Čierna listina. Len nicky, ktoré sú nespoľahlivé. Všetko ostatné bude vymazané

bukos
23. jún 2007

Co třeba upozornit na maminky či nemaminky které nezaplatí dohodnuté či zamluvené zboží z bazárku?

beruska.zuzanka
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
macamac
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
lovemybaby
13. aug 2011

Pridávam ako nespoľahlivú predávajúcu klamárku s nickom domeenika. Objednala som si u nej botasky pre malú - v inzeráte uvedené, že sú nepoškodené, neokopané. Hneď, ako som ich rozbalila, všimla som si, že sú poriadne okopané a dokonca aj šitie trošku natrhnuté na špici. Písala som jej, že prosím o vrátenie peniažkov. Napísala, že nemôžem čakať nové veci, že ona mi ich opísala a že mi peniaze späť nevráti, že má svedomie čisté. Keby mala čisté svedomie, nemá problém zobrať ich späť, lebo tým nič nestratí. Ale jej odpoveď dokazuje iné. Takže takto som dopadla. Nech sa páči, mamičky, naša komunikácia je prístupná na požiadanie.

brisilda
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
janus32
15. aug 2011

kajilik18-otrasne jednanie+gramatika-cista katastrofa 😖

pitruskaskarolinkou
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
laloona
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
pitruskaskarolinkou
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
pitruskaskarolinkou
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
laloona
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
laloona
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
napredaj1
17. aug 2011

mail - kotlar.m@zoznam.sk ked pošle mail vypisuje meno Michal Kotlar
neprevzal dobierku a ked som mu napisal prečo tak už sa ani neozval
POZOR na adresu: MAREK KOTLAR Mala Domasa
> 140 Slovenska Kajna 09402

pitruskaskarolinkou
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
laloona
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
pitruskaskarolinkou
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
danu
18. aug 2011

Sem piste len nicky, adresy. Ake mate skusenosti s predavajucimi/kupujucimi piste sem
https://www.modrykonik.sk/forum/volne-diskusie/skusenosti-s-predavajucimi-na-modrom-konikovi/

pajinka23
18. aug 2011

pridavam aj ked nerada predavajucu s nickom vladi24,oklamala ma!!!!

majuska81
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
karinka2105
19. aug 2011

predavajuca newyorkgirl,neodporucam,zavadza ma od zaciatku,neni na nete aj 2 dni
úpondelok mala poslat kocik,zevraj 1.triedou je piatok a koick nikde,nastastie som jej neposlala peniaze

silviak27
19. aug 2011

moja negatívna skúsenosť s marianna1979 - popis tovaru neodpovedá skutočnosti. Ked som sa ozvala vraj je to bazár, takže nemám sa čo sťažovať. Ked som jej napísala že jej balíček pošlem späť a poštovné zaplatím ja nesúhlasila. Peniaze mi aj tak nepošle. Takže došiel mi balík ktorý mám vraj vyhodiť ked sa mi nepáči. Takže som prišla o peniažky a s tými vecičkami neviem. Dám si tú námahu a balíček jej pošlem späť, možno sa v nej ozve svedomie. Ešte napíšem ako som dopadla. 😖

kala33
19. aug 2011

neseriozne jednanie erikabalogova@azet.sk - Erika Balogová (neregistrovaná/ý) zajednala si tovar vypýtala č.u. a týždeä som čakala na platbu, neprišla a ani nereaguje na správy

akika722
19. aug 2011

@kala33 mne tiež taka pisala,chcela na dobierku prebalovaciu podložku ale sa mi zda že bola BalogHova Erika

nikolca
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
cmulinko
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
nikolca
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
simisi
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
benkovamartina
19. aug 2011

Mám zlú skúsenosť s menom Jana Godlová, Jarovnice 456, SABINOV
telefonicky sme sa dohodli, poslala som jej balík, nechcela ho prevziať. Išlo o 6 ks rifiel za 20 euro, staršia pani chcela pre vnučku. Z ponúkaných že chcela len 3 ks a nie 6 ks. Poštovné ma stálo 3,30 a to som zaplatila za nu, že zlava. Nakoniec to prevzala ale boli to nervy, ved poštovné by som platila dva krát.
A ked niečo chcela nevolala, len prezvánala až som jej ja zavolala.

nikolca
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
macamac
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
simisi
Odpoveď bola odstránená
Zobraz