Čierna listina. Len nicky, ktoré sú nespoľahlivé. Všetko ostatné bude vymazané

bukos
23. jún 2007

Co třeba upozornit na maminky či nemaminky které nezaplatí dohodnuté či zamluvené zboží z bazárku?

nonekupto4
19. feb 2013

Neodporucam pani menom Betka Moravova!!! Objednala si vecicky na dobierku, ktoru si ani po niekolkych upozorneniach neprevzala a na maily vobec nereagovala. Ja som tak zaplatila 2x postovne a zbytocne vyradila vecicky z bazáru. Je to jedna falosna a nespolahliva kupujuca. Prosim adminov o zrusenie jej uctu na konikovi. Dakujem pekne. Lenka

bibi752
19. feb 2013

@szighardt aj ja sa pridávam, túto pani NEODPORúĆAm...Objednala si u mňa kočík, že na 100 percent ho prevezme a prosila veľmi, že che na dobierku...bol koniec roka, pred Silvestrom, tak som si povedala, že keď ma tak pekne prosí a potrebuje ten kočík, že jej ho predám...nakoniec to dopadlo takto...ja sa ceperím s kočíkom na poštu, mám problém so zabalením,,,zaplatím poštovné na dobierku.....a ona to neprevezme a tvrdí, že si u mňa nič neobjednala.....mala som nového záujemcu a ona sa nesnažila ani toľko slušnosti mať, aby mi ten kočík poslala hneď naspa´t,,,,,,musela som čakaŤ 18 DNí A NAKONIEC SI HO PREVZIAŤ za 3,50 naspa´t, čiže spolu ma poštovné vyšlo na 9,40 a tá cesta na poštu a balné, no proste NEFérový človek. ....keď som sa s 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😝 ňou spojila a vypýtala som si aspoň to poštovné, neozýva sa,,nemá peniaze.....ako keby som ja mala na rozdávanie.....S ŇOU SI NIČ NEZAȡINAŤ RADˇIM po zlej skúsenosti

bibi752
19. feb 2013

@bibi752 Myslím tým pani KERTESOVu ANNu z Veľkých Revíšť okres Sobrance

pastelka74
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
pastelka74
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
olinkaw
20. feb 2013

neodporúčam predávajúcu @monika17012012 Namiesto mikiny GAP mi vedome predala čínsky fake, ktorý nesedí ani rozmerovo. Akúkoľvek snahu o vyriešenie odmieta, nechce poskytnúť adresu na vrátenie mikiny a samozrejme odmieta vrátiť peniaze 😠 😠 😠

monika17012012
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
sailes
21. feb 2013

Neodporúčam sandrasuli13@hotmail.com - sandra rezervuje si , vypýta si podklady k platbe a potom ani obraz ani zvuk

olinkaw
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
manuela32
21. feb 2013

ja mam zle skusenosti s maminou - 😠 😠 NEODPORUČAM 😠 😠
😠 majoj 😠 😠 obiednala si plavky tyžden som čakala po tyždni som sa jej pitala či ma zaujem a ona povedala že ano že prevedie alebo vloži priamo ked som jej napisale že či peniašky poslala pochopitelne preto lebo ako deb... som sledovala učet tak napisala že ano ale sa jej vratili spet po 2 krat povedala že vloži priamo ale zase nič pišem jej spravi ale neodpoveda iba zavadza informaciami a nič s toho

959touareg
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
jankazojka
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
959touareg
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
misaha
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
monika17012012
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
959touareg
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
monika17012012
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
959touareg
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
gabrielka94
22. feb 2013

Pridavam JANKUBIZIKOVU - mala aj PRO shop Janka! Sestra si u nej objednala snehule z usa za 65 eur plus posta 3 eura a ani tovar ani peniaze... Aj profil uz zmazala 😠

monika17012012
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
luciatn8
23. feb 2013

Neodporúčam nick "betkamoravova" - objednala si na dobierku balík značkových vecí, ktorý neprevzala. Ešte si prečítala správu, že balík má už na pošte a odvtedy ani obraz ani zvuk. 😠 😠

zuzkab89
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
lusynka22
23. feb 2013

m.mateova@seznam.cz poznate niekto???

martimex1
25. feb 2013

baby nemam na nu slov ,!!!!! vyse roka mi dlzi 15 eur,,klame ,klame klame,,,ja som ju nasla nafacebooku ,mozte si ju pozriet Dominika Domka Šiško Šúchalová ,,samozrejme neodpoveda tak som napisala jej mame ,ako sa sprava jej dcera ,,,skuste ju vyhladat akontaktovataj vy,,,,zvazujem podat trestne oznamenie ,,,uz len preto ze som tu neni sama ktoru oklamala

liluska5353
26. feb 2013

Nespolahliva kupujúca,neprebrala si zásielku .......a tovar si pritom nechala aj rezervovať ....tu je adresa : Ivanka pri Dunaji Moyzesova32 PSC90028 MENO štefania šterelova

tweetinka.co
27. feb 2013

neviem kam to mám pridať, ale skúsim sa tu spýtať na Váš názor: Kto berie zodpovednosť za nedoručenie balíka?.. Konkrétne ide o to, že v decembri mi pani zasielala doporučene balík 1. triedou, poštovné si vypýtala 4 eurá. Balík poslala ihneť bez toho, aby dala možnosť POISTIŤ balík.. Balík poslala ihneť, na druhý deň sa jej urobil priamvy vklad na účet, čiže už nebola možnosť zmeniť poštovné. Balík sa stratil 😒 😒 😒 pošta to ešte stále rieši, ale nedá viac ako 12 eur, keďže nebol poistený.... Pani som zaplatila ešte v decembri 76 eur.. nemám ani tovar ani peniaze... Ako ďalej postupovať?......... ďakujem...

janka196
27. feb 2013

@tweetinka.co ahoj a bavili ste sa o poisteni balika? pri takej vysokej sume by som ja osobne dala poistenie automaticky . takze balik sa stratil? neda sa vypatrat podla cisla zasielky?

pastalkaa
27. feb 2013

zla skusenost s mamickou erikkk002 - erik figura uralska 9 kosice 04012 poslala mi poskodene topanky aj napriek tomu ze tvrdila ze su bez poskodenia..chcela som jej ich vratit odmietala komunikovat ...vobec sa s nou neda dohodnut...admin jej zablokoval ucet ...

gabka2809
28. feb 2013

Mamička si objedná tovar, sľubuje, že dobierku 100 % - ne preberie a nič. Dobierka sa mi dnes vrátila. Klame a zavádza. 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 Jej mailová adresa marcela.radicova@pmxmail.sk a adresa MARCELA RADICOVA MAJER 912 KLENOVEC 98055