Čierna listina. Len nicky, ktoré sú nespoľahlivé. Všetko ostatné bude vymazané

bukos
23. jún 2007

Co třeba upozornit na maminky či nemaminky které nezaplatí dohodnuté či zamluvené zboží z bazárku?

dominikakoll
31. aug 2013

@pumagold dakujem za upozornenie

romiviki
31. aug 2013

@dominikakoll 🙂 neni za co je smutne akou cestou sa ludia chcu obohacovat....

monulienka1
31. aug 2013

nikdy nic nekupujte od @janulka1966,hlavne nie obycajnou postou-ona 😠 vam nic neposle 😝 a este vas bude obvinovat!

brona82
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
strihalka
2. sep 2013

Neodporucam uz aj tu zminovanou uzivatelku s nickem @janulka1966
Mela probehnout vymena, z me strany odeslano doporuceno, s tim ze zasilka je prevzata na doruceni, dotycna mi neni schopna poskytnout foto strvrzenky o odslani lebo jsem ji zadala aby to poslala tez doporucene, nereaguje, inzeraty aktualizuje, alebo reaguje stylom, ze zitra, ze za dva dny...jsem zvedava na pokracovani..

monulienka1
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
strihalka
3. sep 2013

@monulienka1 veci dosli, ale hodntoko mit bude

monulienka1
3. sep 2013

@strihalka aj mne vcera dosli botasky,co mi akoze uz raz poslala,a zevraj sa jej vratili 😖 no skoda vraviet,napisala som jej hodnotenie a presne vten den mi poslala tenisky

monulienka1
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
modroocko517
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
modroocko517
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
evamataseje
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
monulienka1
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
enigma6
3. sep 2013

Bohužiaľ musím aj ja pridať jeden nick a to !!!!! vevadzuris !!!!!! mladá slečna, ktorá po vyplatení peniažkov nedodá tovar, zavádza a klame ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹

ivana1994
3. sep 2013

Paulina Stupakova neprebratá zásielka!!!

ivka0412
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
angelaa214
3. sep 2013

ja som tiez zazila nieco hrozne.. nik - robkoo, mi poslal tricko v hroznom stave. tak som mu napisala negativne hodnotenie..a on mi potom pisal- Predajca (robkooo) - Dnes o 10:32
sliepka jedna dedinska...ty si co myslis o sebe ty si kto?????jedna hus z Lubenika..kde su sami cigani a degesi....tak sa spamataj ty jedna krava lebo si ta najdem ....a so svojou osobitnou skolou co tu pises

angelaa214
3. sep 2013

on sa mi vyhrazal - ze si ma najde,..tricko prislo sami chlp od macky, vytahane a stav tricka zatajil.. on nadava na ciganoch,a pri tom on predava veci ako keby on sam bol cigan

kimi2
4. sep 2013

Dnes vrátená dobierku neodporúčam adresa Denisa Bikarova švedlar 455 psč 053 34

kkomplikovana
5. sep 2013

@skerinko........nič od nej nekupujte - tovar nezodpovedá reálnemu stavu na fotkách. 😒 😖

gallina
6. sep 2013

ja osobne neodporúčam neregistrovanú kylie15@centrum.sk - Veronika Šamajová, ešte začiatkom leta chcela oblečenie, všetko sme dohodli zaslala som jej číslo účtu a od tohto dňa sa mi neozvala, neodpovedala ani na správy.

stefit
6. sep 2013

neodporucam. "sarkozidominik".....predava handry za znackove veci...

evamataseje
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
sisal161
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
kaja0210
8. sep 2013

@sisal161 Mila pani gombicky ste si mohli aspon pekne zapnut. Ten kabat bol obleceny 2x. Chodte za skusenou krajcirkou ktora vam povie ze existuje aj taka latka a kvalita. Ten kabat nie je na zivo typicky zeleny. Za tym si budem stat. Viac nemam co k tomu dodat. Pre buducnost si citajte podmienky predavajucej. Dakujem

sisal161
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
kaja0210
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
pastelka74
9. sep 2013

pridávam sem @poly1 nezodpovedná.....pomohla som jej ale zabudla za veci zaplatiť,nemám chuť sa doťahovať,tak som jej veci darovala.....ale nič jej neposielajte-nezaplatí vám.... 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝

arrow
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
theterrrezka
10. sep 2013

☹ ☹ Tak aj sa musim pridat svoju skusenost s mamickou @momca,najskor trvalo dodanie tovaru lebo mala vyrozu potom zas kasel a ked uz cizmi prisli tak ma skoro porazilo,postovne som si zaplatila doporucene a ona poslala obycajne,ale to by nevadilo,sok prisiel neskor boli obydve lave,v inzrate stalo nenosene iba vyskusane takze ma zamerne oklamala lebo musela vediet ,ze nesedia ked ich skusala svojej dcere.Dohoda bola,ze vrati peniaze ja som cizmi odoslal spat doporucene ,ale ona peniaze neposlala zas vyhovorka ,ze je sama a ze sa jej pokazilo auto,ktore musela vyplatit,nadalej predava tovar zo svojho bazariku a ma dobre hodnotka,tak nechapem ci jej tych par eur stoji za hanbu.Pisala som jej viac krat ,ale ma ignoruje mysli si,ze nevidno jej aktivity na MK.Mna to trapi lebo penazi nie je na zvys a tu su mamicky ktore si mezdi sebou predajom ci kupov pomahame teda aspon si to ja tak myslim,mam aj ja bazarik a nikdy by som si nedovolila nikoho oklamat,vazim si mamicky s ktorymi obchodujem a nikdy by som ich neklamala o stave tovaru len ,aby som na ich ukor zarobila.Ale to som ja takze tuto mamicku neodporucam @momca Monika Borgulová,žarnovická huta 23,žarnovica 966 81 a ak sa tu najdes monika nech je ti to aspon trapne lebo toto sa nerobi 😒 😒