Čierna listina. Len nicky, ktoré sú nespoľahlivé. Všetko ostatné bude vymazané

bukos
23. jún 2007

Co třeba upozornit na maminky či nemaminky které nezaplatí dohodnuté či zamluvené zboží z bazárku?

chantal21
8. jún 2011

berousk ,Pani si objednala tricko ja som inzerat zarezervovala,no doteraz peniaze nedosli,na moje int.posty nereaguje,dala som jej aj hodnotenia ale takisto to neriesi.Sklamala ma,mohla byt natolko solidna a napisat ze ho uz nechce a nebol by ziaden problem

zuzikkaa
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
chantal21
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
beruska1989
8. jún 2011

mám špatnou zkušenost s uživatelkou xlenockax, už podruhé si ode mě objednala. v pátek to bude týden co se neozvala! prvně také ne, psala jsem ji i ip a nic
ještě počkám třeba se mi ozve, ale udělat to podruhý to už je fakt mazec☹

už se mi to tu stalo víckrát že má někdo zájem, já zašlu číslo účtu a už se mi neozvou.

a druhou zkušenost mám jako kupující, koupila jsem si tady pro Natálku vestičku v TOP STAVu, holky tak ta okamžitě letěla do popelnice,sepraná, hnusná. na fotkách vypadala luxusně. jméno maminky si už bohužel nepamatuju. Já sama prodávám věci které bych si sama koupila. jsou bud nové (dostali jsme ale byli už malé) nebo nošené párkrát.

nikolca
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
jonas17
8. jún 2011

ja som tu nedávno písala o jednej mamičke, ktorej som poslala veci a nezaplatila ich. napísala som jej zlé hodnotenie. po čase mi napísala, že nech jej dám znovu číslo účtu, že mi ide peniaze poslať.ja som dala zase, ale ona aj tak neposlala. volá sa Denisa KOllarova Hlavna 20 Samorin 93101 .dajte si na ňu pozor.

jonas17
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
zabudka1
9. jún 2011

Aj ja prispievam s nezodpovednou s prstienok14@azet.sk - petra malikova Skalica, neprevzala si dobierku a ani nereagovala na e-maily.

martinjasen
9. jún 2011

Dostali sme informaciu, ze tu moze byt podvodnik, ktory predava kociky. Nevieme login, jeho cisla uctu mozu byt: 4007366134/7500, 1893196059/0200, 2204009858/0200 .

sebsam
9. jún 2011

@mariannalen
@hewletta
holky mali by ste sa asi spojit neviem ci hewletke uz vratila peniaze alebo nie ale tiez bola oklamana

hewletta
9. jún 2011

@sebsam ahoj mne nie ma 20.6 som zvedava a mam este jednu babu co podame trestne vies este o niekom?

sebsam
9. jún 2011

@hewletta ahoj ..vid vyssie ta mariannalen..hore pisala stranku predtym teraz nedavno ze ju tiez ogabala

hewletta
9. jún 2011

@mariannalen ahoj moja uz sme dve,a ty si tretia mala ich vrati teraz 20 inak posielame trestne, nevies este o niekom?napis mi cele tvoje meno, za kolko si zaplatila a na aku adresku poslala 😢

icokoo
10. jún 2011

ja pridavam na ciernu listinu predavajucu pod nickom sylvi17 objednala som si u nej tricko NIKE ktore som jej ihned aj vyplatila ale ona ho dalej predla inej mamicke. 😠 😠

z_d_e_n_a
11. jún 2011

neodporúčam nespoľahlivú Barbaru Krajčírovú z Piešťan, nechá si tovar zarezervovať na tri týždne a potom ani obraz ani zvuk 🙄

danka02071986
12. jún 2011

Dobry den chcem upozornit na renddizz oklamala ma aj na baby bazare sice som sa iba dnes sem zaregistrovala ale chcem upozormit na nu okolamala ma o 54e a podavam na nu trestne oznamenie ale neviem ako a ci od nej nieco aj vysudim poradte

danka02071986
12. jún 2011

@hewletta ahoj citam ze ta oklamala kmetofka mne vratila peniaze ona ma nejake problemy aj ja som bola na nu nahnevana ale som sa s nou stretla osobne no hrozne niečo vysvetlili sme si to no sak aj tebe hadam vrati ja som aj rozmyslala na trestnym oznamenim ale teraz ma oklamala zase druha ale to na baby bazare nevies poradit ako to mam podat a ci s toho nieco bude mat lebo je to suma 165e a uz nas je 6 dakujem

hewletta
12. jún 2011

@danka02071986 ahoj ak ste kazda z ineho mesta dohodnite ze jedna z vas to poda, spytaj sa policii ako to urobit ak ste kazda z niekal inakadial.urcite to podajte lebo ta suma je uz trestna!!!!!!Ja cakam do 20 a potom sa s nou asi stretnem osobne,a inak co ti povedala?Ake problemy?a kolko ti dlzala?

hewletta
12. jún 2011

@danka02071986 a ktora na bazare to bola?

danka02071986
12. jún 2011

ahoj bola mi dlzna 45eur chcela som to tak nechat ale potom ona mi napisala ze ci mi to moze splatit na dva krat a potom sme sa stretli teda ona prisla ale niečo strašne inak chudatko zena no co uz. na baby bazare renata forrova no budem musiet niečo spravit no uvidim ze co .

959touareg
20. jún 2011

Davam na vedomie dalsiu neserioznu a nespolahlivu .....

bobuliacik....Silvia Krajcirova.

U dotycnej som si objednala a kupila tovar, ktory mi po druhykrat neprisiel. Tiez ma problem s vratenim penazi, tak to bolo aj prvykrat.Klamala a zavadzala, ze platbu poslala, natahovala som sa s nou mesiac, kym som ju mala na ucte. Teraz sa to opakuje. Pisala, ze mi ju poslala 16.6.., dodnes nic nemam , dokonca mi pracovnicka banky dnes povedala, ze platba z jej strany minuly stvrtok ani nebola realizovana.

Z mojej strany je tato predavajuca nespolahliva a neseriozna, zavadza a mam s nou velmi zle skusenosti.

hewletta
21. jún 2011

😠 😠 😠 upozorňujem na danka02071986 má skopýrované z mmb inzeraty a aj odtiaľto pozor pozor

poleva
21. jún 2011

@hewletta ved má príspevok vyššie,nechápem

hewletta
21. jún 2011

no je to jedna osoba s kmetofkou mmm.to je haluz.to ze sme s kmetofkou mali problem nemohla nijak zistit nakolko sa registrovala mesiac a pol po prebehnuti obchodu medzi mnou a kmetofkou cize pred tyzdnom, kuk link http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=11204091&tab=4

nikolca
21. jún 2011

@hewletta ahoj čítam čítam a nejak tomu nechápem prečo potom písala že tá kmetofka bola aj jej dlžná peniaze?pozerala som aj tú linku čo tam je ten kompletik,ten inzerát ked skopírovala patrí v skutočnosti niekomu inému? lebo aj ten popis bol v každom iný,no treba požiadať adminov aby ju zablokovakli lebo ked niekto od nej kúpí nebude mať ani tovar ani peniaze

hewletta
21. jún 2011

@nikolca hej, je to ta ista osoba a tie inzert co tam ma si skopirovala a nie su jej.Admini su infooo mmm som zvedava ci ju stopnu 😒

nikolca
21. jún 2011

@hewletta a tebe ta kmetofka už peniaze vrátila ked písala že aby ste vyčkali do 20.6 do materskej,no ta jej určite už nabehla,ozvala sa ti?alebo ani obraz ani zvuk z jej strany? 😠 no to je toto ozaj silné kafé

hewletta
22. jún 2011

uz sa to riesi, 10 mam doma a cakam dnes od jej svokry a manzela 18 plus este pre jednu 47 eur

ivanas11
23. jún 2011

Ahoj. Chci jen přidat uživatelku "triowax", které jsem "prodala" bohužel jen přes domluvu v diskuzi eliptický stepper za 2000,-Kč, dopravu jsem nechala ve své režii, což mě stálo 300,-Kč (stepper téměř nepoužitý, značkový Olpran za 5000,-). Vymlouvala se vymlouvala a po víc jak měsíci se mi přestala ozývat a reagovat na vše, takže peníze jsem neviděla a určitě ani neuvidím. Užiatelka prý měla více nicků, takže kdo ví, co to bylo zač.. 😔

petka035
24. jún 2011

ja mám zlú skúsenosť s predávajúcou ,,mybaby".Ešte 28.apríla prejavila záujem o rifličky,ktoré som predávala.Poslala som jej číslo účtu,ona mne adresu,že peniaze pošle.Hned v ten den som prichystala balíček ,no peniaze nechodili.Najprv mi tvrdila,že bol jej syn chorý,potom,že ona-čosom všetko samozrejme akceptovala.10mája mi tvrdila,že peniaze poslala.Ale teda mne na účet nie 😝 ževraj jej číslo učtu sedelo a nepomýlila sa.Posielala som ju spýtať sa do banky,čo napísala,že pojde.Potom som ju poprosila aby mi teda odfotila doklad o platbe .Slúbila,že na druhý den tak spraví a už sa neozvala,až ked som jej napísala o niekolko dní zlé hodnotenie.Prosila ma nech ho zmažem,že ona ten doklad vyhodila.že ak chcem tak mi pošle peniaze. Hodnotenie som zmazala.Ja samozrejme nepotrebujem tých pár eur, hlavne ked rifle mám stále doma.Ide len o princíp a o to,že som mala medzitým o ne záujemkynu.Dohodli sme sa,že ak mi nabehnú peniaze ja jej tovar pošlem. Že či vydržím do materskej.17.júna mi písala naposledy,že jej peniažky prišli a že v pondelok mi peniaze pošle, no a do dnes nič... 😔