Čierna listina. Len nicky, ktoré sú nespoľahlivé. Všetko ostatné bude vymazané

bukos
23. jún 2007

Co třeba upozornit na maminky či nemaminky které nezaplatí dohodnuté či zamluvené zboží z bazárku?

adka2003
10. okt 2014

pisala som o pomoc aj adminovi a neozval sa mi, neviete preco, lebo ja nechapem, ze ked ma niekto takyto vazny problem, nemozem sa obrat ani nanho.

adri266
11. okt 2014

@adka2003 skus najprv tu, oznac vsetky styri kocky, a jedna z nich Ti pomoze riesit Tvoj problem. Zial, admini uz nestihaju

adka2003
12. okt 2014

@adri266 dakujem krasne, urcite to urobim. dakujem za pomoc. krasnu nedelu

bibi16
13. okt 2014

Dobry den prosim vas okradla ma jedna ...... o 18 eur,môžte mi prosim pomoct vola sa Monika Kovalova byva Kysucké Nove Mesto,nemate niekto prosim kontakt,dakujem

golen
13. okt 2014

dajte si pozor na univerzalo@centrum.sk obiednala som si od nej teplaki ešte vjuli a ešte dodneska nemam tovar ani peniaze tak velki pozor 😖 😖 😖

zuzca28
15. okt 2014

Zdravím....takže aj ja mám "super" skúsenosť za sebou ☹ ☹ ☹ ☹ ☹
Ak neviete čo s € a chce sa Vám mesiac čakať na tovar a potom sa neviem do kedy naťahovať s predavajúcou. Nech sa páči @mona1505 je to pravé 😠 😠 😠 😠 😠 😠 Že akurát ja som na ňu narazila 😖 😖 😖
Zhnusila mi celé nakupovanie na mk

sam2
15. okt 2014

@zuzca28 ufff, tak na tu som narazila aj ja..v juni...predpokladam, ze ti tvrdi ze tovar uz davno poslala...mne prisiel az po dvoch mesiacoch..najprv bol syn chory, potom dokonca v nemocnici. Raz mi pisala ze balik ma prichystany, potom ze ho partner zabali a posle ( ked som ziadala vratit peniaze) proste hroza.
Nakoniec ma obvinila, ze tovar mam a klamem a ze ma da zablokovat adminom....bolo to potom co som jej dala negativne hodnotenie. Normalne sa mi vyhrazala ze nech ho okamzite zmazem... vysvetlila som jej nech a nevyhraza lebo to budem riesit inac...zmenila retoriku. Do dvoch dni som mala siltovku doma... hodnotenie somzmazala, lebo sa mi s nou nechcelo natahovat, kedze som usudila, ze tam kde niet rady tam niet pomoci. Islo len o 2e....ale mne islo o princip...toto sa nerobi....ju by maly zablokovat

sam2
15. okt 2014

Oprava mali 😀

zuzca28
15. okt 2014

@sam2 ánoja to isté len s tým rozdielom že ja som jej poslala 22e za conversy ktoré som mesiac čakala a to tiež...syn chorý, potom bola u sestry v Rakúsku a potom už priatel poslal....a neposlal. No hrúza 😒 Po mesiaci som jej napísala že už ma vážne vytáča že chcem svoje € späť a tá mi odpísala (to bol štvrtok) že ich akurát priateľ poslal, že keď mi prídu nech jej ich vrátim a druhý krát nech nekupujem keď tovar nechcem. Ako mne sú na zimu conversy už s prepačením na hovno....
Proste som už nevedela čo robiť tak som zverejnila našu komunikáciu a predstav si, že mne admin neodpovedal ale ona mu napísala že porušujem pravidlá a hneď mi ho stopol ☹ ☹ ☹ ☹
Takže som si povedala, že ju tu všade budem zverejňovať každý deň aby tu už nič nepredala.
Ináč našla som ju aj na mimibazare...a ten istý problém len s tým, že tam ju stopli tak od roku 2011 tam už nebola. Ale ako vidieť tu sa jej klamstvá super prepečú a tá si tu úraduje ďalej ☹ ☹ ☹

zuzca28
15. okt 2014

@sam2 ešte ma tak napadlo..čo tak dať nejaký status nech sa prihlásia všetky čo s ňou mali problém a navrhnúť adminovi aby ju stopol?

sam2
15. okt 2014

@zuzca28 mozme, pridam sa. Lebo taketo zeny-matky robia nam, poctivym len zlu reklamu...tak snad nas admin nezablokuje vsetkych 😀

zuzca28
15. okt 2014

Ahojky...keďže tu mám problém s predavajúcou @mona1505 (a podľa všetkého nie som jediná) chcela by som poprosiť všetkých čo s ňou mali tiež problém nech sem "ťuknú"....snáď keď nás bude viac jej admin stopne účet a už konečne nebude zavádzať a klamať ďalších. 😠 😠 😠 😠
Ďakujem

sam2
15. okt 2014

@zuzca28 pridavam sa....mala som v lete problem s predavajucou @mona1505 tovar sice prisiel, ale po mnohych nervach, vymenach nazorov, vyhrazkach zo strany predavajucej....nikdy viac..

bbfm
16. okt 2014

Neprebratá dobierka: i.wagnerova@zoznam.sk
Iveta Wágnerová
Gazdovská 19/1
945 01 Komárno

bbfm
16. okt 2014

Neprebratá dobierka:
Anna Brožová
Hlavná 110
935 34 Veľký Ďur

tikivikiniki
16. okt 2014

NEODPORÚČAM stofankova, tovar objednala čo som musela vyrábať na mieru, poslala som info k platbe,na to že chce na dobierku,pýtam adresu už x dní že teda nech môžem poslať, už sa viac neozvala,pritom správy číta. Hrá mŕtveho chrobáka.

zelka13
17. okt 2014

ahojte baby, máte nejaké skúsenosti s kupujúcou Eva grečová s Galanty? neviem či chodí aj tu, ale na iných bazároch je to katastrofa, posielala som jej veci na dobierku, neprebrala, a teraz stále vypisuje zas chce tovar, vyhráža sa, no hrôza.

veronikacarnokyova
17. okt 2014

NEODPORÚČAM!!!!!!!!!!!!!!!!!!! @simonka2021 poslala špinavé veci, admin sa vyjadril aby mi vrátila peniaze, tak som ju kontaktovala cez bazár aby sa admin nA to mohol ak tak pozrieť.. aaaa... dnes celý bazár zmazala aby mi nemusela vrátiť peniaze.. ktoré mi patria.. ešte k tomu mi dala zlé hodnotenie... Simona lachova 29 augusta 43 poprad 05801 na balík ktorý poslala nenapísala svoju spätnú adresu aby som jej ho nemohla vrátiť..po naliehaní mi to napísala a j to žiadala aby som ja poslala veci... že potom pošle peniaze. je to jedna hnusná ženská ktorá klame.... a oberá o peniaze...

katharynkaa
17. okt 2014

@bibi16 skúste napísať do skupiny ako mesto Kysucké nové Mesto

simonka2021
18. okt 2014

Neodporucam veronikakacarnokyova koli tejto pani straca mk uzivatelov! Neodporucam

lpoliakova
20. okt 2014

POZOR na Mariu Bartosovu z Cierneho Balogu. Uz dva tyzdne slubuje, že si prevezme zasielku a dodnes tak neučinila. Balík si ziadala poslat I. triedou. Lenka

majuskacechova
20. okt 2014

neodporucam @julka223 lebo klame.............
neposlala mi vsetok tovar za ktory som zaplatila. veci nezodpovedaju popisu. poslala mi spinave a zmolkate a dierkate vecicky. na spravy nereaguje......neodporucam!!!!!!!!!!!!!

sangre
21. okt 2014

@kala17 ahoj nedavno si umna obiednala dve mikiny lucia karasova a neprebera nasla som toto forum a je dost mozne ze je to ona ta klaudia adresu poslala velke ulany ulica skolska ked som to hladala sidli tam nejaka firma a chlapske meno takze super

alenka311
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
mandarinka80
21. okt 2014

Táto osoba neprebá dobierky: Alžbeta Grundzová, Moldavská 57, 044 02 Turňa nad Bodvou. Jej e-mail: bety152@azet.sk. Neposielajte jej nič na dobierku.

edry
21. okt 2014

@alenka311 ďakujem, dúfam, že sa Vám uľavilo ;), mam len spokojné kupujuce, no čierna ovca sa vždy nájde. Prajem všetko dobré, Andrea.

zombie
22. okt 2014

Ahojte. Chcela by som upozorniť na nespoľahlivú predávajúcu s nickom @jankagabko. Kuppila som mikinu a zaplatila poštovné doporučene. Prosila o čo najskoršie zaslanie, čo mi aj slubila. Žial prešli skoro 3 týždne a mikinu nemám, hraje mŕtveho chrobáka. Má síce veľa kladných hodnotení, ale medzi nimi som našla aj staršie s tým istým problémom. Zrejme raz začas sa rada obohatí na úkor druhých. Platí si bazár plus, tak tomu nerozumiem. Myslím že ak má niekto zlé hodnotenia mali by ho pozastaviť, nie????? Píšem sem len aby jej na lep neskočila nejaká iná mamina.

alenka311
22. okt 2014

@edry Odpoveď : Nie neulavilo sa mi, ani nepriťažilo, len ma urazilo, ako ste reagovala na to, ked som vám napísala,že nie som spokojná s tým, čo ste mi poslali a chcela by som tovar vrátit- aj takéto veci sa stávajú, ale s takou drzou reakciou som sa ešte nestretla. Ale čas je velký zázrak- a na každého dojde,to ako ste sa zachovala sa vám všetko vráti.

odraskova
22. okt 2014

mrcha050@azet.sk - Marcela Gajdosova (neregistrovaná/ý)
pani si objednala hracku a ked prislo na platenie, tak napisala, ze nema peniaze. neodporucam jej nic objednavat a rezervovat.