Čierna listina. Len nicky, ktoré sú nespoľahlivé. Všetko ostatné bude vymazané

bukos
23. jún 2007

Co třeba upozornit na maminky či nemaminky které nezaplatí dohodnuté či zamluvené zboží z bazárku?

katka0026
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
borra
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
iwka111
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
annie13
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
vecicky_sp
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
vecicky_sp
3. nov 2012

takže neodporučam @iwka111 A @sofia2010 ide o tu istu osobu, ktorá klame, kradne a ešte vam pod viacerými nickmi píše zlé hodnotenia !!

iwka111
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
iwka111
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
iwka111
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
vecicky_sp
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
vecicky_sp
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
iwka111
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
sisag99
5. nov 2012

zuzanka6711@azet.sk nespolahliva,nekomunikuje

vecicky_sp
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
janna75
5. nov 2012

chcem upozorniť na tuto predávajúcu pod uzivatelskym menom "zuzanka2110" zo Žiaru nad Hronom, zaplatila som za tovar a doteraz mi nič neprišlo, vôbec mi neodpovedá na odkazy a pritom je stále aktívna , už si vymazala aj inzerát 😠

bettylove
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
anes
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
zuzanapp
6. nov 2012

TOP Baby Butik
UPOZORNUJEM mamicky z PROSHOP,,, na pani pod menom erikaflenderov vypyta si dobierku ,, a neplati,, evidentne jej robi radost takto skodit,,,, v septembri si nechala objednat extra vecicky,, poslala som jej na dobierku po mesiaci sa mi vratila dobierka naspat s tym ze citujem pani Mne nič neprišlo, ani oznámenie z pošty som nemala, takže som nevedela že je to na pošte ☹ takže to chcem 🙂,,,, a kedze som ja doverciva,, pani som to poslala znovu,,, samozreme nereagovala na moje vyzvy cez IP,, ,, a dobierka sa mi dnes vratila po mesiaci opat naspat,,, takze VDAKA PANI ERIKAFLENDEROV uz na DOBIERKU neposielam,, A VSETKY MAMICKY Z PROSHOP na nu upozornujem,, DAVAJTE SI POZOR..

kikul
6. nov 2012

Určite neodporúčam kupujúcu menom Martina Selmaniová, Prešov, e-mail: tina991@centrum.sk ... ževraj nechce už posielať peniaze na účet, pretože sa veľakrát sklamala, tak som súhlasila s dobierkou. Neprebrala si ju a keď som jej zato pekne poďakovala, ani sa neobťažovala aspoň sa ospravedlniť 😒

pastelka74
7. nov 2012

Ahojte......pridávam sem dalšieho podvodníka a klamára-------karol.gucci@zoznam.sk------------menom Karol Kočiš ml. gagarinová 18 Senec 90301......asi to bude nejaký úchyl,ked si objednával u mňa spodné prádlo....ale neuhradil a zavádzal a nakoniec sa ani neozval,debil jeden..... 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝

stanislavao
7. nov 2012

Neodporucam tuto kupujucu
nunupetka
asi mesiac jej uz drzim veci, balicek zabaleny, nachystany a 26e nikde. jaskor vyhovorky a uz uplna odmlka. urcite neodporucam.

nasticka
7. nov 2012

Pozor na paní: Marie Syrovátková Vodnanská 8 České Budějovice 37011, email: syrovatkova21@seznam.cz. Vyžádala si ode mne cestovní postýlku na dobírku, že nemá dobré zkušenosti s platbou předem, potom ještě chtěla slevu, což jsem jí "odpustila" doplatek za dobírku, naháněla mne, jestli už jsem to poslala..a teď už postýlka leží 14 dní u ní na poště. Prvně se vymlouvala, že nevěděla, že už to přišlo a teď už se neozvala týden vůbec. Nakopat do zádele, co z toho má? 😠

papinotata
7. nov 2012

NEODPORUCAM Lucia GASSOVA PARNICA.....neregistrovana.. uz netolerujem nekomunikaciu, a klamstva lutujem ☹

fodorka
7. nov 2012

alexa237 - tejto dotycnej neposielajt ena dobierku neprebera!!!!!!!!!!!

michaelka83
7. nov 2012

Andrejs777 - Andrea Hrobařová. Prodala mi komplet za 600 Kč a jsou na něm fleky, barva jiná atd a paní odmítá vrátit peníze. Bohužel.

lussy211
8. nov 2012

jankaw14@gmail.com - janka wagner neregistrovaná, neoporúčam,Najprv prejaví záujem o vec, potom nereaguje a keď sa nakoniec zmôže tak začne vymýšľať s dobierkou a znovu nereaguje a ani na kompromisnú ponuku 😒 , je to špekulantka.

jamimija
8. nov 2012

smaradg@azet.sk - pani EMíLIA BOBÁKOVÁ z Hrnčiarskej Vsi - neregistrovaná - NEPREBERÁ DOBIERKY!! POZOR!! Písala som jej mail, že už to má týždeň na pošte a ona že, nebojte sa, pôjdem si to zobrať - a dnes sa mi to vrátilo.. 😠

kimi2
8. nov 2012

pridavam dalsiu mamicku neprevzata dobierka akurat sa mi vratila nazad a to tvrdila ze ju prevezme
babulka100 - ildiko - 19 hodnotení od predajcov -Ildiko Kozakova ,Adyho 25 zeliezovce 93701

saella
8. nov 2012

Ja pridávam predavajúcu, ktorá mi poslala poškodené čižmy a vady som si vrajže vymyslela....
katika69 !!!!!!!!!!!!!!!!!!!

salomezk
8. nov 2012

Túto dotyčnú neregistrovanú osobu gituska456@azet.sk - Gitka Bartkovjaková (neregistrovaná/ý) neodporúčam vôbec