Čierna listina. Len nicky, ktoré sú nespoľahlivé. Všetko ostatné bude vymazané

bukos
23. jún 2007

Co třeba upozornit na maminky či nemaminky které nezaplatí dohodnuté či zamluvené zboží z bazárku?

2205
27. feb 2012

este pridavam lenka.danielka@azet.sk,bianca1234@azet.sk, pisali mi ci by som im nemohla poslat veci zadarmo,maju postihnute deti,jedna bola rozvedena,ze ma na mesiac 100eur a nemoze si nic ine dovolit,to je zaujmave ale ze na net ma. 😖

mischella26
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
pastelka74
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
2205
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
shaula21
28. feb 2012

Mesiac som mala stopnutu hojdacku a kupujuca lenkalienka25 nereagovala na spravy ani volania 😠 NESERIOZNOST

zuzhufka
28. feb 2012

Nikdy nepredávajte nič osobe s mailovou adresou kamoska781@azet.sk ,4 týždne ma klamala,písala mi nezmysly a nakoniec sa mi dobierka vrátila,neprevzala ju,a ja som hradila všetky náklady aj s návratným..ako môžu takýto ľudia existovať!

monicka89
29. feb 2012

hedviga923@azet.sk - FERENCIKOVA HEDVIGA (neregistrovaná/ý) nespokojný zákaznik tovar som opisala podľa skutočnosti a aj tak sa jej nepáčil

bibina25
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
janulienka1
29. feb 2012

Ja som tak nervozná.Objednala som si topánky 39-40 a prišli mi topánky 37. Písala mi že vnutorna dlžka je 26 cm. Lenže dlžka je 24 cm ešte mi tvrdí ,že jej sú dobré ,len ja tam nemôžem nejak strčiť nohu..Cez IP som ju žiadala o vtratenie peňazi.Zrušila si účet na modrom konikovi .Mám iba adresu.Jana Gorejova ,Parkova 13,Slanec. Bola pod účtom jana 3121966.Moja negat.skusenosť .Ako môže byť niekto hyena.

natulinka
29. feb 2012

Ahojte maminy, chcem upozorniť na veľmi neseriózne jednanie - podvodníka "akože kupujúceho" pána: ivankomichalek@zoznam.sk - ivan michalek(neregistrovaná/ý)
adresa: silvester garady hviezdoslavov22 hviezdoslavov okr dunajska streda 931 04

cora73
29. feb 2012

Ja pridavam Pozitivne hodnotenie pre : s.jencikova@gmail.com ,nakolko je tu uz uvedena ako nespolahliva,po zaujme o moj inzerat a o kupu som jej oznamila,ze som ju nasla v Ciernych nickoch,tovar u mna bez problemov zaplatila a obchod prebehol uplne v poriadku.. 😉

martina21fly
2. mar 2012

dalsia nespolahliva.....www.majca@inmail.sk - riana bodova ,rezervuje a viac sa neozvala,cakala som od 17.teho februara...neodporucam

tanyja
2. mar 2012

@natulinka táto osoba aj mňa oklamala - súrne potrebovali kočík, poslala som na dobierku a samozrejme vrátil sa mi, majú množstvo registrácií !! na všetky mená ich 4 detí + muž aj žena, na mmb majú už min 9 registrácií zrušených !! silvo garady, imrich garady, monika michaleková....

meggi0201
2. mar 2012

bohužiaľ, aj ja pridávam negatívnu skúsenosť, neregistrovaná osustovamarcela@azet.sk - osustova marcela, peniaze mala poslať 21.2. a dodnes nič neprišlo, myslím, že je to dosť dlhá doba aby to prišla na účet od hocikiaľ 😠 pani už nereaguje na správy, pritom sa len pýtam, či mám s ňou ešte počítať, aj keď mi je jasné, že nie, ale bože, čo by sa stalo, keby napísala, prepáčte, ale už nemám záujem, hlavu by som jej predsa neutrhla, nepáči sa mi tento prístup!!!!! 😢 😠

bibina25
2. mar 2012

@natulinka bavi ma to meno, ze SILVESTER GARADY, tomu by som urcite nic neposlala, dost podozrive

monka9999
2. mar 2012

baby pišem nic recarre lebo ani by ste neverili najskor nnapisala do inzeratu na choditko,že je plne funkčne a ked mi prišlo,tak chybalo6vkladačiek.na navrh admina,som jej navrhla dohodu,sama mi napisala že je ochotna vratit čast penazi,ktore mi samozrejme nedala a naopak to predane choditko ,ktore mam doma dala znovu na inzerat.admin ho teraz blokol.ako može predat niečo čo nema?!ešte sa stažovala,že ja som sa mala pytat či je kompletne.ona ma predsa udat zavady.nikto nieje jasnovidec. 😠

lyenka
2. mar 2012

Neregistrovana kupujuca zaneta.b@virgilio.it Zaneta Matessi , / adresa BARANYI CSABA,CAKANOVCE, RADZOVCE98558 /
rezervovala si u mna 22.2. kociar, slubila ze posle do urciteho datumu peniazky, a prestala komnikovat 😠

vivusika
3. mar 2012

Registrovaná nakupujúca mya11, od 16.2, rezervácia a od 21.2. vraj posielala peniaze ale dodnes nič, na odkazy neodpovedá ☹

veryvory
3. mar 2012

Musím varovat prodávající maminky před touto paní: janulka60 Paní si objednala zboží, které nezaplatila ani po měsíci, byla samá výmluva a musela jsem jí vždy napsat první já, paní se jinak neozývala. Ještě mě ujišťovala, že se vůbec nemusím bát, že si věci na 100% vezme! Měla několik kladných hodnocení, tak jsem jí věřila... Bohužel jsem nalítla a paní mě začala obviňovat, že jsem bezcitná atd a napíše mi také negativní hodnocení, když jí ho napíši já (nevím tedy za co...). Dnes mi došla trpělivost, nebála jsem se jí ho napsat, ať nenaletí i ostatní! A koukala jsem, že už tam nějaký negativ má, předtím neměla, maminky se jí dle mého bály, pokud jim také vyhrožovala... Její jednání je opravdu neuvěřitelné, to jsem tady ještě nezažila! 😠 😝 😕

veryvory
3. mar 2012

Ještě jsem zapomněla dodat, že se ráda domluvím, vše je o komunikaci, bohužel s touto paní se vůbec bavit nedalo - ještě se pak vydávala za svého přítele, že odjela na měsíc na Šumavu a on to za ní vyřizuje 😅 😅 😅 Hned jsem ji prokoukla, psala to ona - trapné... 😀

julka154
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
julka154
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
vianne
5. mar 2012

novoregistrovana JAJUSKA85, adresa Lucia Budaiová, Dopravná 44, Levice. Dala si poslat tovar, nezaplatila, vyhovarala sa, nakoniec nekomunikuje. Pisem jej zle hodnotenie.

renata1973
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
mata262
6. mar 2012

www.martin@surmaj.sk - GRETA SURMAJOVA,nespolahliva ☹ 😠

a2303
6. mar 2012

A zas som naletela.. ale môžem si za to ja ☹ poslala som neregistrovanej na dobierku (uisťovala ma, že ju preberie...) a nakoniec ma jej srandička stále 4 eur... a ani tú námahu si nedala aby mi odpísala na správu. Tu sú jej údaje: zaneta.b@virgilio.it - Z.Matessi (neregistrovaná/ý), a adresy (menila ich, preto sú dve): Baranyi Csaba,Cakanovce,Radzovce 98558, Szitai Julius,Farska Luka70,Filakovo 98061.

zajaciq
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
macamac
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
timea4
7. mar 2012

upozorňujem na sabrinamanci,Mariu Kotlarovu,Kozarovce a teraz je pod nickom norma5,LENKA RAFAELOVA,Kozarovce ☹