Čierna listina. Len nicky, ktoré sú nespoľahlivé. Všetko ostatné bude vymazané

bukos
23. jún 2007

Co třeba upozornit na maminky či nemaminky které nezaplatí dohodnuté či zamluvené zboží z bazárku?

sisal161
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
garonka
6. júl 2013

@lelek1
@sisal161 baby, v tejto teme vam budu spravy zmazané tu sa píšu iba nicky hodné na čiernu listinu.

Na margo tych rezervačiek @lelek1 ak vas kupujuca @sisal161 poprosila o rezervaciu do 20.7 tak predpokladam, že tovar chcela. Mala si inzerat pozastaviť môj nazor alebo nechať rezervačku max 2tyždne.
Kupujucej sa nečudujem ak napisala aby si tovar posunula ďalej keďže si 3 jula na ňu tlačila či ma zaujem alebo nie. Proste tym zaujemcom stačilo napisať že je tovar zatiaľ rezervovany do 20teho a počkať, mne to už pride ako vnucovanie.

inač negatívne hodnotenie vám obom nepatrí keďže obchod neprebehol 😉

lelek1
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
sisal161
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
lelek1
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
kamaska501
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
benne
6. júl 2013

@kamaska501 tu je postup ako to napísať a poslať naraz na admin aj jej, stačí nicky oddeliť čiarkou https://www.modrykonik.sk/fotoblog/admin/clanok...

nadovasebestova
6. júl 2013

dobry den chcela by som upozornit na pani s nickom
@navarra ,,,Katarína Gažíková -30 APRILA som zaplatila za tovar slapacie auticko,,doteraz od nej nic neprislo na spravy a Ip neodpisuje nereaguje,,je to najdlhsi obchod na modrom koniku pisala som uz aj adminovy

ineshfr
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
mariosmykal
8. júl 2013

@lelek1 @sisal161, vaše príspevky mažem a píšem spoločnú IP. Reagujte prosím na ňu. Vďaka.

ineshfr
8. júl 2013

Dobry den, nerozumiem preco moj prispievok bolo zmazane? Nie je to listina osoby ktore su nespohlavibe? Bola som slusna....napisala tak nicko toho predajca a dovod ( berie peniaze za tovar ktory neposle, a po opakovane pokus o vysvetlenie slubi ze posle peniaze ale stale som to nedostala) nie je to dokaz ze tu osobu je nespohlavive.
A hlavne mi ide o to aby ta osoba znova nezneuzila doveru inej ludii. Prisla som o celkom vysokej sume peniaze, aj nam je kazdy euro dolezite z toho dovodu ze mame postihnute dieta...... Musite mi vysvetlit preco moj prispievok neplnil pravidlo fora.....

ineshfr
8. júl 2013

Chcem upozornit na pani s nickom @mama83 . Zaciatok juna som platila za parny hrniec avent a doteraz mi neprisiel tovar....ani som nedostala peniaze naspat potom ze sa ukazalo ze poslala tovar na zlu adresu.....

4ocka
9. júl 2013

Pripajam nick zule666 dala som jej toastovac len za cenj postovneho-2.5€ ja krava som to.nedala na dobierku ale za dobre slovo ze mi to posle...od 21.6 do dnesneho dna 9.7 ziadna platba, vyhovorky typu ze odoslala na zle cislo uctu, potom ze mi posle ked nabehne materska lebo ona ma len 2.4 eura pritom pracujuca matka a mala zaujem kupit novy toastovac a nema na zaplatenie 2,5 postovneho. Uplne sklamana!

ineshfr
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
bzuzka
9. júl 2013

!!!!!!pozor neprebera dobierku a ani nereaguje:Maria Kleinova Marianske Namestie 6 06503 Podolinec !!!!!
je neregistrovana

nomna
11. júl 2013

ABSOLÚTNE NEODPORÚČAM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!POZOR!!!!!Ne preberá dobierky-Miroslava Petríková,Podskalka 16,Humenné,06 601.Klame a nekomunikuje,email-beck123@azet.sk.....

dicinka1
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
dicinka1
11. júl 2013

natik090709 nespolahlivá..udala zlý rozmer,tovar som chcela v ten den hned vrátit,no písala,že tovar spat nevezme!!!!u mna skončila..nech sa zadrhne..:D

nomna
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
sisula78
12. júl 2013

Prostrednictvom MK som si tu od jednej predavajucdej s nikom zabiatko1607 kupila slapky zn.NIKE,pani uvadzala,ze minimalne nosene,bez poskodeni(na co som sa jej este pytala v nasej internej komunikacii),prisiel mi dnes balik ,no tovar vobec nezodpoveda popisu,(o com mozem prilozit aj moje foto,slapky som hned nafotila,tak ako mi naozaj prisli).pani nema snahu sa dohodnut,navyse je arogantna,ma si ich posunutdalej ak sa mi nepaci,ze ona nema peniaze a ze co som cakala za tie peniaze(11 € za slapky zn.NIKE)
prikladam aj foto

teza1208
13. júl 2013

pridavam marielp7@hotmail.com /neregistrovana/mesiac som cakala na peniaze ,ktore za balik udajne poslala jej sestra ,kedze pani je vraj dlhsie na dovolenke,ked pytam cislo podania vraj to neplatila v banke lebo tam banku nemaju ako mam ja a vraj to poslala postou ,doklad mi nemoze poslat ,lebo uz je na dovolenke aj sestra ,,,,,,,,,,,,tak prajem peknu dovolenku ,,,,

viki75
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
marisela
15. júl 2013

Upozorňujem na pani,alebo slečnu s nickom ela 1992.V popise tovaru uviedla,že botasky sú nové,že sú jej malé a tak ich predáva za 10 eur,pôvodná cena bola vraj 60 eur.A prišli nám špinavé,očividne nosené botasky,ktoré boli zabalené v škatuli,prelepenou páskou,bez baliaceho papiera a bez spätnej adresy 😠 .Viac sa mi neozvala!

latvia
16. júl 2013

upozornujem uzivatelky, ze na Ciernu listinu sa pisu len ludia, s ktorymi obchod PREBEHOL, t.j. peniaze boli poslane, resp.dobierka zaplatena a neprevzana. to, ze si niekto objednal tovar ale k platbe nedoslo a viac sa neozval, nie je dovod davat ho na ciernu listinu. do vasich obchodnych podmienok si udajte cas, ktory ste ochotni pockat na platbu, potom inzerat uvolnite ostatnym uzivatelom.upozornit na ludi, ktori si tovar rezervuju a viac sa neozvu, mozete v teme skusenosti s predavajucimi na MK. vdaka

alicka7
17. júl 2013

Predavajucu @lubka75 NEODPORUCAM. Bolerko flakate, zajdene, NESEDI VELKOST. Opisovala ako malo nosene, bez poskodenia. Ingoruje vyzvu na vratenie, NEKOMUNIKUJE.

janninn
17. júl 2013

Ďalšia nespoľahlivá: Iveta Sivokova sivokovaiva@gmail.com, žiada len dobierku, ale potom sľúbi, že pošle peniaze a vy máte hneď poslať tovar, najlepšie pred platbou, ktorá samozrejme nanabehne...

anaxamon
17. júl 2013

neprebrata dobierka a ziadna dalsia komunikacia, ABOSLUTNE NESPOLAHLIVA OSOBA

piko-girl@azet.sk - barbora talianova (neregistrovaná/ý) barbora talianova,hradna 9/18,komarno 94501

pajka7
18. júl 2013

pridavam neregistrovanu Štefánia Štercelová -agreseee@azet.sk-Bydlisko Ivanka pri Dunaji,Moyzesova 32 psc 90028 neprebrata dobierka dokonca 2x.Takze absolutne neodporucam.Vyskytuje sa tu opakovane takze POZOR!

lunalena
18. júl 2013

@nerinko fakt vam neprisiel? neverim 🙂

eurecka
19. júl 2013

lilinka302 Dominika Mrazovská Podbiel302,,02742 Klamárka, napíše, že platbu poslala a nič nepríde. Veľa mamičiek naletelo a balik poslali. Je tam vyše 30 zlých hodnotení. Pozor na ňu!!! ☹ ☹ ☹