Čierna listina. Len nicky, ktoré sú nespoľahlivé. Všetko ostatné bude vymazané

bukos
23. jún 2007

Co třeba upozornit na maminky či nemaminky které nezaplatí dohodnuté či zamluvené zboží z bazárku?

helenka520
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
helenka520
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
matik1
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
matik1
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
helenka520
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
matik1
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
helenka520
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
ikke
23. nov 2012

@matik1
@helenka520
treba si precitat nazov temy az do konca...

helenka520
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
lucka0009
23. nov 2012

POzor na pani jlazurova4@gmail.com. Objednala si veci, po poslani si balik neprevzala, vobec neodpisuje na maily a nema tolko slusnosti aspon napisat, ze si tovar neprebere. Hanba!!!

merica123
24. nov 2012

neprebratá dobierka koli nemocnici chápem potom som napísala,či ešte bude mať záujem o bundičku áno,nakoniec už nebol záujem vraj kúpila babka,chápem prosila som o vrátenie eur za nevyzdvihnutú dobierku plus pokutu za nevyzdvihnutie 4,90 písala som prosila,viac sa neozvala nešlo o tie eurá ale aspon slušne odpísať ako kupujúcu neodporúčam kakakaka1212

ddaassuullaa
24. nov 2012

pridavam uzivatelku @miselkovac Martinu Krahulcovu z Banskej Bystrice, ktora si rezervuje tovar, uprednostni osobny odber pri pobyte u svokrovcov v BA, tri tyzdne taha cloveka za nos, po 3 tyzdnoch konecne dorazi, vzapati nedviha telefon, zatajuje sa alebo Vas proste zrusi. Po udeleni negativneho hodnotenia do 5 minut sa Vam ozve ..... Dakujem, neprosim - poucte sa z mojej chyby skor, ako ju spravite 😉

miselkovac
24. nov 2012

Ked som sa vratila od babky hned sme sa ozvali tak neviem co tu pisete a keby som sa chcela zatajit asi vam nenapisem ze sme dosli myslim ze je to dost na pochopenie nie?nedohodli sme sa mlada pani na dne ale na tom ze ked sa uvolnim tak sa vam ozvem co som aj urobila ze,majte sa pekne!

ddaassuullaa
24. nov 2012

@miselkovac pani Krahulcova, dohodnute sme boli, kludne zverejnim komunikaciu 😀 volala som vam asi 10x a vzdy ste mi zlozili tlf alebo ste ho vypli 🙂 a "ozvali" ste sa presne po udeleni negativneho hodnotenia. Vyuzivam tuto rubriku presne na to, na co je urcena - uviest na ciernu listinu cosi, co nie je v poriadku. mate 3 hodnotenia nakupu, ake prekvapenie - 3 negativne. Ak ste nemali zaujem, stacilo napisat, povedat - pre mna absolutne nespolahliva osoba, nech sa kazdy dalsi pouci z mojej chyby 😝

miselkovac
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
ddaassuullaa
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
miselkovac
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
miselkovac
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
danu
24. nov 2012

Pridavam nespolahlivu-neprebera dobierky: e-mail: evasvitekova@centrum.sk Zarnovica

Adresa: Eva Svitekova,Kapitana Nalepku 5,96681 Zarnovica.

alenakv
24. nov 2012

mali sme zlu skusenost s predavajucou @lili0207 objednali sme odnej balik veci vo velkosti 92,balik poslala az na vyzvu dost to oddiaľovala nielenže prišli vo veľkosti 74-80 ale aj špinavé. Žiadali sme vrátenie penazí, nereagovala na mail..foto prikladam 😢 😢 😢

blesura
25. nov 2012

Mozno sa budem musiet ospravedlnit, za krive obvinenie, lebo pani Marta Stetkova mi odpisala, ze si balik prevezme ( na moj popud a vyhrazky o vymahani postovnych nakladov), tak uvidim, ako to dopadne. Urcite sem napisem potom.

merica123
25. nov 2012

POZOR @kakakaka1212 chcela som vrátiť eurá za neprebratú dobierku plus pokutu za nevyzdvihnutie dobierky dokopy 4,90 eur písala som prosila,napísala som negatívne hodnotenie,zrazu zmenená profilová fotka ,vymazané inzeráty,náhoda?Viac sa neozvala ,určite zavádzala od začiatku,nejde o tie eurá ale o prístup stačilo napísať nevrátim Vám nič,nič takže maminky dajte si pozor ,lebo dobrota sa asi nevypláca.

bibina25
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
merica123
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
matik1
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
mata262
25. nov 2012

cibulovazuzana@centrum.sk---nespolahliva

stanislavao
26. nov 2012

Neodporucam "vilicek". 3 tyzdne rezervovane veci neboli uhradene. neserioznost a nespolahlivost.

mmfs
26. nov 2012

petra.ndoja@gmail.com
tovar si objednala, tvrdila, ze posiela peniaze. Doteraz peniaze neposlala (uz 10 dni), ani nereaguje na otazku, ci tovar naozaj bude chciet.

martina1309
27. nov 2012

Noami Arner z Pezinku!!!!!!!
Nextíkovo tu v Profíkoch má už pre istotu zrušené!!!!

Nepreberá tovar, nechá ho na pošte 18dní, neodpovedá na maily!!!!!

1234lubka
Odpoveď bola odstránená
Zobraz