Čierna listina. Len nicky, ktoré sú nespoľahlivé. Všetko ostatné bude vymazané

bukos
23. jún 2007

Co třeba upozornit na maminky či nemaminky které nezaplatí dohodnuté či zamluvené zboží z bazárku?

mata128
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
danielllka
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
adahk
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
smajlik323
17. apr 2012

davajte si pozor na neregistrovanui mamicku pani msotikova@centrum.sk - martina Sotíkova (neregistrovaná/ý) - 12. apríla o 14:38
moja adresa: Martina Šotíková,Papajova 1/255,Raslavice okr. Bardejov.
je nespolahliva , od 12 cakam na platbu na moje spravy nereagovala az dnes ked som napisala ze napisem adminovi odrazu napisala , a nakoniec som skoncila vinna je pretoze inzerat bol pozastaveny tak ona to ignorovala sama napisala pricom bol pozastaveny pre nu ,skratka nakoniec z vas urobi blbca

nela32
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
boska79
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
carmella
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
nela32
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
benne
17. apr 2012

roberta245 - napíše, že má záujem, potom že či budú nohavice 13-ročnej dcére, potom že žije sama bez muža a žije z materskej.. ako keby bola jediná 😔 - neodporúčam 🙄

boska79
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
csina
18. apr 2012

masoreta - Renáta Šáray, Jánov dom, Horné Saliby... dohodli sme výmenu vecičiek a ona neposlala.. už sa niekoľko týždňov naťahujem a už ma to nebaví... vymazala svoje inzeráty, nereaguje na správy.. Pozor !!!

bertica.h
18. apr 2012

libavisnerova-nedoporučujem..5.4 u mna objednala veci a potom sa neozvala..samozrejme sa prihlasuje.. 😠

lubiky
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
aknajka
18. apr 2012

@denda83 no ja mám takú podobnú, tiež som poslala "keju" - Alica Palečková zo Šamorína, dopredu a ešte mi aj vynadala 😒 a taktiež dodnes platbu nezaplatila. Je to otrasné, ako môžu byť niektoré baby hnusné, najprv niečo che, píše tri krát a aj že uhradí a potom nemajú ani toľko slušnosti, aby to zaplatili, keď si to nezaplatené prevzali, no čo už, nech si užijú "...mea culpa, mea..." 😖

matula13
18. apr 2012

dalsia nespolahliva osoba nemaju tu taketo co robit petko789

margitamotyckova
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
grenka
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
annie13
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
nela32
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
monulicka
19. apr 2012

Neodporucam neregistrovanu Janu Trncakovu, dala si poslat podklady k platbe s tym ,ze zaplati zaciatkom tyzdna....to bolo 29.3. a odvtedy ani obraz ani zvuk 😒

beyama
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
sima.p
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
pastelka74
19. apr 2012

pridávam Milan628@azet.sk.....stráááááááááááášny záujem o nohavice...a ked som dala podklady k platbe,viac sa neozval/la..... 😝 😝 😝 😝 😝

fedanka
19. apr 2012

absolútne neodporúčam predávajúca s nickom dadusha... od 27 marca má moje peniažky na účte a dodnes neposlala mnou zaplatený tovar... 😠 😠 😠 😠 😠

annie13
20. apr 2012

@fedanka ale negativne hodnotenie si jej nedala mimochodom mala tam uz dve

helenka25
20. apr 2012

neodporúčam predavajúcu s nickom KRAKOVSKA, je to obyčajná klamárka a zlodejka, objedná si 6 pančušiek ešte k tomu do UK a peniažky nepošle!!!!

antivirus31
20. apr 2012

profil baby1989 a mimicko498........................................zlodějka

helenka25
20. apr 2012

ešte som zabudla dodať, že tá KRAKOVSKA predáva tovar z UK - oblečenie pre deti a športové veci, predpokladám, že vystupuje aj pod iným nickom.

natulinka
20. apr 2012

klauduska15022010 NEVERTE JEJ