aug 2010

Neuverite co som prave zistila, slecna alebo dama Ninajova si odo mna znova objednala tovar cizmy, ktore si uz predtym objednala - nevyplatila a vratili sa mi domov.Dala som ich znova na inzerat, znova sa ohlasila lenze komunikacia prebiehala asi tak, ze raz sa ozvala potom zas nie, nakoniec som cizmy medzicasom predala inej kocke lebo som nebola ochotna cakat kym sa ona zobudi.Rozculovala sa, ze ake to mam jednanie tak som jej slusne vysvetlila, ze bud nieco chcem a podla toho sa chovam a ja nie som povinna vyckavat kym sa ona zobudi a posle mi peniaze.Takze keby ste s nou mali tu cest pisem sem adresu, na ktoru ziadala od mna poslat tovar :
Dasa Haluskova
Demänovska cesta 14 Liptovsky Mikulas
nick :haluskova.dagmar@centrum.sk - Tinka (neregistrovaná/ý)

nemko
31. aug 2010

peniaze mi na ucet poslala a teraz sa jej ich chystam vratit, ale pekne si odpocitam sumu, ktoru som investovala do zaslania tovaru a doplatenia po jeho vrateni

mayusik
3. sep 2010

ahojte. neobjednavali ste si nahodou niektorá niečo od uživateľky "chrobáčik1990"?ja som si u nej objednala minuly tyzden hrajuceho psika a do dnesneho dna mi nedosiel, samozrejme že som vopred zaplatila a vidim,že dotyčna už zmazala všetky izeraty,takze pochybujem,že stihla všetko predať. poradite ako vymahat peniažky späť . som z toho strasne sklamana, este sa mi to nestalo.

catalin
4. sep 2010

@nemko ja som sa konecne dockala penazi od nej 😉

catalin
4. sep 2010

@mayusik mam podobnu skusenost, od inej kupujucej, ziadna horibilna suma, ale ide o princip, bola som velmi sklamana...tiez som poslala tovar a penazi som sa nedockala, ale nasla som sposob ako ju kontaktovat...a mam ich na ucte...takze slecna Dasa Ninajova, dakujem...mazem ta z ciernej listiny ale v buducnosti budem opatrnejsia.. 😉

ani3012
4. sep 2010

poslať tovar popredu ?Ja som to spravila len raz a keby som nedostala peniaze,tak len sama by som si za to mohla. Ale tŕpla som,že či....
Ale jedna holka mi teda zase napísala,že popredu peniaze nepošle,že to je nejaké divné....(išlo o oblečenie za 4 eura a ja koza pobalila som aj hodne naviac)

livijja
6. sep 2010

neodporucam Nikoletka76 mala zaujem o veci pisala ze peniazky poslane a do dnesneho dna ich nemam , ak sa nieco stalo stacilo napisat nemam zaujem , a nie poslane penaiazky a na spravy nereaguje , mozno is myslela ze poslem skoro ovar , proste neodporucam

ava1
10. sep 2010

ahojte, Chcem podotknúť, že maminka13342120@azet.sk si aj v našom e-shope objednala tovar, našťastie len za celkovú hodnotu 12,35 eur a ako som sa dočítala, asi sa ani nemusím snažiť s ňou skontaktovať aj tak mi na mail neodpovedala a dnes mi ani telefón nedvíha. Moje druhé šťastie je, že tovar posielame až po zaplatení na účet, takže mi v podstate škoda nevznikla. Absolútne nechápem, ako môže existovať takýto človek, je to hrozne neseriózne.

kejka22
12. sep 2010

POZOR DALšIí DALšIA NEREGISTROVANá S úBOHýM SLOVNíKOM

michaltancos@post.sk - tomas tancos (neregistrovaná/ý)

benne
21. sep 2010

@kejka22 súhlasím, mám veľmi silný dojem, že len skúša, kto pošle tovar pred zaplatením, naťahujem sa s ním/ňou už 5 dní.

kejka22
22. sep 2010

@benne neposielam nič a hned ju zruš a potom čakaj aj vyhrážanie a nadavanie ja som dalšie užž ani neotvorila hroza

babybloo
23. sep 2010

Pozor!!!!!!!!!!!!!!!
Misuuulko88@azet.sk -Michaela Markušová

mayusik
24. sep 2010

@catalin,ahojte holky podarilo sa mi zistiť ident. údaje osoby, ktorej som poslala peniaze a tovar nedošiel. pozor na túto ženskú!!

🙄 " Monika Delfíniová, Južná trieda 1581/83, 040 01 Košice 1" 🙄 .

napadlo mi, že snad v banke by mi mohli pomôcť.tak som navštivila pobočku, v ktorej ma dotyčná osoba účet a požiadala som o ident. údaje. hned na prvú žiadosť mi ich nemohli poskytnúť ale požiadali ju aj v mojom mene o vrátenie penazi. ze ak mi ich nevrati majú právo poskytnuť mi jej údaje. Samozrejme do 7 dní nič, dala som jej sancu dalsich 10 dni, kedze ani doterz nic tak som bola poziadat o udaje. Milá pani mi ich bez problémov dala a popriala mi vela stastia. Z jej slov som este vycítila, že nas asi bolo viac co sme jej naleteli, zrejme tak usúdila podľa súm, ktoré jej boli pripisané na účet. Do Košic to nemam daleko, takze sa za nou chystám osobne!!!! takze ak ste boli oklamané podobne ako ja, skúste to riešiť tiež takto. ak ste s nou už mali dočinenia, prosím dajte mi vedieť.

ewana73
28. sep 2010

@mayusik a , v ktorej banke ti takto poskytli jej osobne udaje?alebo si im davala nejaku pisomnu ziadost?

mayusik
28. sep 2010

@ewana73 vo VUB. tam mala dotyčná účet. bola som aj v mojej banke ale tam mi to "nevedeli" zistiť. najprv jej poslali žiadosť o vrátenie platby na moj účet. a kedze nevrátila, mala som podať písomnu žiadosť o poskytnutie ident. udajov ale ja som tam bola osobne a dali mi to hneď.

skajka52
1. okt 2010

@benne presne tak...a davajte pozor...porozdavame cisla uctou..lebo psych.pytaju cislo uctu a nezabudne milunko napisat kedy a ako poslem tovar...ja radsej hned napisem ze dobierka zla skusenost aj ked to tak nie je..lebo som sa poucila na chybach inych.....ale zase som prisla o 15eur lebo dotycna napisala milo.ok poslala som eura na ucet.....posielam doklad......ten bol nejako z internet bankingu asi zfusovano napisany a na cierno..to znamena ze takto posle potvrdenie...a ja som si povedala ok..aka poctiva hned poslala potvrd..a napisala ci to mozem poslat..ze posle potvrdrnku odfotenu...a nezabudla hned v 1sprave napisat adresu..a ja ved vyzera solídna....poslala som balik 15kg..v ktorom boli skor daronane veci / na pocet kusov/vysla vec30cent...a boli tam aj veci dost hadnotne...a mala som po eurach...az ked som jej 2tyzdne vypisovala ze ak nepridu na ucet eura lebo mam dvojicky a nemozem takto rozdavat veci zdarma po slovensku....ze mam deti...a ked do3 dni mi eura nenaskocia budeme sa inde rozpravat....a inak....tak ledva ledva poslala...preto radsej hned napisem dopreduked si vyberie vec...a pyta cislo uctu...upozornim ze platba vopred..a ak nema problem takto nakupit...tak jej cislo uctu poslem..ale az po nabehnuti eur..ked mi pride sms..ze nabehli v ten den potom az odoslem balik...par krat sa neozvali po tomto....takze vidiet ze netreba ihned rozdavat cisla uctu...lebo uz sa neozve a zbytocne maju cudzi potomcisla uctov...davajte si pozor....doplatia vzdy len tie co sa drzia toho ze ked som ja postiva...musia byt aj iny...chyba

kala33
10. okt 2010

Musím povedať že ja som ešte negatívnu skúsenosť s predajom či nákupom nemala , a dúfam že sa ani nebudem musieť s nikým naťahovať, ale v žiadnom prípade bez nabehnutia peniažkov na účet nič neposielam , môže poslať hoci kto akékoľvek potvrdenie z netu. 😀
Dôležitý je pre mňa môj účet. Držím vám dievčatá palce a pevné nervy s takýmito.........